Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Make it clear !

#51
Astazi m-ai infuriat, dar cum sa ma supar pe cei care sunt carne din carnea ta si sange din sangele tau, chiar daca nu au dreptate si spun ca sunt ingrijorati pentru sufletele lui mami ca si a lui taticu?
e bn? 5
,,iubitulprieteneimeleaparasitocupretextulcanuepreaatentacanuseintelegcaegeloasa,desielecelgelossifarascrupule,purandchiarsaourmareascadacaedevoiedesinue..." dragutz, nu?
Hope si-a lasat urma pe-aici...71
,,Lucrurile nu sunt bune sau rele în sine, gândirea noastră le face să fie astfel."- William Shakespeare
[Imagine: 6ru0k7.jpg]
Mai genial nici ca se putea. Multumesc muult mult de tot, Abyhug

#52
iubitul prietenei mele a parasit-o cu pretextul ca nu e prea atenta , ca nu se inteleg , ca e geloasa, desi el e cel gelos si fara scrupule , punand chiar sa o urmareasca daca e nevoie desi nu e .

next : imidorescfoartemultsavinavarapentruamavedeacuiubitulmeudulcecareefoartedepartedeminedinpacatepentruamandoisisaseterminescoalaodatacelputinanulacestacadejadevinefoarteplictisitoaresiprofesoriienervanti.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#53
imi doresc foarte mult s-a vina vara pentru a-ma vedea cu iubitul meu dulce care efoarte departe de ​ mine din pacate pentru amandoi si sa se termine scoala odata cel putin anul acesta ca deja devine ​foarte plictisitoare s iprofesorii enervanti.
Cred ca am facut bine

next:poateimidorescmultpreamultsateurascmaidistruscompletfararostastaaivrutsamavezi
plangandcandtevadcumiizambesticatdemulttuoprivesti.

Am pus un vers:d:d
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#54
Poate imi doresc mult prea mult sa te urasc. M-ai distrus complet. Fara rost, asta ai vrut sa ma vezi. Plangand cand te vad cum ii zambesti, cat de mult tu o privesti.

next: asvreasafiiinloculmeusastiicumesasuferidartunustiicatedegreusaspuiceaipesuflet.

#55
easy4
As vrea sa fii in locul meu sa stii cum e sa suferi dar tu nu stii cat e de greu sa spui ce ai pe suflet.

Next4isperatadeatateavocistrainecaremainvadeaza,oiaulafugainadanculnecunoscutsisumbrusprelumeacearea.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#56
Disperata de atatea voci straine care ma invadeaza ,o iau la fuga in adancul necunoscut si ​sumbru spre lumea cea rea
e bine, nu?

next=>stomaculestecelmaimaredusmanalomului,oricatdemultamancareiidaiazimaineiaraiticere.
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#57
next=>stomaculestecelmaimaredusmanalomului,oricatdemultamancareiidaiazimaineiaraiti​cere.

--------------------------------------------------------------------------------
Stomacul este cel mai mare dusman al omului, oricat de multa mancare ii dai azi maine iar iti cere.
Cred ca am reusit s-o fac, nu-i asa? *puppy eyes*
Next:
Nebuniisuntceimaifericiti,avanduniversullorpropriu,imaginarsidiferitdealnostru,nemaiavandtimppentrugrijilezilnicesipentrualtelucruridinviataoamenilornormali.

#58
Nebunii sunt cei mai fericiti, avand universul lor propriu, imaginar si diferit de al nostru, ne mai avand timp pentru grijile zilnice si pentru alte lucruri din viata oamenilor normali.
hope i got it wright...
next=>Fugidetentatii…darincet,satepoataajunge.
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

#59
Deci sa vedem...

Fugidetentatii…darincet,satepoataajunge
Fugi de tentatii...dar incet, sa te poata ajunge
Next: Zambestemereu,deoareceunzambetpoateaduceomultimedelucruribune...exprimateinfelultausinuuitasafitumereu!!!!
P.S wasp merci pentru propozitia micuta pe care mi-ai dat-o!!!!
[Imagine: c2a0c0530aa349b5ea812cc0f25d1c261282427224_full.png]
Tnx nibbles:X
[Imagine: ss-sig.png]
[Imagine: ss34ef-sig.png]
In the deep darkness the only light is you.
I am lost in my dark memories and in my foolish illusions.
In my dark world full of suffering and tears you are my way to happiness.

#60
(10-04-2010, 04:18 PM)Sadic_Soul A scris: Next: Zambestemereu,deoareceunzambetpoateaduceomultimedelucruribune...exprimateinfelultausinuuitasafitumereu!!!!
P.S wasp merci pentru propozitia micuta pe care mi-ai dat-o!!!!
Zambeste mereu,deoarece un zambet poate aduce o multime de lucruri bune...exprimate in felul tau si nu uita sa fi tu mereu!!!!

next: Candteindragostestiaiinimaplinadebucuriedarapoicandtedespartiinimadeindatatisevaumpledetristetesiitivafigreusaorepari.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)