Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hyugacest - pain

#34
Era o seara placuta de vara, nu era foarte cald, vantul adia usor. Hinata trebuia sa se duca la inca una din intalnirile saptamanale cu Aoshi. Ceea ce se intamplase la prima intalnire ramasese proaspat in mintea ei, cuvintele spuse de el inca o torturau, il ura si totusi ceva o atragea la el ca un magnet. Desi nu dorea sa recunoasca, tanara il dorea, dar incerca sa se minte. Totusi nu era normal sa se simta atrasa de tipul care o violase, stia prea bine asta…Dar, nu putea sa nu se abtina, era mai presus de puterile ei, mai ales acum cand Neji petrecea din ce in ce mai putin timp, concentrandu-se pe misiuni sau iesind cu prietenii lui.
Fata cu parul indigo era imbracata intr-o rochie rosie, scurta, fara maneci sau bretele, care se inchidea in fata cu un fermoar chiar in dreptul sanilor. Era incaltata intr-o pereche de papuci negri cu toc inalt cui, iar la piciorul stang avea o bratara. Parul si-l lasase desfacut.
Mergea fara sa fie atenta, fiind pierduta in propriile ganduri cand auzi o voce de barbat.
- Hei, papusa! Hai sa bem ceva. Barbatul care era in varsta de vreo 20 de ani se apropie de ea si-o lua dupa gat, soptindu-i la ureche.
- O sa ne simtim foarte bine impreuna!
- Acest lucru nu o sa se intample. Spuse fata enervata de tupeul tipului.
- Te rog frumos sa ma lasi in pace, n-am timp de pierdut cu unul ca tine. Ii rase in fata.
- Papuso, te lasi greu…vad. Dar hai sa fim serios, uita-te cum esti imbracata. O masura din cap pana in picioare, se apropie din nou de ea, ii puse mana pe fermoar ca sa-i deschida rochia.
Realizand ce ganduri are Hinata puse repede mana ca sa nu-i deschida rochia. Vazandu-i reactia, tanarul ranji, avea sa fie o prada usoara din cauza rochiei.
Ceea ce el nu stia ca scena era urmarita de doi ochi albastrii furiosi, care l-ar fi ucis numai din priviri daca le-ar fi intalnit. Satul sa urmareasca din umbra si observand ca situatia a scapat de sub control, se apropie de cei doi fara ca ei sa simta. Acum era in spatele tanarului de 20 de ani. Aoshi il stranse de gat, de-abia atunci acesta realiza ca cineva era in spatele lui.
- Nimeni nu se joaca cu ce e al meu! Si mai ales nimeni nu atinge ce e al meu, decat daca eu ii dau voie. Vocea brunetului era infricosatoare, pentru ca desi era calma, furia rabufnea din ea.
Hinata ramasese fara replica, era bucuroasa ca o salvase, dar se simtea jignita ca o considera proprietatea lui. Se stradui sa isi revina din soc, reusind pana la urma sa protesteze.
- Eu nu sunt proprietatea nimanui…eu imi apartin numai mie si nimanui altcuiva.
Aoshi simti ca furia ii creste, ar fi plesnit-o chiar in acel moment, dar se abtinu.
- Pleaca! Daca nu vrei sa mori. Ii replica tipului teribilist. Aceasta fugi speriat imediat.
- Ti-am spus sa nu-mi nesocotesti niciodata ordinele ca altfel o sa suferi consecintele. Urla la ea, enervate la culme. Atitudinea ei sfidatoare era mai mult decat putea suporta, era diferita de toate celelalte femei cu care a fost.
- Si ce vrei…Sa ma comport ca si cum ai fi stapanul meu?! Niciodata, prefer sa mor decat sa ascult de o bruta ca tine. Fata dadu sa plece, comportamentul lui o indigna, nici macar tatal ei sau Neji nu au avut niciodata pretentia ca sunt stapanii ei si acum asta…Era prea mult, mai ales ca venea din partea celui care o violase, celui care o facuse sa piarda dragostea lui Neji. Toate amintirele dureroase ii revenira in minte. Se intoarse cu spatele ca sa plece.
Exasperat la culme, barbatul de 26 de ani, o lua in brate si n-o lasa sa se plece. O lua pe sus si o cara spre casa lui, Hinata nu protesta, nu dorea sa atraga atentia asupra lor pentru ca nu vroia sa afle Neji de cele intamplate. Aoshi ii sopti cand au ajuns in fata usii apartamentului.
- Ai sa platesti pentru ca ai fost neascultatoare. Un zambet diabolic ii apura pe fata.
Ea se sperie, incepu sa tremure, dandu-si seama ce are de gand…
- Vrei sa…! Tipa, dar nu putu sa-si termine fraza pentru tanarul deschise usa si o arunca jos pe podea.
- Nu, n-o sa fie un viol pentru ca de data asta o sa-ti placa. Ochii tai te dau de gol, se citeste in ei lacomia, dorinta pentru a ma avea. In plus, ti-am spus sa nu-mi nesocotesti autoritatea pentru ca o sa ai de suferit. De fiecare data cand o sa fi neascultatoare, asta o sa fie pedeapsa.
Inchise usa la apartament, nu-si dorea sa fie deranjant, de cand visase ca acest moment sa se intample din nou si acum era momentul mult visat…Nimeni si nimic nu l-ar fi putut sa impiedice sa ia ce vrea, fructul interzis.
Hinata izbucni in plans, cea mai oribila experienta a ei avea sa se intample din nou. Imaginile cu ea si Neji facand dragostea ii venire in minte, nu-si dorea sa simta alt barbat, nu dupa ce-l avusese pe cel care-l iubea si totusi…
El incepu sa se dezbrace sensual in fata ei, dorind sa-i capteze pentru a nu mai fi incordata si pentru a o ameti, pentru a o face sa-l doreasca. Isi dadu mai intai jos camasa, deschindu-se senzual la cate un nasture, dar incet, asteptarea e cel mai bun afrodisiac, sporeste dorinta ca nimic altceva.
Fata nu se putu abtine sa nu observe cat de tonifiat de pieptul lui. Simtind ca-l priveste pe ascuns, Aoshi incepu sa rada.
- Vad ca-ti place ce am de oferit. Dar trebuie sa mai astepti. Acum e randul tau, se apropie de ea, involuntar, fata care se mai afla inca pe podea, isi arcui spatele, ceea ce ii provoca lui un zambet malitios, plin de subinteles. Ii deschise usor fermoarul, desi vru sa se impotriveasca, nu se simti in stare, il dorea. Stia ca e o greseala, ca nu e normal ceea ce face, dar totusi il dorea.
Brunetul cu ochii albastri, care era innebunit dupa sani, ramasese pironit, nu-si poate muta imagina de pe pieptul voluptuos al fetei. Cu o mana incepu sa-i maseze sanul stang, iar sanul drept il lua in gura, muscandu-l usor de sfarc, apoi incepu sa deseneze cercuri cu limba pe sanul ei. Hinata ofta involuntar de placere, era prea mult pentru ea. Dupa ce termina cu sanul drept, acelasi tratament il aplica celui stang.
Cand termina cu sanii urca mai sus, o musca violent de gat. Fetei ii dadu sangele, avea sa-i ramane un semn urat, o linse pe gat senzual, urmara muscaturi usoare in zona urechii, dupa care se oprii brusc.
Nemultumita ca se oprise fata se uita cu ochii ei mari si albi direct in ochii lui albastri care iarasi devenisera reci, necrutatori.
- Iesi! Ii spuse calm Aoshi, fara a mai urla ca data trecuta, dar totusi raceala se simtea, o raceala apasatoare.
Hinata nu se mai abtinu de aceasta data, era jignita peste masura, adica tot ce se intampla intre ei era un joc de a soarecele si pisica. Ii dadu o palma.
- De-acum inainte daca o sa mai vrei vreodata ca noi sa facem sex…uita. Nu o sa se intample niciodata. Daca vrei sa continui sa vin la tine, trebuie sa accepti doua conditii si nu uita ca nu fac asta din placere, ci pentru ca nu-mi lasi incotro. Stii prea bine ca-l iubesc pe Neji si totusi profiti de slabiciunile mele, de fustrarile mele pentru a ma face nesigura pe mine. Dar acest lucru nu o sa se mai intample. Se inchise la rochie si isi aranja parul ravasit. Se ridica de pe podea, cand Aoshi o impinse din nou
- Nimeni nu se joaca cu mine, otrava mea. O sa joci dupa cum cant eu, o sa se intample cand vreau eu si cum vreau eu. Nu uita, nu insemni pentru mine decat o sursa de placere si de distractie, esti doar o unelta pe care o voi arunca cand nu va mai fi buna sau cand o sa ma plictisesc de tine. Nu uita…
Aoshi era atat de rece, de lipsit de emotii tot timpul, dar acum era infricosator, fata cu parul indigo realize ca de fapt nu stie nimic despre el…
- Imi provoci greata…esti tipul care straluceste, dar tot un nemernic ramai. Nimeni nu te iubeste pentru ca esti un nenorocit, folosesti oamenii pt simpla ta placere. Te urasc!!! Ii urla fata care nu-si dadu seama de greseala pe care o facuse, atinsese acea coarda sensibila a lui, dar nu stia.
- Nu vorbi ca si cum mai cunoaste, nu stii nimic despre mine. Poate am motivele mele. Acum te rog sa pleci! Te astept saptamana viitoare, imbracata cum vrei, pentru ca nimic de genul asta nu o sa se mai intample intre noi. Niciodata! Tanarul de 26 de ani nu avea puterea sa se uite in ochii ei, nu acum…Era intors cu spatele la ea.
It's a game...



Răspunsuri în acest subiect
Hyugacest - pain - de Red Baron - 09-02-2008, 09:34 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 10-02-2008, 02:24 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 14-02-2008, 09:11 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 15-02-2008, 02:28 PM
RE: Hyugacest - pain - de Mikomi_Aikou - 15-02-2008, 02:54 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 15-02-2008, 07:52 PM
RE: Hyugacest - pain - de Mikomi_Aikou - 16-02-2008, 06:04 PM
RE: Hyugacest - pain - de Mikomi_Aikou - 17-02-2008, 06:22 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 21-02-2008, 07:51 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 21-02-2008, 07:57 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 24-02-2008, 12:26 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 25-02-2008, 02:55 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 25-02-2008, 07:16 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 25-02-2008, 07:30 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 26-02-2008, 10:07 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 27-02-2008, 03:33 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 28-02-2008, 07:57 PM
RE: Hyugacest - pain - de ~Hell Girl~ - 29-02-2008, 12:33 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 01-03-2008, 01:00 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 02-03-2008, 01:16 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 04-03-2008, 01:30 PM
RE: Hyugacest - pain - de Melyeter - 08-03-2008, 10:54 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 09-03-2008, 07:23 PM
RE: Hyugacest - pain - de Melyeter - 09-03-2008, 07:51 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 10-03-2008, 12:52 AM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 13-03-2008, 06:27 PM
RE: Hyugacest - pain - de Melyeter - 13-03-2008, 08:07 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 22-03-2008, 09:35 PM
RE: Hyugacest - pain - de Melyeter - 22-03-2008, 09:47 PM
RE: Hyugacest - pain - de Lye - 22-03-2008, 09:47 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 24-03-2008, 06:08 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 29-03-2008, 02:28 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 06-04-2008, 01:22 AM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 06-04-2008, 05:26 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 07-04-2008, 12:32 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 09-04-2008, 10:18 PM
RE: Hyugacest - pain - de Red Baron - 05-05-2008, 04:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and love Lexx45 8 4.458 08-09-2011, 05:09 PM
Ultimul răspuns: mary97
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 39.824 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Pain and tears Roses.on.fire 10 5.965 04-08-2011, 12:47 PM
Ultimul răspuns: ^Ciresica^
  Pain and tears Roses.on.fire 1 2.014 08-07-2011, 03:18 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  No pain, just love ... Vex 27 12.304 30-12-2010, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Mariah .
  Pain and death Ryuu 3 3.205 17-05-2009, 07:47 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)