Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inscrieri FanFiction Staff [sau grupuletul "roz" *e mov*]

#21
Eu chiar as vrea sa ma inscriu . Am si un motiv , bineinteles . Am vazut mai multe fic`uri cu aceste probleme si chiar mi`ar face placere sa le repar . Nu`mi prea face placere sa citesc un fic , care e bun , dar care are aceste probleme . Oricum imi face placere sa ajut si sa extermin problemele ^^ .Cu diacriticele nu`i problema , mi le activez .

Sper ca voi fi acceptata ^^ .


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#22
Pff pot sa ma inscriu si eu ca de mult ma enerveaza ficurile astea cu probleme si chiar nu am ce face in vacanta . Deci pot ?4
Apropo de ficuri cu probleme.Am vazut mai multe ficuri pe zup mai vechi care le disparusera capitolele ! E de la faza cand avea zupul probleme?39

#23
am mult timp liber acum... si as vrea si eu sa ma inscriu...sunt de ceva vreme pe zup si este un forum cu mari realizari dupa parerea mea... asa ca dc sa fie stricata o mica parte a imagini forumului din cauza unor ficuri cu mici probleme... de aceea vreau sa ajut si eu ... asta daca o sa imi permiteti sa va ajut...si mam uitat pe textul postat de tn aly mai sus... nu e asa greu s aiti dai seama ce scrie... ms pt atentie 10
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#24
Lume, voi nu pricepeti ca inscrierile s-au incheiat ? Acum voi v`ati trezit sa va inscrieti acum.
Vai doamne va incomodeaza patratelele, pana acum ati dormit ?
-

#25
Decizia e simpla cum sunteti cam multi sa nu va plictisiti va mai dam ceva de lucru, cine doreste SA RAMANA in FFS, va trebui sa lucreze si pe EXTRA ANIMEZUP. Daca veti accepta aceasta conditie va rog sa ma contactati pe mess si sa discutam privat, cine nu va face asta va fi automat dat jos. Desigur daca renuntati la extra inseamna ca renuntati si la ffs, doar sunt unite cele doua. Multumesc pentru atentie!
[Imagine: Untitled-1.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.356 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)