Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

Sunt foarte sexy. Imi plac anime-urile si muzica, cu niste imaginatie si simt al umorului as awesome as Yondaime's one

^ Esti mai noua pe aici, joci lol, desenezi, asculti bvb and screamo stuff, ai doi ochi si chestii de genul, ti-am facut semnatura, esti amuzanta, ti l-am aratat pe Pewd si te-ai indragostit de el instantaneu. BARREL.
< Citez: "Esti naspa." -Syryus
v Porti un tricou negru in momentul de fata, esti alergic/a la polen, ai ochii verzi/ caprui si iti plac strugurii. Stii ca Fak e mai amuzant ca Yondaime si ii apreciezi mastertrollingul. Pulpfiction
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Bluza albastra, nu am alergie, dar am ochii caprui. Stiu de Fak si apreciez trollingul de calitate. The cheap one i find retarded.

^ Esti cea mai tanara din echipa si te intelegi exceptional cu Syryus 4. Te ocupi de concursuri si in general posturile tale sunt mai mult sau mai putin un haos 4 Ai avut o iubire virtuala cu Costica 21
< in durere. Eu si sportul trebuie sa ne imprietenim mai bine pentru ca daca ne vedem asa rar ca pana acum o sa ma simt maltratat in continuare dupa fiecare intalnire
v Esti o tipa. Esti genul care ar prefera sa viziteze Japonia dar nu sa locuiasca acolo. Te bucuri ca second winter has ended si abia astepti sa treci la pantaloni scurti/fusta. Preferi ceai fata de cafea cu miere fata de zahar
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

Tipa. N-as vrea sa locuiesc in Japonia, as avea migrene zilnic acolo si in plus nu cred ca m-as acomoda. Nu ma deranjeaza iarna, atata timp cat ninge cum trebuie si cand trebuie si nu ma murdaresc pe incaltari, dar da, as vrea sa port pantaloni scurti. Fuste nu. Ceai neindulcit.

^ N-am vorbit, dar din posturile pe care ti le-am citit imi pari o persoana pe treaba ta. Cred ca singura noastra interactiune a fost intr-o conferinta pe skype cand eu am propus ceva legat de poster si tu ai raspuns printr-un link cu o poza care era destul de asemanatoare cu ce aveam eu in minte. Am vazut ca te uiti la Da Vinci's Demons (tocmai ce-am gasit episodul 2 pe filelist) si la multe alte seriale si anime-uri faine.

< Am terminat de facut curat. Tired as hell but glad it's all over for now. Urmeaza sa fac o baie, sa mananc ceva si-apoi sa ma uit la One Piece.

v Esti tip si ai in jur de 16-17 ani. Probabil esti genul de persoana care sustine ca e impotriva a toti si toate pentru ca what the heck, you're the greatest, crezi ca regulile sunt facute pentru a fi incalcate si de-asta intri mereu in belele, numai ca tie nu prea iti pasa.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Sunt tipa, am 17 ani si sunt cea mai stricta persoana din clasa cand vine vorba de reguli. Am mers chiar si ieri la scoala. 21 Nu sunt the greatest, chiar sunt ultima pe lista cand vine vorba de persoana mea.39

^ Esti o persoana serioasa si foarte inteligenta cu un simt estetic deosebit. Iti plac Doctor Who si Torchwood si in general serialele engleze, pe care le descarci de pe filelist. Ai un simt al masurii bine dezvoltat si un umor contagios. In cateva cuvinte, esti o tipa super!

< Amorezata de tot ce inseamna arta si ofticata din cauza ca ultima carte din Deltora Quest nu a fost tradusa in romana. T___T (lenea de moment fata de cartile in engleza)

V O persoana cu fire schimbatoare, care enerveaza pe toti, dar si un prieten foarte bun pe care te poti baza. Iti place sa stai ore in sir la calculator si sa te joci MMOPG-uri.
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

^ Esti o persoana foarte deosebita si speciala pentru mine. Lumea din jur nu te poate intelege intotdeauna, dar eu voi ramane mereu alaturi de tine.
Ai parul blond, ti l-ai tuns scurt acum un an (aproape), am fost impreuna sa vedem spectacolul de pantomima de vara trecuta si vrem sa vedem Thor 2 in Cinema ca sa murim dupa Christopher, Chris H. si sa plangem ca Tom nu a aparut.

< overly attached creepy and perverted best friend. In rest, imi place sa las oamenilor impresia ca sunt ateista sau satanista, cand defapt nu sunt nici una, dar nici alta.

V you are awesome as Hell, you like to rock 'n' roll everyday. You don't like the cold weather.

@Agrona , thanks.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Oh yes, I am awesome as hell , thank you 15 Dar iubesc vremea rece pentru ca nu rezist la cea calda >.

^ iti plac animeurile yaoi, te-ai uitat la cateva ep. din "Doctor Who, doctorul tau fav. e 9, ai cont pe tumblr

< scriu o nuvela, se numeste "Setna", iubesc orice a scris Oscar Wilde, am o pisica neagra care imi aduce noroc si ar trebui sa invat acum dar nu o fac

v esti genul de persoana care vrea sa domine, in garderoba ta predomina nonculorile, dintre toate anotimpurile iti place primavara , pentru ca nu iti place nici caldura sufocanta dar nici gerul.
[Imagine: 2zsuvx5.gif]

M-ai nimerit perfect 21 ador alb-negru sau combinatiile care contin alb si/sau negru. Si primavara, yea, semnifica renastere etc .. Whatever, e preferata mea 4

^Nu te cunosc prea mult, am vazut cateva postari ale tale though. Poate pt ca nu prea intru des. Presupun ca asculti rock si esti o fire oarecum calma 39
< ce sa zic despre mine.. Ador lupii. Sunt un iubitor de animale: serpi, canine, felpine, you name it. If it's an animal , i love it.
V etoooo... Iti place ciocolata si esti nebunatic/a. Ai energie toata ziua si postezi des pe zup. (i have no ideea what i'm saying 21 ) a impresia ca yaoi maniac o sa raspunda? Probabil 21
[Imagine: Wo_LF.jpg]

(\__/) Don't
(^.^) Kill
(") (") The
(") (") Bunny >.<

SouL_ReapeR m-ai nimerit(mai ales la partea cu ciocolata)!Deci sa incep si eu:

^Pai...ai o intuitie foarte buna.Se vede ca iti plac lupii si cred ca iti place si noaptea(aici intra luna si stelele) si cred ca iti plac si varcolacii.Iti plac anime-urile gen fantastic.Si nu stiu de ce dar ceva imi spune ca iti place Harry Potter.Iti place de L din Death Note. Sper ca am nimerit cat de cat.

<Eu...pai...eu sunt o mare fana a baschetului(doar a baschetului ca in rest detest orice fel de sport),nebuna total dupa ciocolata,obsedata de rock(mai nou de trupa T.A.T.U) si anime-uri/manga-uri.Imaginatie foate bogata.Culori preferate :rosu si verde.Noua pasiune: dragoni.Obsesii vechi:baietii cu parul mai lung,medicina,paranormalul,dulciurile,yaoi-ul,cartile,Johnney Deep.Urasc : manelele, rozul , pitipoancele ,paietele si aurul in exces,unele "vedetele" de la noi s.a.m.d.

v Urmatoarea persona este puternica si ii plac la nebunie cartile.Nu ii place mate si sportul.Ii plac baietii / fetele cu ochii albastrii. Fan yaoi.Sper ca am nimerit.
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Nu stiu ce intelegi prin puternica sincera sa fiu. 21 De haltere nu trang and I'm pretty much of a crybaby. Da, iubesc cartile si as vrea sa am mai mult timp la dispozitie sa-mi termin lista de lecturi pe anul asta. Nu imi place sportul cine stie ce, desi merg numai pe jos, dar ideea de a alerga, de a ma rostogoli, de a face abdomene sau flotari mi se pare obositoare. Cu matematica n-am fost niciodata la cutite dar, fiind la filologie, n-am mai facut de doi ani. Prefer ochii caprui, verzi si negri. Yaoi nu.

^ Nu te cunosc, asa ca nu-ti pot face o descriere prea amanuntita. Am vazut ca il ultima vreme postezi destul de des (la Yaoi/ Yuri si Cafenea mai ales); Iti plac Naruto, Bleach si Fairy Tail, esti fana yaoi sau yuri. Nu pari genul de user care cauta sa faca probleme si imi pari o persoana pe treaba ta. Oh, and I noticed you stalked my profile yesterday. 21

< Tocmai am terminat de mancat doua felii din prajiturile geniale ale maica-mii si-as mai manca daca n-as sti ca ma va durea stomacul mai incolo. Azi mi-am propus sa mai lenevesc pana pe la ora 12, apoi sa invat la sociologie pana cand vine vara-mea la mine sa vedem un film sau ceva si mai pe seara sa ies pe-afara. Cand ma intorc voi invata din nou, pentru ca functionez mai bine seara.

v Esti genul de persoana care uraste conflictele si care, daca se intampla sa intre in unul, prefera sa aiba ultimul cuvant. Iti place mancarea de la fast food, esti agitat/a si nu iti place vara.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

ai nimerit partial: nu-mi place sa fiu in mijlocul unui conflict dar ador sa pun oamenii la locul lor atunci cand incep sa se dea in spectacol. vara o urasc pentru ca nu suport caldura si prefer sa stau in casa, in fata ventilatorului. mancarea fast-food nu-mi place, dar daca sunt cu masina undeva si mi-e foame, n-am ce face; mananc si de-aia. de agitat nu cred ca sunt, imi place sa lenevesc in pat si sa stau intins.

^ pari o persoana foarte de treaba si iti multumesc pentru faptul ca ai trecut pe la topicul meu de la nou-veniti (desi presupun ca asta intra in "meseria" de moderator). pari la locul tau si te respect pentru ca nu faci abuz de putere. din ce-am vazut, esti sociabila si ai simtul umorului, calitati pe care le apreciez la o persoana.

< ar trebui sa termin de scris ceva, sa fac un sig, sa ma apuc de tema la algebra, sa termin de construit, sa-mi invat la geografie/istorie sau sa fac orice, dar mor de lene. e abia ora douasprezece si maine incepe scoala, dar nu ma pot misca din fata laptopului. in schimb, cand incep un lucru, nu prea pot sa-l las din mana, dar ma plictisesc inainte sa-l termin. crunt.

v nu-ti place sa te uiti la televizor dar ai viziona anime-ul/serialul preferat daca ar fi difuzat. iti place sa asculti muzica insa nu toata ziua, si ai dori sa faci un sport daca ai avea ocazia.
[Imagine: nDIKwXJ.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)