Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

#41
Da, sunt intr-adevar suparata foc si para pe cineva, iar prietenii sunt cam tot ce am aproape de mine in momentul asta, putini cum sunt tin foarte mult la ei. ALL the single ladies, all the single ladies, put your hands up! Single and loving it most of the time.

^ Esti o fire destul de deschisa si se pare ca iti place sa iesi cu prietenii si sa discuti la un pahar de vin, sau o cana de vin fiert iarna. Pari simpatica, dar totusi e mai mult de atat in ceea ce tine de personalitatea ta.

v Esti cel mai probabil fata si iti place sa calatoresti chiar daca nu ai avut ocazia de multe ori. Vrei sa faci ceva care sa te diferentieze de toti ceilalti, insa nu stii ce.

- n-am avut inspiratie la ghicit, nu mai am zat-
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#42
Oh, Lia, cata dreptate. Imi place sa calatoresc, dar nu am avut ocazia sa plec din Romania niciodata, iar prin orasele de aici, cam la fel, am fost de doua-trei ori la munte, la mare 0, si la padure, ori la verisorii mei in alt judet. Diferita? Da, vreau. ^^

^ Mai stii cum la inceput ne tot contraziceam, iar eu voiam sa fiu mereu de parere ca tu nu ai dreptate? 21 Nici acum nu ne cunoastem prea bine, dar imi pari o persoana foarte inteligenta, descurcareata si sociabila. Intr-adevar esti directa, insa eu respect astfel de persoane. Pana la urma, daca adevarul nu ar durea, toata lumea ar fi fericita si nu ti-ar mai sari in cap ca, vezi doamne, le-ai spus-o in fata.
< Mananc paste... Mmm, mult piper, ketchup, branza si sos picant.
^ Ai mai mult de doua ficuri pe zup, insa te-ai cam saturat sa scrii la ele, ori timpul te opreste din a le continua.

[Edit] Kanky e mai rapida. *rolling on the dance floor*

#43
Da, atat de adevarat, vreau sa calatoresc dar sunt inca micuta si nu am ocazia. Ehh, am toata viata inainte dar umm 46. Si a doua-i total adevarata!

^Esti directa si sincera, nu te ascunzi dupa deget si oricat de mult ar durea adevarul il spui. Esti foarte creativa si arati asta mereu cand iti dai frau imaginatiei in PS sau chiar si prin intermediul fotografiei. Esti dulce, dulce, dulce rau, bunny 5.

vTe plictisesti repede si vrei sa-ti gasesti o ocupatie cat mai repede. Vrei sa incerci lucruri noi dar nu crezi ca le vei duce pana la capat.

Edit: grr, Kanky, ai fost inaintea mea T_T
[Imagine: Jun0xCa.png]

#44
^ Esti moderatoare la fan fiction si probabil una dintre cele mai mici -ca varsta-. Iti plac culorile calde, vara si florile. Faci chestiute in Photoshop si incepi sa evoluezi.
-lol, nu stiu mai nimic despre nimeni de aici >.<-

< Mi-e foarte, foarte cald! Unde naiba e ploaia de care au zis la stiri?

V Incepi sa te plictisesti, asa ca ai zis "De ce sa nu postez si eu aici? ". La tine probabil ploua sau este racoare si o sa razi de mine cand vei posta.
[Imagine: YWk6O.jpg]

#45
Haha, pe cat se poate de adevarat cu exceptia ploii si a ridiculizari.

^ Hmmm, I don't no... ai 14 ani, esti din Constanta, iti place Yaoi-ul, dulciurile, baieti cu parul brunet, esti zodia leu si nu prea le ai cu limbile straine.

> Mananc seminte, beau pepsi, si citesc manga online (Kaichou wa Maid-sama)

v Mori de cald si prietenul/prietena ta umbla cu altul/alta si cauti o metoda de a te razbuna.
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#46
Sigur nu vorbesti despre tine 17? Eu nu am prieten/a, iar eu si cu persoana la care tin suntem in ceva mutual reciproc dubios si neoficial. Dar lesin de cald, da.

^Esti destul de noua deci nu prea stiu la ce sa ma incumet, ai niste desene simpatice si mi-ar placea daca ti-ai schimba avatarul. Pari o fata la locul ei, putin naiva si tipica de varsta ta. Sunt curioasa inspre ce tip de persoana o sa evoluezi in timp.

< Is lovestruck in a complicated hybrid emotion between midsummer nights when she's sleeping with one's dream

v Cel mai probabil te cunosc si esti fata, chiar mai mica decat mine, posibil undeva intre 15-18 ani, iti plac bishies, dar nu te incanta yaoi-ul.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#47
Oarecum adevarat. Nu ma incanta yaoi-ul, am intre 15 si 18 ani, dar nu stiu in ce masura ma cunosti, ca nu am vorbit prea mult pe forum.

^ Despre tine se pot spune destule pentru ca esti activa pe forum si ai destul posturi din care sa-mi dau seama cum esti. Iti place sa fi sarcastica, iti place sa citesti, mai ales chestii fantasy si SF (cred ca printre cartile tale preferate se numara Ender's Game, Pendulul lui Focault si seria A song of ice and fire, daca mai tin bine minte), locuiesti in Cipru si ai niste ochi superbi.

< Eu sunt super antisociala, imi traiesc viata pe tumblr si ador sa scriu chestii de mana pentru ca am un scris superb.

V Posibil sa fi fata (nu sunt prea multi baieti pe forum, deci... da), ai parul lung si ai vrea sa-l vopsesti, iti plac animalele si pantofii.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#48
Da, sunt fata. Inainte aveam parul lung, mai nou m-am tuns si intr-adevar imi doresc sa-mi fac suvite mov. Animalele... Hm, doar pisicile, dar nu am cine stie ce pasiune pentru pantofi.

^ Te ocupai de fan fic of the month cândva, presupun ca te pricepi la scris si ai o pasiune pentru citit. Posibil sa-ti placa sa te uiti la filme.

< Imi pierd viata. In loc sa repet pentru examenul la mate, eu citesc yaoi si cant. Grav! E cald de mor, nu vreau sa ies din casa. Astept sa-mi vina coletul cu carti si umblu prin casa cersind chec.

v Probabil o persoana care prefera manga in favoarea anime-urilor, ii place rock si ii place sa scrie sau sa citeasca fic-urile de pe aici si e fericita ca a venit vara.
She's wiskey in a teacup.



#49
O.O tot ce ai spus e adevarat, esti cumva medium? >_>

^Iti plac dulciurile, mai ales jeeurile si ciocolata, te numeri printre cei carora le place scoala, dar totusi esti incantata ca a venit vacanta pentru ca chiar aveai nevoie de o pauza si nu intelg cum de tu nu ai nici o chestioara din aia sub nick in care scrie zup user, scriitor, desenator etc.

> Ma omoara netul cu toporul si mi-am schibat avatarul si semnatura recent. Imi e foame desi tocmai am mancat vreo 15 biscuiti din aia mari in forma de telefon si abia astept sa vina tata acasa ca sa pot merge cu el sa imi cumpar foi 50 pe 70 (A2 si mda chiar trebuie sa il astept pe tata pt asta pt ca sunt leftera)

V Esti o persoana careia ii place sa fie singura, noptile cu luna plina, trandafiri si crimele sangeroase (lipsa totala de chef, sper ca totusi am nimerit ceva)
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#50
Imi place sa fiu singur? Neah...doar in unele cazuri cand am o alta ocupatie mai interesanta.
Nu dau doi bani pe cum e luna,nu-mi plac florile in general si daca le dau o fac doar ca formalitate.
In legatura cu crimele sangeroase,nu stiu....maybe movie,in realitate na-m vazut o crima asa ca na-m de unde sa stiu,
^ - Not data insered in my head about you. Esti destul de noua i think si de aceea nu am cum sa-mi fac o parere despre tine. Later
< - Yee,am reusit sa nu ma mai plictisesc....(asta fac de obicei la inceputul vacantei)
V - Iti place sa citesti, si banuiesc ca iti plac gay o.O
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)