Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Probleme de rezolvat 2

#21
Hmm, sa nu te sperii daca esti scoasa de prin grupuri...

Apoi

Click pe attachment

Nu inteleg de ce apare asa la tine O.o

Oricum, ma bag sa vad ce diferenta e la profilul tau si al meu 39 poate imi dau seama de ce nu-ti apare

[edit] Incearca acuma, esti doar user inregistrat si ti-am scos si moderarea, sa vedem daca merge 39

#22
*head/desk*

Doamne, chiori suntem, Crăci, unde scrie User Comments e un semn de minus - fa click pe acel semn 24))) LOL, nu e eroare, ai facut click accidentla pe minus si ti-a ascuns casuta ^^

#23
Crăci, chestia aia o pot vedea doar moderatorii. Ţie îţi apare acolo probabil din cauză că ai drepturi de moderare, dar nu eşti moderator => nu poţi vedea noticeu`. Cât despre faptul că a dispărut, înseamnă că a fost rezolvat reported postu`. ^^

Nu are nimic dacă am răspuns eu şi nu un admin, nu ? : - s
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#24
Nu, lol, toti pot raspunde daca se pricep la problema, inclusiv userii ^^

Si probabil de-aia ii aparea si ei :p dar nu te speria, pe ce-a de mai devreme am sters-o eu

Btw flaw, cand faci sa dispara chestia asta?

Citat:There are new reputations since your last check. You control in the AdminCP.

N-am acces la reputatii >.> si poti sa-mi dai acces sa sterg multiple accounts?^^ like on maz? pretty please, sunt niste bot-uri si mie lene sa stau sa le dau delete individual cand exista bifarea de multiple accounts 65

#25
admin CP e facut de cei de la myBB, ar fi un picut cam mult sa modifice admin panel-ul :-S, poate doar o cale ocolitoare direct din baza de date...

#26
Doamne Tan, nu sa modifice -.- ci de la Admin Permissions sa imi dea acces sa sterg conturi multiple... maz e tot mybb si acolo merge >.>

Las ca o rog pe marina -.-

#27
Aly, tu ar trebui sa ai toate permisiunile de admin ._.
O sa ma uit acum, sa vad daca am omis cumva ceva.
Pe maz se poate pentru ca e o versiune ceva mai noua de mybb, zup a ramas inca la 1.4

#28
(10-04-2011, 10:22 PM)Flaw A scris: Aly, tu ar trebui sa ai toate permisiunile de admin ._.
O sa ma uit acum, sa vad daca am omis cumva ceva.
Pe maz se poate pentru ca e o versiune ceva mai noua de mybb, zup a ramas inca la 1.4

Da? O.o De-aia nu gasea marina delete multiple accounts, lol, deci pe maz merge si aici nu... ugh, it`s bad -.-

#29
As aduce si zup la versiunea 1.6 dar risc sa pierd medaliile si sistemul de pets... Pariez ca mi-ar sari o gramada in cap dupa asta.
Pana nu gasesc o alternativa, il las asa (temporar)

#30
lasa-l asa ^^

NU-L MODIFICA... nu vreau iar erori T.T deci, lasa-la sa flaw ^^ ma descurc eu cu stersul unu cate unul 65



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/nelamuriri/probleme/sugestii Syryus 4 62.593 17-04-2015, 12:49 PM
Ultimul răspuns: nanafans
  Probleme cu trimiterea de mail-uri Flaw 1 3.416 15-02-2013, 11:51 PM
Ultimul răspuns: Anumit
  Probleme de rezolvat Flaw 318 174.405 20-12-2010, 02:32 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  'ubitii, probleme, din nou... kame. 4 4.123 05-07-2010, 08:08 PM
Ultimul răspuns: kame.
  Probleme la Zup Sites kidztv 2 3.165 17-03-2010, 04:49 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)