Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oiiii! Me here.

#1
Am ajuns in Paradisul culorilor ._____. n-am vazut in viata mea un site cu atat de multi moderatori si alte functii *laughs* i'm pretty surprised.

Anyways, i'm Luciifiel ( da, vine de la Lucifer, si mai exact de la pasiunea mea pentru serialul Supernatural, deci nimic evil in toata chestia asta ), si sunt culmea, si fata. Si place sa vorbesc, mult. So, prepare yourself.

Desenez, destul de bine. Am multe schite, majoritatea facute in orele de sccriere libera, in care dragul nostru profesor considera ca statul este mult mai important decat dezvoltarea limbajului in engleza.

Scriu - proiecte pentru acelasi individ de mai sus; eseuri, comentarii pentru tipul care preda literatura engleza si uneori mai scriu si pentru mine. Nu ma pot numi totusi scriitor, nu? Imi maltratez si photoshop-ul, deci practic sunt multi-functionala. Am cantat si la chitara dar mi-am dat seama ca e prea mult pentru mine.

Citesc, carti - aveam si o lista pe un site frumusel - de aia prefer manga-urile decat anime-urile ._____. shame on me.
Imi place ordinea, regulile si in general sunt autoritara. Ahh, si ador sa comentez. Sunt sagetatoare and damn it, i'm proud of this thing.

Anyways, nice to meet ya guys, and if there are questions, i would be glad to answer : ]
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Luciifiel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit printre noi Luciifiel!Respecta regulile si distreazate!!Am cateva intrebari pentru tine daca nu te superi:
1.Ce iti doresti sa devi?
2.Cati ani ai?
3.Unde ai intalnit animezup?
4.Te uiti la animeuri?
Si cam atat...Smileapropo imi place mult avatarul tau:X
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#4
Heiii`Luciifiel. Bine ai venit p`aici. Sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni, sa nu faci spam and so on.
Cateva intrebari. : - "
1. Care este numele tau, in realitate ?
2. Cati ani ai ?
3. Ce muzica asculti ?
4. Uuu, citesti manga ? 15 Cum ar fi ? : >

Anyway, welcome once again. >:d<

punct.

#5
Thank you guys, and don't worry about the rules, moderez si eu, cei drept, pe alte meleaguri si stiu cu ce se mananca lucrurile astea 21

@Zuppy
I would like to hug you, but you are just a tech... aaa, whatever, esti ce esti ; D

@georgiana12
1. Vreau sa dau la drept, baaa, da, acum sa vedem ce rezerva viata. De foame n-o sa mor.
2. Cred ca scrie la profil. Mai am multe de invatat.
3. Animezup-ul il stiu cam de cand a fost pus pe picioare, dar nu m-am inregistrat pentru ca nu-mi place portocaliul. A trecut ceva vreme.
4. Funny question, of course i do, altfel nu m-as mai numi fan, riight? 21
Stiu, si mie imi place, e genial.

@Coo.
1. Ohh, that's a secret 'cuz i don't like my name.
2. Maaa, idem la 2 de mai sus.
3. Imi place rock-ul clasic, in mare parte. Dar digerez orice la nevoie. Led Zeppelin e momentan preferatul meu. Asta e mostenire din familie, 'cuz i have a mom who rocks. And i mean it.
4. Karneval, Ludwig Revolution, D.gray-man and more others.

hug multam mult.
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#6
Hei Luciifiel .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Ce crezi despre viata?
3 . Care e prima ta parere despre mine? 5
4 . Ce filme iti plac?
5 . Crezi ca am putea deveni prietene?

Well , welcome on Zup , happy posting without spam and have fun . ^^'

P.S. - Si eu vreau sa dau la drept ^^' 21
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#7
@Zuza.

Stii ca am si eu o coleguta care are id-ul tot zuza, si nu mai stiu eu cum? Mie mi se pare foarte funny, o tachinam tot timpul ;D la modul bun, evident.

1. Am stat doi ani in Craiova, si apoi m-am mutat in Timisoara pentru ca ai mei au hotarat ca e mai bine aici.
2. Ar trebui sa-ti scriu doua caiete daca ar fi sa-mi exprim opinia despre viata. Dar am momente cand chiar nu cred nimic de ea.
3. Imi amintesti de colega mea si cred ca esti foarte simpatica 21
4. Tot ce are Johnny Depp. Imi plac filmele cu pirati.
5 . Eu sunt prietena cu toata lumea, acum, sa vedem daca lumea e prietana cu mine. Sigur ca putem ; D

Merciii hug
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#8
Heyy...
Bine ai venit, am aflat despre tine de mai sus!
hug Si eu vreau sa ne imprietenim hug Daca vrei 3
Have fun! 113
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#9
@Grella

Pot sa pun pariu de la ce vine 21
Sure, oricum, vad ca lumea e foarte prietenoasa aici.

hug
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

#10
@Luciifiel
Numele meu real e Cristina Smile
Dar mai bine spune-mi Grella 71
De la Grell :X
Si da, lumea este foarte prietenoasa aici hug
Si tot nu stiu cati ani ai :s...
HOT. SEXY. and POWERFUL.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)