Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce crezi despre fan ficul meu?
Soooper tare
57.14%
4 57.14%
Nu prea imi plce
42.86%
3 42.86%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Prieteni sau amici?

#1
I hope you like it!!:zuppy03:
Da...Mania aceea pentru sasusaku!4EVER
offfff![posturi unite]
S-a intors?


Intr-o dimineta insorita..Sakura sa gandea sa inceapa o zi cu totul diferita pana cand o bubuitura se auzi in padurea Konohai.Yamato i-a strans pe studenti si au mers impreuna spre padure.
Spre mirrea lor,mai ales lui Naruto si a Sakurei Acolo era Sasuke.
-Sasuke?!?strig rozalia.Can se apropie il vazu ranit,debea debea daca mai putea respira pana cand scoase un scrancet de durere.Yamato l-a carat in spte pe Sasuke pana la lociunta lui Sakur ca sa-l vindece.Acesta se pregti foarte bine pentru ca ranile erau foarte adanci.Acolo ajunse Kakashi,Ino,Hinata si Naruto care se rugau sa-si revina.Dupa vreo ora Sasuke incepu sa-si gesticuleze semne din maini cum ca i-ar fi sete.Ino duse un pahar cu apa si inmuie un prosop in apa si il dadu Sakurei.cesta ii atinse cu un deget buzele catifelate ale brunetului.Ceilalti au plecat numai Sakura a ramas ingrijindul in continuure pe Sasuke.
Dar aceasta se gndea dac o va prasi dinou...dac va ramane si dca va fi la fel de rogant.Dar ceva era sigur.Sakura mai avea sentimente pentru brunet dar nu dragostea si amicie.Dar isi pune intrebari numai la cre Uchiha putea sa raspunda...Can dintr-o data personalittea ei spuse:
"Sunt sigura ca va ramane dupa cate ai fcut pentru el...Si inca il mai iubesti nu?"
"Termina nu poti tace vre-o secunda?Nu nu-mi place si nici el pe mine.Acuma nu mai avem legaturi intre noi!"
"Dar de ce tii tt de mult sa-l vindeci?Sti Sakura,ca eu stiu tot ce gandesti"
"Off...ai dreptate!"Dialogul se incheie cand Sasuke deschise ochii unpic cate unpic si intreba nedumerit:
-Unde sunt?Huh?SAKURA?



Răspunsuri în acest subiect
Prieteni sau amici? - de Make-a-kiss - 25-01-2009, 11:15 PM
RE: Prieteni sau amici? - de Ryuko - 26-01-2009, 03:19 AM
RE: Prieteni sau amici? - de yumy - 26-01-2009, 10:27 PM
RE: Prieteni sau amici? - de Make-a-kiss - 27-01-2009, 06:21 PM
RE: Prieteni sau amici? - de ::::yamashita ayumu:::: - 27-01-2009, 07:44 PM
RE: Prieteni sau amici? - de Make-a-kiss - 27-01-2009, 09:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Misterele unei prieteni ohaio_angel 10 7.848 09-04-2011, 09:14 AM
Ultimul răspuns: MaDy^^
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 3.190 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Toti avem nevoie de prieteni... azami 13 9.275 16-11-2008, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Hana-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)