Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

Îmi place After School. Fetele cântă bine, dar melodia asta mă cam plictiseşte. Mie una nu mi se pare că e una dintre melodiile lor cele mai bune. E destul de okay, dar mi'ar fi plăcut să fie mai ritmată. Dar pentru că îmi place trupa, şi fetele sunt talentate, nota 8.50.

I-13 - One More Time.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Pentru inceput , mersiii mult hug trupa asta nu o stiam 9 Fetele sunt super frumoase si talentate , au voce :X Si danseaza super bine :X Alea mici sunt asa scumpe :X Tinutele sunt chiar interesante 15 Melodia e ritmata , ii dau un 9.50 15
Next : G Dragon - She's gone :X

I love it, melodia cand a aparut m-a innebunit <3 Nota 10 - fiindca am tipat ca nebuna la mv, fiindca my man is hot, and fiindca i love the mv <3

Next - GP Basic - Game
http://www.youtube.com/watch?v=W6M7trnNmuc

ps - Sakura, daca ma crezi sau nu, si eu la inceput am fost la fel, nu reuseam sa ascult melodia pana la capat, pana cand i-am auzit live si am fost "OMFG o.o" dragoste la prima vedere XD si de atunci mi-o place 21
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

Sincera sa fiu nu am auzit de ele. o.o Dar canta destul de ok 106 Am vazut acolo ca cea mai mica are 12 ani 21 ahahaha amuzant.
Mah nu stiu ce zic 39 nu sunt pasionata de fete micute dansand si cantand 39 Sunt ok, am vazut acolo cateva miscari care mi-au amintit de alte grupuri, dar in rest e ok. Le-am cautat versurile, siiii e vorba despre seductia unui tip ? 21 En fin. Le dau nota 8 106 nu stiu de ce dar nu imi dau o senzatie asa de buna :d

I can't - 2pm

Genial cantec. Smile
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Pai, trupa noua, ce vrei ? 21 multa lume au zis lucruri rele despre ele, dar sa zicem ca s-ar putea imbunatati... melodia aia mi-a placut-o [in afara de tipetele lui Jenny -.-" cea mica] dar au mai scos una, insa fara cea mica nu mi-a placut, trebuie sa recunosc xDD

Anyway, melodia asta mi-o place, e asa de... pura xD e buna pentru cei care vor sa doarma linistiti, sau cand sunt agitati si vor ceva linistit. Plac vocile lor, dar si melodia. 9.80 [nu e genul meu]

Next: mBlaq - Cry [O ador <333]
http://www.youtube.com/watch?v=3UggIMs8pdE
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

OMFG~ Ce bine arata G.O. !! E... omg! E hot. Toti sunt hot, si cute. MV'ul imi place. Versurile le'am vazut in romana, imi plac si alea. Ritmul este bun. In sfarsit au revenit si ei :X:X:X:X Ii ador. Mi'a fost dor de ei. Si eu ador melodia. 10 !!!!

Next: Don't Don ^^
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Ador melodia asta. E foarte frumoasă. Iar versurile sunt superbe. Şi mv'ul este foarte reuşit. Everytime i look at it, i remember about Kibum. Îmi plac ţipetele lui Heechul. Şi părul lui. Everyone looks really good in the mv. Şi îmi place partea lui Henry. Cântă foarte bine la vioară.
Anyway, e o melodie chiar reuşită şi merită ascultată. Mie una îmi place foarte mult. Nota 10. <3

Super Junior - No Other.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Nota 10 din start fara alte comentarii inutile pe care totusi trebuie sa le adaug ca nu de fac spam si ma ucide Mimisor Smile si reputatia mea ca si mod o sa fie la pamant [ nu ca nu ar fi xD ]

En fin. Melodia doar numele e genial 21 . Imi era dor de asa o melodie din partea lui Super Junior, adica romantica 15 . Conceptul cute and so on. Nu ca celelalte nu ar fi fost bune, but sunt prea sexi 15 21). En fin, versurile le ador, le stiu cam pe derost 21 cu accentul meu vai de el, 78. En fin . Nota o stiti 10 fara sa ma gandesc de 2 ori.

Next:

HoMin - Keep Your Head Down

Well, sper sa nu aveti ceva cu ei 65 stiu ca juma din Cassiopea is cam anti .
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Eh, asta ascultam si eu acum ._.' . Fenomenala melodia. O ador, amandoi arata super in MV, au niste voci frumoase, versurile sunt mai frumoase, ritmul e bun si coregrafia cam grea dar merge xD.
10 !!

Next: U make me cry~
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Am mai pus eu melodia, pe pagina cealalta, ultimul post, dar voi comenta: E superba, din toate melodiile pe care le au, e preferata mea. E superba, pur si simplu ador melodia, versurile, coreografia si sa nu zic felul cum arata. Nota 10. O merita.

Acum tot o melodie de-a lor, Stay
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.406 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.905 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.401 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)