Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

#91
Sincer e pentru prima data cand ascult asa ceva..Si imi place ..Nu pot spune ca sunt innebunita dupa gen ..Se potrivesc vocile cu melodia..imi plac si versurile..si videoclipul e bunut 39.
Deci, e ascultabil pentru inceput ..So de la mine ai un 1o.

Nu am stat sa verific toate paginile..so sorry daca a mai postat cineva melodia pe care o voi posta eu ^^.
BoA - Energetic [Cu putin ajutor de la Zuză. Asta chiar mi-a plăcut]
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#92
<33333333
Pot sa zic ca am inceput sa ador melodia [si asta numai si numai din cauza taaa Ang !!!!!!stai linistita, nu te omor 2124) ]
E super. Imi place videoclipul, BoA e cute si hot in acelasi timp. Ritmul imi place, versurile'mi plac, negativul <3. Si vestimentatia 8 8 . So....what can I say? 10 !!! Cu felicitari <3.

Next: Big Bang oppas <3
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#93
65
Ohhh da...El e sexy <3 Videoclipul e alb-negru....e bine si asa <3. Pe el il ador 78. Versurile sunt ok, negativul la fel, si ritmul. Vestimentatia e si ea ok...so 10 ~

Next: High~
Daca a mai fost, luati melodia: Hyunah-Change <3 .
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#94
Hehe,Riri stai linistita s-au mai nimerit,din cate tin minte ori am comentat chiar eu la Hyuna - Change ori am mai comentat 4.
Melodia este catchy,cand am ascultat-o prima data mi s-a parut putin cunoscuta,stilul imi aminteste de hiphop-ul american.
De Hyuna ce pot spune ,e superba4.
Nota mea este 9.

Next:
SNSD - Hoot
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#95
Îmi place melodia. Yuri & Tiffany sunt super cute. And Siwon looks good ofc. Mv'ul e chiar cute. Melodia în sine e drăguţă. Îmi place ritmul ei, Şi versurile sunt destul de bune.
Refrenul e bunicel, puţin cam boring, dar îmi place când zic: Neon yeoksi trouble trouble trouble ttaereul noryeosseo, neoneun shoot shoot shoot. <3 Nota 9.

Donghae - Beautiful. <3
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#96
Nami, deci zici ca imi citesti gandurile [ melodia aceea o ascultam si vroiam sa o pun urmatoarea 24]
En fin, e o melodie superba pe care eu personal o ador din tot sufletul <3 . Imi place foarte foarte foarte mult vocea lui Hae, versurile sun superbeeee iar ritmul nu am ce zice 22 este o parte din melodie in care nu canta si e foarte ritmata [o am deja taiata si remixata cu altele <3 15 ]
Nota mea este 1000000000+ <3





Next : Heechul - Horn
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#97
Ador vocea lui Heechul. Melodia e aşa frumoasă. Îmi place instrumentalul, şi vocea lui. Cântă foarte frumos, iar vocea lui se îmbină bine cu partea instrumentală. Şi versurile sunt foarte frumoase.
E o melodie ce merită ascultată, şi îmi place foarte mult. Se vede că Heechul e foarte talentat şi munceşte din greu. Merită nota 10.

Heechul - First Star. <3
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#98
Lol, omorati-ma dar chiar nu imi place videoul asta, desi incerc de fiecare data sa gasesc ceva sa imi placa nu pot. Melodia da, dar videoul nuh. xD sorry fan girls, but this video receives 7 [cu mare indulgenta -.-"]

Next - [ceva care sa nu mai fi fost] CN Blue - Love
http://www.youtube.com/watch?v=sl1U81q_vkY
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#99
Mie nu-mi prea place melodia asta de la CN Blue,desi imi place trupa,melodia asta nu ma incanta ci mai mult ma plictiseste, nu apuc niciodata sa o ascult pana la sfarsit21) mai mult imi place "Loner"39 Nici videoclipul nu e cine stie ce.Eu o sa ii dau un 7.50.

Next:Shinee - Replay
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


SHINee-Replay ?
Păi melodia asta nu e la mine în pc...pentru că nu prea îmi place...nu ştiu de ce ...da` ritmul e ok , la fel şi videoclipul ...băieţii sunt ok [ normal ] ...dansul lor e bestial ...nu ştiu e prea lentă ...iar eu sunt mai nebună şi îmi plac cele mai ritmate ...gen Lucifer [ SHINee] [ nota mea ar fi 8 pt videoclip 8 pentru melodie 10 pt baietii = 26/3=8,6 ]
Next: After School - When I fall



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.421 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.910 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.401 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)