Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mica problema...

#1
1:Am o problema...Nu-mi merg QUIZZ-urile.Stiti de ce?E vreo problema sau ce?
2: Oricate refresh-uri am dat, nu pot sa-mi creez un chibi...zice sa scriu parola si numele de utilizator, si tot nu ma alsa!Cred ca am dat vreo 17 refresh-uri odata si tot nu ma lasa...

Va rog sa ma ajutati.

P.S: Stiu ca asta nu are nicio legatura, dar cum va puneti semnaturile(pozele) la mijloc?Adica nu-s la margine?
[center][Imagine: 34f1v9e.png][/center]

Iubire, ÅŸti ceva? 5
Te iubesc prea mult,
Pentru a mai fi iubit.
Deja ţi-ai dat seama
Despre cine vorbesc,
Că eşti deştept!

#2
1. e de la site, nu de la tine, isi vor reveni odata cu trecerea la noua versiune, sau asa speram
2.
Cod:
[center]imagine[/ center]
unde scrie imagine iti pui semnatura^^

#3
Multumesc, Tengu-chan!^^Chiar nu stiam de ce nu-mi merg quizz-urile si Chibi-ul Maker...39
Si iti mai multumesc pentru chestia cu..imaginea.Ma tot intrebam: "Cum reusesc astia sa faca asta?".Dar macar acum stiu.^^
Mersi!
[center][Imagine: 34f1v9e.png][/center]

Iubire, ÅŸti ceva? 5
Te iubesc prea mult,
Pentru a mai fi iubit.
Deja ţi-ai dat seama
Despre cine vorbesc,
Că eşti deştept!

#4
nu te mai chinui -_- chibiurile nu merg, mai bine zis nu merge portalul >.< implicit nimic ce tine de portal, cum ar fi quizuri, chibi,

#5
Chibi-urile merg, tocmai le-am testat (cu Opera).
Nu m-a logat automat din prima, am dat de cateva ori click pe acolo, pe diverse link-uri, dupa care a mers. Tu ce browser folosesti? Si ai dat refresh doar la prima pagina?
O alta sugestie ar fi sa te loghezi pe portal dupa care, din portal ( http://animezup.com/ ) sa dai click pe link-ul pentru chibi din meniu. Varianta asta ar trebui sa mearga sigur.

Quiz-urile s-au sters. Nu ma intrebati de ce, nu imi pot explica. Pur si simplu s-au sters singure 22 Banuiesc ca e din cauza ca se stransesera foarte multe fisiere... naiba stie. Cert e ca au disparut toate si, din nefericire, nu le aveam stocate si pe hard.

Am mai spus-, o repet ca sa intaresc convingerea lumii, lucrez la un nou portal, care va rezolva toate problemele astea. Momentan sunt mai multe scripturi, unele codate de altii, altele codate de mine, imbinate la un loc, si chestia asta s-a transformat in timp intr-o varza. O sa renunt insa treptat la toate si vor ramane doar forumul si un portal facut de mine. In timp, e posibil si sa schimb forumul cu unul tot de mine facut, dar asta ar fi un proiect de mare amploare, mi-ar trebui cel putin cateva luni de munca intensa 21



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  problema - urgent! Wolves 10 7.164 19-03-2012, 12:57 AM
Ultimul răspuns: Aly
  O mica, mare problema >.< Debb.' 6 4.346 18-07-2011, 04:01 PM
Ultimul răspuns: SnowFlake.
  Hmp... O problema mica~ Yun. 5 4.325 09-07-2011, 03:19 PM
Ultimul răspuns: KarinaD
  O problema tipica mie -.-" ~Pufarina~Puff~ 4 3.606 27-06-2011, 02:03 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  -_-" O micutza problema... +Rin+ 3 3.592 21-06-2011, 04:13 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  xD problema Ana 5 4.259 28-04-2011, 06:41 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  O micuta problema ^^' MaDyY 39 19.921 25-11-2010, 07:36 PM
Ultimul răspuns: MaDyY
  ... --- ... Problema cu postarile chocolate muffin 4 3.831 19-07-2010, 12:41 PM
Ultimul răspuns: chocolate muffin
  Am o problema cu semnatura ♥Luchi♥ 9 6.058 10-07-2010, 11:27 PM
Ultimul răspuns: ♥Luchi♥
  o problema cu pm'urile ._. Teru 5 4.340 29-05-2010, 11:12 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)