Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2008

#41
Eu am vazut'o doar pe Amy si Chibiko...In rest...nu prea am retinut care e cine de la stand ^^'

Vad ca nimeni nu isi aduce aminte de Rukia si cosplayul ei jalnic, labeled asa de catre CINEVA.
[Imagine: 01op7.jpg]

#42
hehe...mie mi'a placut
chiar si concursul de cosplay a fost tare amuzant (nu reusit...doar amuzant 21 )
m'am facut cu cateva postere si un tricou 4 Zuppy are loc de cinste deasupra patului meu 10
pakt k nu ati avut timp sa va pregatiti klumea dar la otaku ...poate se implica mai multa lume
next time zup is gonna be the best! go go Marina! 21)

#43
OMG...Acum ca am vazut pozele si video-urile de la cosplay..pot sa zic ca mor de ciuda ca n-am venit 20(.Dar la Otaku sigur aterizez.Ma fac musca si tot ajung.Din ce am vazut in poza,video-uri,ce am mai auzit la ceilalti fani anime,se pare ca a fot ceva super.Ar fi fost super sa fi putut veni si eu...macar sa va cunosc...Eh,alta data.Anyway...ma bucur ca v-ati distrat 10
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]

#44
Nijikon's 2008 Presentation Video

E GATA !!! 444

cu putin noroc poate il pune vre-un moderator\admin pe prima pagina

Youtube version > www.youtube.com/watch?v=H5RJ25VEKaE

Vimeo Version > www.vimeo.com/2144016

#45
Eto mina exista deja un topic creat care se intituleaza "Impresii de la Nijikon 2008". Scopul lui este sa va exprimati opiniile
Acum sa va dau linkul spre el
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2818
[Imagine: Untitled-1.png]

#46
Waaah... had so much fun incat cred ca n-o sa-mi mai fie pe plac nicio petrecere pana la revelion... pt ca as far as I'm concerned this was a fabulous party. :3

Am cunoscut-o pe Lye, pe Rajahdelight (she was very fun ^^), pe Flaw... pe Amythepineapple (desi jur sa nu mai stau niciodata mai aproape de 5 metri distanta de ea de-acum incolo la un specacol...), said 'hi' to someone that said he's Gandalf... still don't remember if I ever talked to him before..., si m-am reintalnit cu Snow si Marina (took advantage of poor nee-chan, but I hope I wasn't too annoying 4)... si desigur cu Shiva (inaintea tuturor :ha: )...

M-am jucat pe tabletele grafice, am incercat sa-i sparg mega-acadeaua lui Rajahdelight, dar a pazit-o bine >_<, mi-am facut tatuaj cu insemnul Shinnigami din Soul Eater.... mi-am luat o groaza de printuri (shiva-chan and alexielart), un charm adorabil care acum atarna deasupra capului meu cand dorm (by Rajahdelight :3 ), o insigna, si un manga Death Note 8

Da... am spart o banca in day 1... dar in day2 n-am mai avut ce sa mai iau asa ca se pune pe 2 zile 10 Oricum n-am avut cat as fi avut nevoie de fapt T_T

Cosplay-ul a fost acceptabil... atat de acceptabil cat poate fi cu cineva urlandu-ti in ureche si ridicandu-se tocmai cand vrei sa filmezi un prim-plan (I hate uuu amy T_T)... iar pe cel de grup nu l-am prins ca a trebuit sa plec mai repede... (vb lui shive: head+desk+bis)

but I had tons of fun in day2 la concursul de desen (castigat de shiva, duh), de la care m-am ales, pe lg un calendar, un print mic si niste bookmarks, si cu o durere de cap de m-a lasat abia spre dimineata (am tras curent maybe?)... But it was hella fun. ^^

Nu pun poze sau filme ca mi-e lene... dar nu cred sa fi prins ceva mai mult decat ceilalti care au pus deja poze si filme...
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#47
JavaLeen A scris:pe Amythepineapple (desi jur sa nu mai stau niciodata mai aproape de 5 metri distanta de ea de-acum incolo la un specacol...),


nui asa 21...cred ca stiu la ce te referi 21 nu ma mir
cred ca ma bucur ca nu am venit in primele randuri

omg soo pink OoO/made by Gonty
professional procrastinator

my anime list
mazgaleli


#48
Super tare!Mi-ar fi plakut sa merg si eu dar....deh nu s-a putut sunt din Craiova si chiar nu aveam kum sa ajung.Poate la anul...nu se stie niciodata!Vreau sa rog pe cei kare au fost sa posteze kat mai multe foto.
Va rog mult de tot!!

#49
Chibiko, Amy si restu va multumesc pt galerie in ziua unu xD
[Imagine: 01op7.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)