Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pacatul suprem-incepere.

Amy:
Renee ma luase in brate , dar nu ma puteam opri. Stiam ce aveam de facut. Daca moartea mea insemna sfarsitul chinului atunci era bine , asa ca i-am vorbit:
-Stii..Ar trebui sa vad ce e cu tehnica de zicea Miranda. Adica am inteles ne trebuie un sacrificiu si puterile mele.....Chiar ar trebui sa cer mai multe detalii....
Dar nu-i zic ce palnuiam de fapt. Daca aveam dreptate urma sa conbin cele doua tehnici folosindu-ma pe mine si ca energie pentru tehnica si ca sacrificiu , cu alte cuvinte sa ma auto-distrug odata cu Calabar.
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Sa stii ca iti aud gandurile.Iar daca vrei sa te omori,nu mai facem nicio ceremonie.
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

AMy:
-Cum de le auzi?.....
Intreb eu ca prin vis deoarece incepuse sa ma doara capul de la cat am plans. Nu mai rezistam mult ,dar nici nu doream sa ma relaxez. Trebuia sa-mi revin nu sa fiu o dobitoaza plangacioasa!
OOC: Ciufy sau Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Sa zic mersi lui Miranda ca are mintain.Si sa zic mersi ca pot absorbi puterile.
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

OOC: scrie mai mult de trei randuri ca sa nu fie spam.
BIC:
Amy:
-Atunci sti tot....Tot ce vreau sa fac , dar nu incerca sa te impotrivesti pentru ca stiu ca il iubesti pe acel baiat si stiu ca nu vreau sa te fac sa suferi mai mult decat a trebuit pana acum. Stiu ca nu e vina mea oarecum ca ati fost prinse in asta , dar stiu ca nu vreau sa fie vina mea moartea celui pe care una din prietenele mele adevarate il iubeste.
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Vreau ca nimeni sa nu moara.Dar nu e posibil.Il iubesc pe Will,si el pe mine dar e pregatit sa moara.Nu mai are pe nimeni,si asta vrea sa faca.Sa ma salveze pe mine...si pe copilul nostru.Vom avea un copil,iar eu deja simt cum dau viata unui copil.Si vrea sa ma salveze pe mine,pe tine,pe toti dar mai ales pe copilul nostru.Asa ca nu te mai invinovati.
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Un copil? Nu pot sa cred Renee! Si tu te astepti ca eu sa distrug o familie cand stiu ca pot sa salvez? Cum iti inchipui ca am sa dau vreodata ochii cu acea micuta viata stiind ca puteam sa ii salvez tatal , dar nu am facut-o?! Crede-ma nu pot sa las asa ceva sa se intample. Fie ca vrei sau nu!
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Amy.Will va muri.Fratele lui a incercat sa nu moara,stiind ca el intr-o zi cu luna rosie,va muri calcat de masina.a stat departe de strazi toata seara,de orice fel de sgtrazi,si a intrat masina in casa lor si a murit.Tot va muri!Intelegi?spun printre lacrimi.Tot va muri,asa cum au murit parintii mei!Au stiut ca vor muri,si asa s-a intamplat.Nu poti impiedica asta!Nu vreau sa mori!
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Will va muri daca este sacrificat , dar nu vreu sa fie. Daca va muri stiu cel putin ca nu va fi vina mea si da poate ca sunt super egoista si ca ma gandesc la binele meu , dar asa este , numai asa as putea sa ma mai calmez. Oricum nu te mai gandi la asta momentan. Eu trebuie sa stapanesc tehnica 'Blocarea' , apoi vom mai vedea ce si cum.
OOC: Ciufy sau Miranda
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Nu te vei sacrifica.Insa inainte sa mai zic ceva,ma lovi ceva in burta.Dracie,e greu sa fii insarcinata.Totusi i-am zis:
-Ne vei salva.Iar daca esuezi te omor eu,ca imi va muri si copilul!
OOC:cine doresteee
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scoala substitutiilor - Incepere Shadow.Kiss 157 57.439 08-01-2012, 02:42 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 37.703 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 92.289 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Pacatul suprem Kimera 4 3.674 23-08-2011, 09:13 PM
Ultimul răspuns: Himisoara.


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)