Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oiiii! Me here.

#21
Bun venit pe animezup draguta. Vreau sa te intreb daca scrii ficuri si daca ti-ar placea sa fii vampir.

#22
Lia am vazut .____. de aia te si cautam la un moment dat ca disperata *sniff, sniff* si nu dadeam de tine.

Ma, de stiut il stiu *laughs* da' sa pun in aplicare e imposibil pentru mine, ca eh, sunt total pe langa.

hug

Btw @.@ imi place noul nick name.

@aharonenstein
Nu prea scriu fic-uri, doar cu SPN, si nu, n-as vrea sa fiu vampir : D
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#23
Reirei, eto am vazut ca mi-ai trimis un PM, dar nu prea am avut timp sa raspund, mai dau rar pe forum chiar si pe zup fiindca am examene in 4 zile si fiind in Anglia acum e cam dificil.

Totusi, daca e trimite-mi un PM aici si iti spun ce si cum :3.

And ha ha, yeah, some people still call me Lia ^^", you're still Rei-chan for me tho :3.

Cat despre abilitatile tale de PS, nu fii modesta, stii sa lucrezi mai bine decat mine si cea mai mare parte din lumea de aici *nods*. Apropo, poate participi la SOTM 5, aici merge concursul xD.

hug eh, hugs and I'm off before this becomes chat.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#24
Bafta, bafta, bafta *sparkly eyes* fa-ne mandri *sparkly eyes again* Si fa-ne poze *joking* eu una ador Anglia .___. dar n-am vazut decat Londra ( uite, e buna scoala la ceva ).

Nu pot scapa de acel ' chan ' *cries* dar nici tu de Lia, se pare 21 si o sa particip la SOTM : D *blushes*

hug Hugs and good luck once again ~ <3
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#25
Well, nu obişnuiesc eu să întâmpin lumea, dar acum a trebuit să fac o excepţie. Prima dată am văzut câte avem în comun, apoi, mi-a sărit în ochi poza de la avatar*recent schimbată* şi tot m-am chinuit să-mi amintesc unde am mai văzut-o. Apoi mi-a picat fisa* dense little me*. Welcome here dear Rei- or Bea, I think I like this one better*laughs*
Întrebări nu am, mă rezum doar la urări de bun venit* I send you a hug, though*
She is a living existence of selfishness.


#26
Polaris meerciii hug

Asta ma face sa nu ma simt o ciudata, pentru ca stiu ca si tie iti place SPN 5 and for my own fun... and maybe yours too ^^"

" What do you wanna do, poke her with a stick? Dude! You're not gonna poke her with a stick! "

Pentru ca stim a cum e si vina *coughAmacough* D;
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)