Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iesiri in Galati

#11
Brăila se pune ? =]
Deşi cred că dacă s-ar organiza în Galaţi cred că nici 5 useri n-ar veni.
Şi eu ştiu în Galaţi doar Grădina Mare (mai frumos la mine), faleza şi McDonald-ul.
[Imagine: 73m8sj.png]


#12
Eu vin si in braila,dar de la intrare in oras trebuie sa ma ia cineva de mana ca ma ratacesc 4...meeting meeting meeting

#13
Eu în Brăila vin negreşit!
Dacă vii cu maxi taxi te lasă prin oraş unde vrei tu, nu la margine.
Dar în afară de noi doi altcineva nu ştiu dacă mai vine =]
[Imagine: 73m8sj.png]


#14
Poate acum daca ne vad pe noi dornici de meeting prinde "febra" pe toti galatenii si brailenii si cine mai doreste sa vina 4.

Si daca vin cu maxi taxi cine ma aduce inapoi la el ? Eu ma pierd si in propriul cartier 2.

Oricum mai asteptam sa vedem ...cine stie....10

#15
Heii.... eu nu stau chiar in Galati... stau mai pe langa 21 .. dar tot din judetul Gl sunt 10
Desi de unde sunt eu pana in Galati fac cam 25 de minute cu masina... pe zapada asta imi ia vreo doua ore, daca mai ajung 21 ... poate in vacanta de vara ne- am putea intalni... e prea mult de asteptat pana atunci 20
Cat despre intalnirea in Braila... am mers odata cu mama vreo ora pe jos ca sa ajungem la statia de maxi- taxi, care sa ne duca in Galati 24 . Braila mi se pare un oras fooarte incurcat.. desi are forma de banana ( parca 21 ) si cam toate strazile duc spre faleza ( din cate am auzit.. daca nu e asa, sorry)
Mi-e foameee!!!

#16
Uite ca a mai aparut cineva Smile,hai nu fiti timizi/timide,nu musca nimeni pe nimeni Smile.

#17
UAU... Si eu care credeam ca nu vor fi decat una-doua persoane :O pai e cam aiurea sa ne intalnim mai ales pe gerul asta,voi ce ziceti? Facem turturi cat ne asteptam unii pe altii 21
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#18
(24-01-2011, 01:02 AM)Assyria A scris: Braila mi se pare un oras fooarte incurcat.. desi are forma de banana ( parca 21 ) si cam toate strazile duc spre faleza ( din cate am auzit.. daca nu e asa, sorry)

Dacă şi Brăila e un oraş încurcat... >.>
Chuu, eşti din Brăila sau Galaţi ? Deşi este o întrebare stupidă, pot ghici că vei alege a doua variantă.
Şi da, acum este frig, eu sunt răcită, afară este gheaţă şi cizmele mele alunecă foarte tare =] Deci vacanţa asta voi sta acasă.
Iar în vacanţa de paşti sigur nu sunt în oraş ^^
[Imagine: 73m8sj.png]


#19
Da, din Galati sunt( cred ca e destul de logic 21 ) . Da, mie Braila mi se pare foarte incurcata, desi stiu ca nu este ( teoretic adica.. dar practic17 ) . Raman tot la ideea cu vacanta de vara, poate ne intalnim atunci... insa la Braila eu nu pot s-ajung.
Mi-e foameee!!!

#20
Pana parasesc acest taram frumos romanesc pt un meeting la braila nu ar fi problema deoarece am loc in masina pt inca 4/5 persoane lejer.Las ideea asta sa pluteasca in aer Smile.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fani anime Galati Shuichi 1 3.779 31-01-2015, 12:42 AM
Ultimul răspuns: Saizo
  Iesiri(Iasi) Shiro. 14 9.827 20-05-2010, 12:47 AM
Ultimul răspuns: manga


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)