Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

#51
Da, am o pasiune pentru citit... Cat despre yaoi *prefer termenul acesta*, am citit vreo 3-4 fic-uri, 10 manga si am vazut in jur de 5 anime-uri. So, e mai mult o tentativa de vizionat/ citit asa ceva, decat o placere.

^ Esti plictisit, abia acum am observat numarul mare de posturi pe care-l ai si faptul ca la avatar ai si numele, Astaroth *care e interesant, sigur are o insemnatate, dar sunt prea lenesa sa caut pe google*.

< Incerc sa stau treaza si ascult muzica, abia auzind. Trebuie sa fiu atenta sa nu se trezeasca ai mei si sa vada ca nu am adormit -.- Mi-e foame si lene, abia astept sa vad rezultatele "maine" si ma plictisesc de mooooarte.

V Etto, sa vedem... Asculti aproape orice fel de muzica, iti place sa pierzi destul de mult timp in fata calculatorului si preferi persoanele brunete. *lipsa totala de idei, imi pica ochii in gura -.-*.

@Chriss, A fost ceva total random, ma bucur ca te-am nimerit :3
Cat despre chestia de dedesubt, fac parte din Mangazup staff *lucru care-mi aminteste ca tre' să-mi pun fundu' lenes la munca* si din aceasta cauza nu am, desi pot sa aleg (nu stiu daca ai inteles ceva, sper ca nu am debitat prostii prea mari 21 ).
She's wiskey in a teacup.



#52
Hmm, desi nu prea vorbim inafara zupului, ma cunosti destul de bine. Ascult multa muzica, dar nu chiar orice. Petrec mult timp in fata calculatorului, si chiar daca-s afara sau oriunde altundeva fara calculator, am telefonul in mana, deci e cam acelasi lucru... Cat despre persoanele brunete, imi placm dar nu fac prea mari discriminari. Atata timp cat nu esti saten-inchis cu ochii albastrii, e ok. xD

^ Esti tare de treaba, avem mai multe lucruri in comun, iti place yaoiul. Ti-ai schimbat nickul recent, cam de maxim doua zile si... nu mai am alte idei in cap...
< Eu... cam somnoroasa, obosita, plictisita si cam tot ce nu-ti doresti. La ora asta nu fa prea multe, doar incerc sa vad ca mai e nou pe aici, caci am fost cam absenta in ultima perioada.
V Cu ce sa-ncep? Nick-ul nu este acelasi cu prenumele tau [prenumele, nu porecla sau alint...]. Iti plac animeurile, yaoiul si esti destul de activ/activa pe zup.

#53
Oh, you, cum de ai ghicit?

^ Pi sa vidim, esti o dulceata, Shuichi de la avatarul tau confirma asta. Scrii bine, iti place yaoi-ul si ai imaginatie.
< Sunt pe care ori sa omor pe cinevaori sa ma indop si azi cu inghetata, urmand ca apoi s astau tolanita in apt tot restul zilei. Plictisita, sictirita si cam atat.
V Iti place rock-ul, esti sadic si iti plac persoanele directe. Nu-ti plac lingusitorii si blondele.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#54
Indeed sir, indeed.

^ Ma cunosti destul de bine avand in vedere faptul ca nu ne cunoastem (facand aluzie la ultima ta sageata) Si desigur esti o fana a lui Richey, lucru ce ma face sa cred ca esti tare.
< Poate putin ciudata. Cred ca sunt eu. Lenesa este cuvantul care ma descrie in toata splendoarea lui. Imi place ciocolata si obisnuiesc sa nu fac nimic, niciodata. Si ironica cat cuprinde.
v Te speli pe dinti cu Colgate, iti plac anime-urile, ai o slabiciune pentru catelusi si nu tolerezi lactoza. Sunt sigura ca ai o colectie de papusi dezmembrate.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#55
Ai ghicit partea cu Colgate, anime-uri si chiar si catelusi, nu am o slabiciune, dar imi plac foarte mult si ii indragesc. Tolerez lactoza. 10. Cred ca inca mai am " colectia " de papusi fara cap, sau fara mult par in cap, .. chiele. Ce ..? Poate simti racoare mai .. bine. =]

^ : Nu stiu nimic despre tine, nu ne-am intersectat vreodata pe forum, dar imi place cum gandesti si modul in care te porti [ am vazut post-urile tale 71 ]. As vrea sa te cunosc .. nu stiu daca voi avea ocazia. ><
< : Uff, sunt atat de plictisita, nu-mi arde de nimic si nimeni. Nu sunt intr-o stare foarte buna, ma simt rau si uneori imi vine asa .. un fel de greata. Si sper sa nu ma intelegeti gresit. v.v
v : Iti place sa desenezi .. poate chiar sa fotografiezi, iti place sa explorezi lumea. Scri fic-uri, si printre se afla si yaoi. Nu-ti plac drogati fara creier, pitipoancele .. sau rozul. Urasti cei fitosi cu aere care cred ca pot obtine totul cu bani.
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]

#56
Ma spal pe dinti cu Colgate, sunt o veterana in lumea anime-urilor dupa standardele actuale, imi plac catelusii, dar la fel de mult imi plac si calugaritele. Nu detin papusi.

^Stormrage: Pari un copil destul de teribilist, care vrea sa iasa in evidenta fara sa dea senzatia ca asta e ceea ce vrea, deci iei atitudine pasiva si astepti sa fi remarcata. Asta din faza cu metal-ul si WoW. Cel putin asta e prima impresie citindu-ti posturile. Mi-ai dat add parca, dar nu cred sa fi vorbit, si ma intreb daca Irina Stormrage de pe fb la prietenii mei, e aceeasi cu cea de pe Zup si cea de pe mess.

EDIT: ^Souvenirs.: Membru nou sau care si-a schimbat nick-ul recent, pari sa fi activa la ff si inca in faza incipienta ca user. Nu prea as avea ce sa spun in momentul actual.

<Pentru cei ce ma cunosc doar la suprafata in realitate, sunt o tipa aparent inocenta, care zambeste tot timpul si careia ii plac copii si animalele si e alergica la viespi, si are vocea unui copil de 15 ani la telefon. Pentru fetele care ajung sa ma cunoasca sunt asa, doar ca sunt in stare sa fiu matura si suportiva. Pentru tipi, hmm, sa zicem ca cel care imi intra in joc va fi suprins de cat de repede mi se duce inocenta la momentul potrivit de sucit mintile. /randomthoughtoftheday

vCel mai probabil fata si nu ai o parere foarte buna despre mine. Activezi pe la fan fiction si fotografie si iti place Supernatural.

In romana chiar sun a copil de 15 ani. Oh bugger, there go my 21 years of age...
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#57
Eram fata la ultima verificare, n-am absolut nimic cu tine, activez pe acolo si nu m-am uitat niciodata la Supernatural.

^ Esti moderatoare, poti parea putin cam rea din unele postari, dar adevarul este ca nu vrei decat ca site-ul sa mearga bine si sa nu existe conflicte.
< Sunt ca un zombie in momentul asta, aberez pe mess cu una dintre creaturile mele preferate si ma holbez la cardul de memorie de pe care ar fi trebuit sa descarc ceva de acum 3 zile.
v Esti om, esti membru al site-ului de mai mult de un an, iti plac yaoiurile si sa pierzi vremea pe la sectiunea de Fan Fiction.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

#58
Da, om, nu , nu ma inebuneste yaoi-ul si pe la ff trec rar.

^ Nu te cunosc, nu ma cunosti, dar imi place numele tau. Presupun ca esti activa la fan fiction ("scriitor"), iti place yaoi-ul (sig) si chestiile colorate, cred.
< Momentan sunt inca adormita, ma doare capul (cred ca ma tras curentul). Dimineata sunt cam morocanoasa dar imi revin rapid, restul zilei rad/ zambesc/ sunt fericita chiar daca am toate oasele rupte. Obisnuiesc sa dorm mult, oricand, oriunde.
v Iti place ciocolata, nu obisnuiesti sa te uiti la TV decat noaptea cand are H2O pe Disney, ai avut cel putin un prieten imaginar cand erai mic/a si nu tolerezi lactoza.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#59
Imi place ciocolata, chiar mananc acum o bucata. Nu ma uit la tv decat la altii in casa, la mine e doar pt console. Nu am avut prieteni imaginari si nu am nici o itoleranta

^ esti o fata, minora si anul asta sau la anu o sa dai capacitatea. Iti place rock-ul si aparent War. Personal il prefer pe Death 4. Iti place sa faci fotografi

< scriu asta pentru ca sunt curios sa vad ce se zice despre mine. Imi este dor de calculatorul de acasa si de internetul de acolo. Cand ma intorc vreau sa umplu o pagina cu posturi noi

v cel mai probabil esti o fata. Majora, preferi cartile fata de anime, filmele fata de seriale si ti s-a spus ca arati bine in ultimele 3 zile
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#60
Are you psychic or what 21? Fata, 21 de ani, prefer sa citesc in ultima vreme si mi s-a spus ca arat bine de la un tip pe nume tot Alex... That's creepy.

^Esti tip in mod evident, un tip cu care am vorbit pe Skype de mai multe ori si chiar o data pentru ore intregi prin call si imi place vocea ta. You're pretty funny and mature and very knowledgeable. Esti in L.A. acum si imi place ca ai tendinta sa calatoresti in comparatie cu oamenii obisnuiti.

<Am zi libera si deja jumatate s-a dus pe... nimic. Am citit si am stat la soare si atat 21. Vine Mada peste o saptamana la mine si abia astept <3

vEsti minor/a si iti place sa iti petreci timpul uitandu-te la diverse seriale, inclusiv cele koreene si esti fan/a j-pop. Nu prea te-ai uitat la anime in ultima vreme...
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)