Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

#31
Citat:Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Citat:Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/index.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/index.php on line 1

Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/conf_mk.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/mkportal/conf_mk.php on line 1

Si mai e una mai lunga dar nu o pot prinde acuma... Si cand vreau sa ma duc intr-un topic si sunt pe prima pagina a forumului, daca fac click in dreapta pe topic la o sectiune...

Citat:Warning: base64_decode() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Warning: gzinflate() has been disabled for security reasons in /home/cedikco/public_html/animezup/forum/showthread.php on line 1

Aia vad si nu merge topicul decat daca am link direct... Deci, iar am erori? ._.

Si mai adaugam la lista mea de erori... nu merge cautarea de posturi/topicuri la un anumit user... apare eroarea de desupra si pagina alba...

#32
@Aly: Sunt enervante mesajele alea. Pe mine si, probabil ca nu numai eu am problema asta, nici nu ma lasa sa postez in unele topicuri, ca-mi apar unele din mesajele de mai sus cand dau "Posteaza mesaj".

#33
Da, problema a aparut aseara.
Site-ul fusese cam... hackuit 4
Ca sa pot detecta portiunile de cod cu probleme, am dezactivat acele functii, de-aia va da eroare. Am modificat azi-noapte multe fisiere care dadeau aceasta eroare, dar habar nu aveam ca s-au strecturat in chiar atat de multe locuri 22

#34
Si maz are probleme, apar in antetul paginii acele coduri. Mi se pare ca modifica si marimea textului pe pagina -> Click
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#35
Da, stiu, o sa ajung si la mangazup de indata.
Toate site-urile care sunt pe acest cont de hosting au fost compromise >.<

#36
(12-05-2011, 03:20 PM)Flaw A scris: Da, stiu, o sa ajung si la mangazup de indata.
Toate site-urile care sunt pe acest cont de hosting au fost compromise >.<

Inclusiv prime? O.o

#37
@Aly: Nup. Sunt toate pe acelasi VPS, dar nu si pe acelasi cont de hosting 4
Au fost afectate doar zup + subdomeniile si mangazup.
Dar s-a rezolvat. Mi-a luat cam 5 ore, dar am reparat (teoretic) tot. Sa ma anuntati daca mai vedeti pe undeva vreo eroare

#38
am o intrebare.

de ce aplicatia: blog list nu merge? ar fi fost amuzant sa aiba fiecare user propriul blog ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#39
As vrea sa imi sterg contul de pe acest site.Cum fac?

#40
stron girl, din cate stiu eu nu se poate.
cu atat te pot ajuta. Mai bine alegi sa nu mai intrii pe site.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.593 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.398 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.123 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.164 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)