Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pacatul suprem-incepere.

Amy:
Am amutit. Adusul aminte despre ofranda ma invinovatea extrem....De ce nu puteam fi eu ofranda ca apoiCalabar sa fie distrus si totul sa se sfarseasca? Simplu: ritualul cerea un om cu aceste conditii. Si din nou am impresia ca nu fac decat sa ranesc ingrozitor...Care impresie..Exact asa este! Ma ridic de pe banca si ma duc la foisorul de piatra de pe stancile muntelui si ma asez acolo , langa el. Sunt o fiinta oribila!
OOC: cine vrea
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
M-am asezat langa rau,si am inceput sa arunc cu pietre.Eram deja nervoasa,si la distanta mare am auzit-o si pe Amy.Am mers langa ea si m-am asezat.Mi-am aprins o tigara si ii zic:
-Nu trebuie sa te superi.Trebuie sa ne gandim doar la scopul nostru,la reusita noastra.Nu la sentimente...spun eu melancolic.
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Sunt groaznica nu-i asa? V-am tarat in porcaria asta cu Calabar aiurea....Si e doar vina mea de dobitoaca...
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Nu e vina ta Amy.E vina prostului aluia ca ne ameninta viata in halul asta.Cam asta ar fi,nu esti dobitoaca.Asta e soarta.
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
-Da , dar acum tu ai sa-ti faci praf sentimentele fata de baiatul ala , Miranda si cu mine suntem ceratate ca am fost prea curioasa si cum stii curiozitatea omoara pisica si eu ma simt in plus...Parca nu mai sunt eu...Sti..Poate as putea sa incerc sa gasesc un alt baiat....De data asta sa ma duc eu! Asa il vom salva pe Will si poti sa ramai cu el , poate sa-l si transfori ca doar ai zis ca esti vampir complet.
OOC: Ciufy
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Nu cred ca exista altul.Nu stiu,l-am auzit doar pe el,si l-am vazut doar pe el.PAre tehnic imposibil sa gasim iarasi un baiat cu atributele astea.Oricum stie ca va muri,adica i-a ghicit o tipa.Si asa a zis.Ca va muri incercand sa salveze mai multe vieti.Si a ghicit ca sunt vampir,desi nu i-am zis.Cam mare coincidenta nu crezi?
OOC:kitsune
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Amy:
O lacrima imi apre pe obraz......
-Chiar imi pare rau....Zis in soapta si ma ghemuiesc cu capul pe genunchi.
OOC: acum chiar ies 21 Nb , Ciufy hug
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Renee:
-Nu ai de ce sa plangi.el e de acord cu soarta lui,oricum.Daca e sa ma indragostesc de el,desi stiu ca va muri,atunci ma voi duce odata cu el.Nu stiu.Vom vedea,spun in timp ce o parasesc si plec in adancul padurii.
OOC:cine vrea,ok draga ne auzim mainepupicpupicpupicpupicpupicpupicpupicpupic
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3

Miranda:

Am facut tehnica, am reusit, am putut sa fac "Blocarea"... acum trebuie sa am perfectionez in ea, de fapt, in respingerea "Blocarii", pentru ca Amy o s-o faca perfecta, fara a putea fi oprita de nici o licoare. Asta vreau...

OCC: cine vrea

Renee:
Am mers melancolica,si am vazut-o pe Miranda.Am intrebat-o:
-Ce faci acolo?
OOC:miranda
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Scoala substitutiilor - Incepere Shadow.Kiss 157 57.973 08-01-2012, 02:42 AM
Ultimul răspuns: Niska
  Shadow Fall-Incepere Crissu'Blacker 86 37.924 04-12-2011, 02:37 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Intunericul nestiutului~ Incepere Miranda. 288 92.496 02-09-2011, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Pacatul suprem Kimera 4 3.693 23-08-2011, 09:13 PM
Ultimul răspuns: Himisoara.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)