Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oiiii! Me here.

#11
Uh Uh! Ludwig Revolution l-am citit si eu. So much win XD. Also, Johnny Depp fan here!

Citat:prefer manga-urile decat anime-urile ._____. shame on me.


That's the spirit , mate!

Anyways, bine venisi p'aci. Yohoho and a bottle of rum XD.
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#12
Hye Luciifiel hug
Hye ALya ^__^
Bine ai venit pe zup , sper sa te simti bine aici si sa cunosti multe persoane speciale cu care sa ai relati de amicitie .
cat de formala sunt.. Johnny Depp and sea rovers ? I love it !
Am si eu cateva intrebari pentrua tine :
1.Care este cel mai mare vis al tau ?
2.Daca ar fi sa faci un lucru interzis/imposibil care ar fi acela ?
3.Prieteni trebuie ales si atentie , tu cum faci asta ? Te bazezi pe anumite criterii ?
4.Hm.. Pirati din caraibe ? 15
Cam atat , ai grija cu regurile si spor la postat .
^__^


#13
Welcome draga Luciifiel!3 Sper ca te vei distra din plin,daca ai nevoie de ajutor,nu ezita s-o faci,poti apela la oricare dintre noi,ok?10 Si cine nu are intrebari?21
1.Ai citit ficuri?Daca da,care ti-a placut cel mai mult?pupic\
2.Citat preferat,ceva?
3.Asculti J-Rock?
4.Ce hobby-uri mai ai?
Ei bn,eu astept raspunsurile la intrebarile meleSmile

#14
@Grella

Ma gandeam eu 21 Setul pe care il porti te-a dat de gol *hugs* Intrai in 17 anu' asta.____.

@Triangle
Gusturi rafinate <3 Thanks, and true, let's share that rum.

@Soph.
Merci pentru primire gurl. Da, il iubesc pe Johnny Depp, si iubesc si Piratii din Caraibe si abia astept al patrulea film.
1. Nu prea ma hranesc cu vise, doar cu fantezii 21 Daca te referi la un tel, atunci e sa-mi iau carnetul de sofer cat mai repede. Si nu mai e mult.
2. I will kill for rum xD or an angel, or just Cas and Dean.
3. Nu prea. De obicei imi plac persoanele cu care imi pot share-uii pasiunile. Si cu care am ce discuta.
4. Like i said already, i'm a big fan.

@Ady-chanBS2
Multam mult, asa am sa fac daca am nelamuriri.
1. Citesc fic-uri, de obicei in engleza, si majoritatea sunt facute cu personajele din Supernatural. Nu dau nume, n-am citit nimic de pe zup, inca xD
2. yea' i do have one.

"Evil is always possible. And goodness is eternally difficult."
— Anne Rice (Interview With the Vampire)


3. Ascult uneori j-rock la radio, but im just for rock.

4. Tot ce e posibil, scris, citit, desenat, grafica, fotografiat, dormit, cam orice e hobby la mine.

Thanks again gurls *hugs*
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#15
Ok.Smile Imi place citatul Annei Rice.Se vede ca iti place engleza..Succes10
Majoritatea hobby-urilor tale le practic si eu21E bn totul...Iti urez o seara placuta in continuare3 *huug*

#16
@Ady-chanBS2

Nehh, engleza nu a fost limba mea preferata, dar am ajuns la un liceu bilingv engleza si mi-a cam intrat in uz, nimic mai mult : D

*hugs*
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#17
Oh,grozav!Deci nu e engleza limba ta de baza ,sa zic asa,dar totusi,se pare ca te pricepi la aceasta limba21 Eu de-abia sunt la inceput,dar ador engleza,mai mult ca franceza in orice caz..21
*huuug*

#18
Fac o paranteză chiar înainte de a începe pentru a vă atrage atenţia, sweet dudes, că acesta nu este un topic de haha discuţii, ci de welcoming. Aşa că nu faceţi din topic unul de chat. Nu dau nume, nu mă interesează, vă vedeţi şi singuri, aţi urat odată bun venit, nu trebuie să reveniţi de n ori pentru a comenta fiecare răspuns necesar pe care îl dă noul user.
Să închidem paranteza imaginară.


Bine ai venit pe anime zup : ) sper să te simţi bine aici şi să îţi faci prieteni noi, if that's the cause. Mi-a plăcut descrierea ta, nu am citit toate întrebările care ţi-au fost puse, lol, there were too much for me to handle, pretty lazy person here.

Am citit pe undeva că eşti la bilingv engleză. Same here. Cu diferenţa că -da, engleza este limba mea ( străină ) favorită deşi nu mă pot mândri cu faptul că sunt în stadiul de "avansat" - aş avea un miliard de motive pe care să le înşir, în parte şi pt. că nici eu nu mi-am dat interesul şi-s leneşă şi pe de altă parte pentru că şi liceul te strică atunci când profesorii ar sta mai bine acasă să lenevească decât să îţi bage ţie ceva în cap. Desigur, sunt răutăcioasă.

Săgetător? cute. Personal, mă înţeleg bine cu persoanele din această zodie * laughs * de regulă, suntem pe aceeaşi lungime de undă.
Din păcate, nu am văzut Supernatural deşi m-am apucat de serial, Sam and Dean so lovely lol. Doar că nu am mai avut timp să vizionez, busy&lazy, not a good combination. Nu cred că voi reuşi să văd vreodată serialul dacă nu îl prind la tv, but anyway, I can say is a real damn good thing din câte episoade am văzut eu. Recunoşti un lucru bun / de calitate când îl vezi lol.

Ăh, o să închei aici, scuză-mi aberaţia. Bine ai venit, încă odată, şi ne mai vedem prin zonă. Nu am întrebări pentru tine.
Şedere plăcută!

*hugs

#19
Multam Teh si sorry pentru off-topic-ul de mai devreme *shame on me* uneori si mie mai imi scapa, desi e foarte rar acest lucru.

Da, la un liceu de bilingv engleza, si mor pentru ca maine incep orele de la 8:30 si din pacate cu alta materie straina, franceza, care spun cu inima pe suflet, o urasc din cauza profei. Cat despre engleza, si eu mai am mult de invatat, dar nu regret ca m-am dus pe calea asta.

Pacat, doar primele episoade, sa inteleg ca nu ai dat de minunatul Castiel ( god is pro-Cas .____. ) care e adorabil, dar fie, daca o sa reusesti vreodata sa il vezi tot, la mine sa vi prima 21 nu pierd niciodata vreo discutie legata pe tema asta.

Saru'mana inca o data *hugs*
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#20
REI! OMGWTFBBQsauce xD


Gomenasai, demo nu mai stiam exact cui ii apartin gfx-urile de la thread, nu prea mai dau pe celalalt forum, desi practic sunt inca in functie -.-".

Neways, yokoso!

Ha ha, nice to have a friendly face around and somebody that KNOWS PS! THANK GOD!

hug
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)