Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

Şti cât am aşteptat să pună cineva B2ST? LOL! Thanks.
Păi, sincer, toţi arată super ultra mega cute şi hot şi de toate. Ador trupa asta. Sune excelenţi băieţii ăştia! Îi ador. Dacă m-aţi pune să dau o notă fiecărei melodii de-a lor, nota ar fi 10! De ce? Nu pentru că e trupa mea preferată, Doamne fereşte! Ci din cauză că merită, şi merită foarte mult. Sunt o trupă foarte talentată, care a avut un trecut...destul de urât să zicem, cu probleme, etc. Coregrafia este tare cute. Vreau să spun că le-am învăţat TOATE mişcările din MV. Versurile le ştiu, şi sunt drăguţe. 10!!
Next: Că tot suntem la capitolul \"B2ST!\"
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Best, best song : >
Ador melodia, in special MVul. Numai dupa Yoseob ma uit, lol : )) He\'s so cute. Trupa este foarte talentata, mai ales in miscari. God, ador dansul, este prea genial. Si baietii sunt cu totii super cute o.o Au niste zambete 105 Chiar ii ador, iar melodia Beautiful este una dintre preferatele mele. So, normal ca dau 10 : ))

Next: Imi place mai mult varianta acoustica : ))
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


Pot spune că ador melodia dar asta nu este cea mai bună perfomanţă a ei. A cam clacat un pic la sfârşit, pentru că întotdeuna are emoţii când cântă singură pe scena. ._. Vocea îi cam tremură, dar nu pot zice că nu are voce ( Doamne mă fereşte! Cum să zic aşa ceva?! o.o ) pentru că atunci când cântă cu fetele se descurcă bine. Este foarte talentată, are o voce unică (poate cea mai unică din Coreea) şi asta îmi place la ea. Ştiu că am aşteptat o gramadă până să apară melodia asta şi apoi mi-a plăcut din prima. Versurile le ador. Normal că îi dau 10!

Next : Queen.
Nu mă bateţi dacă nu vă place. ._. 21
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Ba mie imi place tare mult10Are un ritm destul de interesant,nu ma supara deloc la ureche,chiar imi place la nebunie.Vocea tipei mi se face in regula...ohh,da si partea aia,cand intervine tipul acela este destul de bestiala ^_^.Apropo...aia e tipa care canta,din poza? Daca ea e,arata super bestial.Just a little Queen.10.E destul de logic,ii dau un 10. XD

Next:
Listen this.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Îmi place. Are ceva, nu ştiu, dar mă face să vreau să dansez. 21 Oricum, MV-ul e tare cute. Toate sunt foarte drăguţe. Ah, Qri e adorabilă. <3 De obicei nu prea îi acord atenţie lui Soyeon, dar îmi place foarte mult vocea ei aici. O să-i dau nota 9. ^^

Acum ceva mai vechi, dar cu siguranţă daebak.

Ship jeom manjeome ship jeom!
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

Do you wanna b? Block b <3 iar incep sa cant -.-\"

Ador melodia, mi se pare foarte resita, e preferata mea, alaturi de cealalta, versurile le ador, ritmul la fel, coreografia sa nu mai zic, e geniala XD si baietii cool, so I give them a 9.80 ^^


Next: http://www.youtube.com/watch?v=PJsDppZsr...ture=feedu --> nu e mv-ul original, dar ador melodia <3
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

OMFG OMFG! OOOOMMMMFFFG~
Ador melodia asta, ador MV-ul ador live-urile. Minwoo e atat de hot, OMFG ARATA ASA DE BINE!!! Eu fac crize pe aici, sorry dar nu ma pot abtine, sunt minunati, mai ales Nasuc [ TaeHun <333 ] si Junyoung <333 OMFG~! ZE:A RULES. 10 10 10 10!! FARA NICIO....EZITARE OMFG! <33333 Ii ador, mereu astept sa vad performantele de la melodie <3333333333333333333. De la cute la ultra mega supra hot si sexy e ceva <333.

Next: Boyfriend - You & I
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Ohhh ...am ascultat melodia asta ieri si ...m-am indragostit de ea ( incep sa cred ca butonul " replay" ma iubeste) . Este o melodie absolut superba care imi place la nebunie ( ...si e de la Boyfriend ...unul dintre boybandurile mele favorite) ...asa ca , dupa cum era de asteptat de la mine primeste nota 10 ( cu felicitari)

Next: B1A4 - Bling girl
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

Pustiu . . . 22

Anw, melodia e chiar drăguţă. Îmi place ritmul, mai ales la început, vocile lor sunt draguţe, refrenul e chiar . . . dansabil ( o.o ) dar parcă nu are ceva care să mă facă să ascult melodia again. ( deocamdată ) o.o
Recunosc că nu am mai ascultat înainte această trupă, deci pentru o primă impresie, e chiar sweet trupa. Deja îmi cântă refrenul în cap . . .
Dacă la noapte o să-mi cânte numai refrenul în cap, ai încurcat-o. 21 :-l
9, 50.

Next : V.V.I.P.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Eh, nu numai a ta xD.
Imi aduc aminte cum numai Bonamana ascultam :]] Vara trecuta, cand de-abia dadusem de k-pop, lol, si i-am invatat si dansul, si numai pe el il dansam [ lol? ]. E minunata melodia, toti arata =p~ bestial e putin spus, vocile nu mai spun si versurile sunt atragatoare, de ritm ce sa mai zic, Super Junior are tot pachetul la promotie + abdomenul lui Siwon [ era sa zic sanii lui Siwon 24 ]. 10~ [ serios, 10! ]

Next: Super Junior- Mr. Simple <3.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.474 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.927 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.401 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)