Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crezi despre fan ficul meu?
Soooper tare
57.14%
4 57.14%
Nu prea imi plce
42.86%
3 42.86%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Prieteni sau amici?

#4
capitolul 2:
Ura?Sau falsitate?


Dupa ce rozalia ii raspunse logic,brunetul pleca multumindui acesteia.
"Offf...De ce tu?Sti defapt noi.."Egoul Sakurei nu termina propozitia ca fu intrerupt de rozalie enervata la culme.
"Ce?Ma lasi?Nu poti tace?Nici un minut macar!?Te rog!Am multe intrebari far raspuns la care numai Sasuke poate raspunde!
"De exemplu?"intreba egoul rozaliei
"De ce s-a intors,de ce nu mai e att de rece?Si multe altele"
"Nu crezi ca Uchiha te place?"
"De unde ai scos o idiotenie ca asta?Nu-mi vine sa cred!
"Dar tu il paci,Iubesti!"
"O dat,de mult!Acum nu mai exist pentru mine Sasuke!Nimeni!Lasa-ma!"Se rasti Sakura spre egoul ei.
Aceasta cobora si vazu pe scaunul din bucatarie camasa brunetului.Aceasta o impaturi si o puse in ruscas sa i-o dea maine.Aceasta se indrepta spre dormitorul ei aruncanduse in patul moale.Se gandi o vreme pana cand isi puse castile la urechi si se las indrumata de muzica.
Adoua zi niste ochi nergi ca taciunile se deschisera.Era chiar Uchiha ce se trezise.Nu stia ce cauta in aceea camera..Sau ce e acea camera.Pana cand un gand ciudat il fremata..
-Ce s-a intamplat aseara?Cum am ajuns aicia?Oricum..Ma duc la scoala poate ma ajuta cineva.
Cat brunetul se indrepta spre baie,mai departe de 2 strazi rozalia alegea cu ce sa se imbrace.
-Hmm...Asta?Nu!Sau asta?Nu e prea mult galben..Pana cand Sakura gasi o camasa mov cu dungi roz.Se imbrca cu niste blugi si isi lua rucscul si pleca spre scoala.Acolo pe drum spre mirarea ei se intalni cu faimosul si stersul Uchiha!
-Buna Sasuke!spuse rozli plictisita de moarte uitanduse drept inainte fara sa-l priveasca pe Uchiha.Acesta isi indrepta privire catre fata Sakurei si ii spuse inghitind in sec:
-Te-ai schimbat!Nu mai esti cu ochi dupa baieti..Si nu mai esti plangacioasa.Spuse Sasuke zambind.Dar la auzul acestor cuvinte rozalie se supara si nu ii raspunse.
-Ce s-a intamplat dupa ce am plecat?
-Poi fiecre ne-am antrenat cu Sanini dar n-am fugit de partea raului.spuse Sakura iritata de spusele Brunetului mai devreme.
-Cu cine s-a antrenat Naruto?
-Cu Jiraya..de ce?Probleme?Dar tu..to cu Orochimaru?
-Da:pfiu:Si cu echip mea.Sasuke vazand ca nu o intereseaza pe aceasta despre el isi indrepta privirea catre cer si incepu dinou sa vorbeasca:
-Sti..Ino?Ati rama..Si nici nu termina propoziti bine c o voce cunoscuta se apropie de ureche.Era nimeni lta decat Ino care filtra cu Sasuke.
-Aha..Uite-o pe Ino!Intrebai daca mai e indragostita..Nush?De ce?Intreab-o pe ea!
-Buna Sakura!Spuse Ino cu un zambet in coltu` gurii...
-Ahamz..Ce a mai facut Naruto?Oricum a fost soooper!
-Da:XSpuse Ino incantata!Dar Sasuke era singurul nedumerit...
-Naruto?
-Lasa!Spune Sakura cu o voce rece.PaPa!spuse Sakura afisnd un zambet fals:bye:
Dupa ce Sakura pleca mai departe Ssuke o intreba pe Ino ceva..ce era ciudat-_-
-Ino..Skura a suferit dupa ce am plecat eu?
-D!Normal..Ce intrebare...:??
SF EPISODULUI!
Da am incercat sa reduc din greseli si am tinut cont de sfaturile voastre!Multumesc^_^o//o:bv:Soonteti cool^_^



Răspunsuri în acest subiect
Prieteni sau amici? - de Make-a-kiss - 25-01-2009, 11:15 PM
RE: Prieteni sau amici? - de Ryuko - 26-01-2009, 03:19 AM
RE: Prieteni sau amici? - de yumy - 26-01-2009, 10:27 PM
RE: Prieteni sau amici? - de Make-a-kiss - 27-01-2009, 06:21 PM
RE: Prieteni sau amici? - de ::::yamashita ayumu:::: - 27-01-2009, 07:44 PM
RE: Prieteni sau amici? - de Make-a-kiss - 27-01-2009, 09:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Misterele unei prieteni ohaio_angel 10 7.848 09-04-2011, 09:14 AM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 3.190 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Toti avem nevoie de prieteni... azami 13 9.275 16-11-2008, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Hana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)