Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

E evident ca a tinut la Naruto, era cooechipierul lui, la inceput au inceput prin a se certa apoi sau inteles ca doi frati si ce ai zis tu ca i-a zis in valea sfarsitului demonstreaza ca a tinut la el, dar uite la ce sa ajuns de la ura si invidie 20

Ce rol crezi ca are Hinata in anime?

Aaah, I hate Hinata 19, deci practic nu ma intereseaza, dar ca sa nu fiu nesimtita am sa raspund 0Smile, are un rol secundar, deabia daca apare in cateva episoade, stupiiide x_X . So...

Crezi ca Suigetsu [sau cum mama naibii s.o scrie 4 ] tine la Karin ? 24
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Suigetsu ţine la Karin cum ţine Diavolul la Dumnezeu. Fireşte că nu ţine. Se vede clar. Tot timpul se cicălesc şi nu ştiu ce. Şi să nu mă luaţi acuma cu bine cunoscuta zicală: Cine se ceartă se iubeşte pentru că nu cred asta. Sunt total diferiţi unul de altul aşa că nu văd vreun motiv pentru care Suigetsu să ţină la ea.

Ce crezi că se va întâmpla la lupta finală dintre Naruto şi Sasuke?
[Imagine: EnvYQ.png]

Cred ca Sasuke o sa fie invins, sau mai rau o sa moara 20 si in ultimele lui clipe o sa faca confesiuni...altceva nu mi-a venit...

Crezi ca Konohamaru[scuzati cacofonia] va ajunge Hokage?

Probabil ... nu stiu daca o sa fie atatea episoade ale animeului . Cel mai probabil dupa ce ajunge Naruto hokaghe si intampina cateva dificultati , trece peste ele si o sa aiva cel mai frumos si pasnic sat . Sau ceva de genul . Nu cred ca or sa fie episoade si cu rmatorii Hokaghe si se vede clar ca sunt multe persoane care merita sa fie Hokaghe in afara de Konohamaru . Plus ca este si prea mic si ca Naruto il intrece fara probleme 71 . Deh ce sa-i faci . Anyway nu cred ca vor fi atatea episoade ...

Next : Credeti ca a fost inteleapta decizia lui Jiraya de a o lasa pe Tsunade sa fie Hokaghe in locul lui ? [-,-"]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Da, Tsunade a salvat locuitorii din Konoha facand o tehnica cu melcul ala cand Pain a facut o tehnica nu stiu cum se chema

Crezi ca Hidan e satanist?[24]

21 Da 21 seamana destul de bine cu unul . Eh glumele 15

Next : Pe cine credeti ca alege Naruto acum ca si Sakura si Hinata i-au zis ca il iubesc ? [ pentru ca e evident ca nu stie faptul ca Sakura nu vorbea serios ] Chiar sunt curioasa Smile

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Pai, amandoua cuplurile au sanse dar as zice ca Naruto o iubeste pe Sakura ca o sora, iar cum Hinata era sa moara pentru el in lupta cu Pain cred ca pe Hinata

Crezi ca Danzo merita sa aiba Sharingan?

Pai nu stiu ? Poate ca da poate ca nu ... avand in vedere cum a facut rost de el nu cred insa oricum prietenul lui Itachi nu mai avea ce sa faca cu el deci ... Eh 78 probabil Smile

Next : Daca ati fi in locul lui Sasuke dupa ce a aflat adevarul despre Itachi ati mai continua cu razbunarea sau ati cauta o modalitate sa il inviati pe Itachi ? 22

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Grea intrebare...si una si alta, as cauta si o modalitate sa-l invii si as si continua razbunarea...cred 65

Daca ai fi fost in locul lui Itachi ti-ai fi ucis clanul?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)