Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo ^^

#1
ohayo minna-san :6: um... XD ce as putea spune despre me >.< sunt kira ^^ ascult j-rock 5 dak place la careva j-rockul anuntati-ma ^^ ( imi place mai ales Miyavi :X) asa imi plac si animeurile ^^ nu am un animeu preferat de obicei ultimul animeu e si preferatul meu desi dak vreti sa sti ce animeuri imi pla ar fi 39 rurouni kenshin, gravitation, YYH , elfen lied, chrqono crusade, inuyasha... lista continua XD si cam atat! 22 nus ce sa mai spun39

#2
Hello Kira... bine ai venit pe AnimeZup. Sper sa te simti bine, defapt sigur te vei simti cat sunt eu aici (ce-am zis-o pe asta).
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
welcome here and enjoy your stay
and yeah...don't take cicudaf any serious

#4
aha ms de welcome! ^^ mda o sa tin minte asta! ms HanYou XD si app cicudaf imi place nikul tau! * chiar dak nu stiu ce ins sau de la ce vine sau dak are vreaun sens* XD orcum mie imi vine sa citesc CIUCAFIC 24) *inner me: i hope he dosn't kill me XD **

#5
21)... vine de la numele meu.
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#6
buna kira ma bucur sa te cunosc si eu ascult rock uneori
Good Look si sa ai parte de prieteni noi pe sit

Bye Bye si sa citesti regulamentul
[Imagine: Signature_-_RedFusionBleach_sig_by_rynseven.jpg]

Happy New Year - 2008




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)