Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Seturi la comandă

#41
Linnie, almost done.
Here's the sig with Hayley:
[Imagine: breakitbreakit.jpg]
Aaand dă ava wit her:
[Imagine: ererwe.jpg]
Sig-ul cu "The One !" e în curs de facere divină. 21 Aşteaptă până mâine, am ceva teme.

EDIT: Am terminat sig-ul cu "The One !" dar a ieşit un mare fail. Am dat-o în bară rău de tot. Anw, here's the sig:
[Imagine: theonefo.jpg]
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#42
Hi guys ^^ Vreau si eu un set Smile
Avatarul: Link imagine As vrea sa aiba 100x100 si sa nu se vada textul acela Smile Si editat putin dupa cum credeti voi Smile
Semnatura: Link Imagine Vreau sa fie de 350x150 si sa aiba niste culori care sa iasa in evidenta,dar totusi nu duse la extrem Smile As vrea sa scrie pe ea " I can do it like a dude "
Multumesc anticipat pupic

Edit: Also,pentru sig as vrea si o versiune fara text daca se poate Smile
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#43
(28-03-2011, 11:46 PM)Ekkaterinna A scris: Hi guys ^^ Vreau si eu un set Smile
Avatarul: Link imagine As vrea sa aiba 100x100 si sa nu se vada textul acela Smile Si editat putin dupa cum credeti voi Smile
Semnatura: Link Imagine Vreau sa fie de 350x150 si sa aiba niste culori care sa iasa in evidenta,dar totusi nu duse la extrem Smile As vrea sa scrie pe ea " I can do it like a dude "
Multumesc anticipat pupic

Edit: Also,pentru sig as vrea si o versiune fara text daca se poate Smile
@Ekkaterinna - taken. Wait dă edit, k?
spamspamspamspamspam
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#44
Buna! M-am gandit sa trec si eu pe aici sa-mi fac un set.
Poza : http://www.fanpop.com/spots/vampire-knig...ks/3740693 ( si pentru avatar si pentru sig )
Text: I'm addicted to you.
Dimensiuni: las la alegerea voastra Smile
As prefera sa nu fie foarte multe efecte, sa predomine culoarea rosu ca sa ii scoata in evidenta ochii. Daca se poate, as vrea sa dispara textul ala, ma enerveaza -.-
Nu am preferinte cine sa imi faca setul, las la alegerea voastra.
Mersi!
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

#45
(29-03-2011, 05:08 PM)LovelyVampire A scris: Buna! M-am gandit sa trec si eu pe aici sa-mi fac un set.
Poza : http://www.fanpop.com/spots/vampire-knig...ks/3740693 ( si pentru avatar si pentru sig )
Text: I'm addicted to you.
Dimensiuni: las la alegerea voastra Smile
As prefera sa nu fie foarte multe efecte, sa predomine culoarea rosu ca sa ii scoata in evidenta ochii. Daca se poate, as vrea sa dispara textul ala, ma enerveaza -.-
Nu am preferinte cine sa imi faca setul, las la alegerea voastra.
Mersi!

eu.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#46
(29-03-2011, 05:36 PM)MimiÅŸor A scris:
(29-03-2011, 05:08 PM)LovelyVampire A scris: Buna! M-am gandit sa trec si eu pe aici sa-mi fac un set.
Poza : http://www.fanpop.com/spots/vampire-knig...ks/3740693 ( si pentru avatar si pentru sig )
Text: I'm addicted to you.
Dimensiuni: las la alegerea voastra Smile
As prefera sa nu fie foarte multe efecte, sa predomine culoarea rosu ca sa ii scoata in evidenta ochii. Daca se poate, as vrea sa dispara textul ala, ma enerveaza -.-
Nu am preferinte cine sa imi faca setul, las la alegerea voastra.
Mersi!

eu.

Mimi, regulile spun că trebuie să ai minim 30 de posturi, iar ea are 10 106
[Imagine: Hm757.png]





#47
(27-03-2011, 09:01 PM)MimiÅŸor A scris:
(27-03-2011, 08:55 PM)DeDal N. A scris: Soooo as vrea si eu un set nou.
Imaginea e la spoiler pentru ca de obicei daca pun un link pe Zup nu il pot deschide dupa doua minute. Mi-ar placea daca Mimisor s-ar ocupa de el. Uhm, sincer nu stiu marimea dar daca o mai tii tu minte de la ultimul set, ar fi grozav. Text, daca poti sa scrii la semnatura 'Nightmare' ar fi perfect. In rest, poti sa faci ce vrei cu el, am incredere in gusturile tale. Daca e ceva neclar, pm.
[Imagine: ImSorryGraceDoesntLiveHereAnymore.jpg]

Al meu.

[Imagine: 211pjbq.png]

Mimi, e superba semnatura, dar...ai putea sa imi faci si un avatar? Am zis la inceput un set, probabil nu ai observat...
[Imagine: ak8THBQ.png]


#48
(29-03-2011, 07:12 PM)DeDal N. A scris:
(27-03-2011, 09:01 PM)MimiÅŸor A scris:
(27-03-2011, 08:55 PM)DeDal N. A scris: Soooo as vrea si eu un set nou.
Imaginea e la spoiler pentru ca de obicei daca pun un link pe Zup nu il pot deschide dupa doua minute. Mi-ar placea daca Mimisor s-ar ocupa de el. Uhm, sincer nu stiu marimea dar daca o mai tii tu minte de la ultimul set, ar fi grozav. Text, daca poti sa scrii la semnatura 'Nightmare' ar fi perfect. In rest, poti sa faci ce vrei cu el, am incredere in gusturile tale. Daca e ceva neclar, pm.
[Imagine: ImSorryGraceDoesntLiveHereAnymore.jpg]

Al meu.

[Imagine: 211pjbq.png]

Mimi, e superba semnatura, dar...ai putea sa imi faci si un avatar? Am zis la inceput un set, probabil nu ai observat...

Scuze.

[Imagine: 11w6c2c.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#49
Pookie/ Px/ Poox ce mama naibii te bagi tu? Eu zic sa te mai abtii. Ca sa nu fiu pe langa subiect cer si eu un sig` cu acest mic animal galben o.o :

[Imagine: pikachu_by_moni158-d37e05d.png]

Daca se poate sa il faca Mimisor, ador lucrarile ei, sau daca nu poate ea, sa il faca cine poate si vrea. Nu conteaza textul, puteti nici sa nu ii puneti. Efecte and so on , nu conteaza. Vreau sa fie ceva vesel si adorabil o.o.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#50
(29-03-2011, 06:21 PM)Px. A scris: Mimi, regulile spun că trebuie să ai minim 30 de posturi, iar ea are 10 106

Mersi. ^ ^ Nu am observat asta.

Citat:Pookie/ Px/ Poox ce mama naibii te bagi tu? Eu zic sa te mai abtii.
Usor pisi.

Iti fac eu sig-ul cerut.

Edit.

[Imagine: 1r2qoo.png]

Edit.2

[Imagine: 2uolywx.png]
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Seturi la comandă ! Tox 671 198.715 23-11-2010, 06:22 PM
Ultimul răspuns: Tox
  Some Gfx =^.^= (O.F.: Niste seturi si ceva poze editate..) Melyeter 130 58.017 30-10-2010, 07:40 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Rendere la comanda Ryuu 2 2.891 21-06-2009, 12:36 PM
Ultimul răspuns: Lover


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)