Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Inuyasha] Caracterizati personajele principale

#1
Sounds fun let's give it a try:
Sesshoumaru (trebuia sa incep cu cel mai lung nume posibil din acest anime -_-") -smexy, evil, singuratic, secretos, harnic (don't ask n-am idei), orgolios, util, maiestuos, arogant, unic

Naraku- neprietenos, arogant, rau, annoying, k©riminal, urat (lipsa de inspiratie la ultima)

Kikyo- k©alma, iubitoare, khinuita, y(i)ntelegatoare, omorata(...)

Miroku- monk, intelignt, ranchiunos (chiar nu gasi alt cuv srry), obsedat,
k©alugar, uituc

Sango- sincera, altruista, necrutatoare, generoasa, onorabila.

That was harder than I expected 21. Fun anyway
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


#2
shippo- sadly, hilar, ( 24 sorry gommen dar nu-l suport ), intuitiv, prost, pitic, orgolios.

sango-sufletista, aroganta, narcisista, generoasa, onorabila ( nu am gasit alt cuvant 4)

jaken- jig(o)die ( ma streseaza, and gommen ptr cuvant -_-' ) arogant, k©retin, enervant, neputincios.

kagura-k©hinuita, ( asta asa e) aroganta, ganditoare, uituca, rea, atenta.

sesshoumaru-smexy, evil, spiritual, sincer, haios ( :p ), orgolios, nu am gasit cu u, maestru, ascultator, rauuu, again, nu am gasit cu 'u'

naraku-neimblanzit, arogant, rau, antipatic( pentru cativa nu pentru mine 10 ) k©atastrofal, ( nu am gasit cu u)
-

#3
Eto...sa vedem ce iese

K.I.K.Y.O-kind, interesting (cel putin asa mi se pare), kuminte (-.-"), Ynteligenta (devine un obicei...), oarba (e relativ moarta, iar mortii sunt orbi si...sorry!)
K.O.G.A-krazy, orgolios, gumat ( 21 glumeam,...-nu prea-gras), altruist
N.A.R.A.K.U-narcisist, anodin (=.=' dictionarul spune ca e lipsit de importanta), ridicol (lipsa de idei...), abil, krud, uituc (si nu prea...)
K.A.G.O.M.E-kute, altruista, ganditoare, onesta, mancacioasa (mda...), egoista
R.I.N-remarcabila (pentru ca e om...), indrazneata, nice

Mda...Sa spunem ca mi-a iesit 4
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#4
InuYasha-indraznet,nice,uimitor,(y)iubitor,ascultator(cam rar24),suparacios,hazliu,"atins" de problemele altora(am vrut sa ma refer la faptul ca nu ii place sa fie tristete si plansete)
Kagome-(k)cute,atenta,glumeata,optimista,marinimoasa,egoista(rar)
Shippo-silly,hazliu(pana te face sa il bati),inervant(enervant varianta mai literara21),prost,piticanie,optimist
Koga-(k)crazy,orgolios,grabit,antipatic
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)