Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi , to everybody

#1
MA numesc georgeana si am 14 ani imi plac foarte mult anemeurile mai ales Naruto :bleach+ si Nana si multe altele , culoarea mea preferata este rosu si albastru animalul meu preferat este cainele , urmaresc foarte multe filme horro mai ales piratii din caraibe . Vorbesc 3 limbi :engleza aproape fluent , spaniola la fel si franceza destul de bine

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mindy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Mindy si bun venit pe zup. Sper sa te distrezi si sa cunosti multe persoane, te asigur ca avem membrii foarte prietenosi si sper sa-ti placa pe aici71
As avea si eu cateva intrebari pentru tine, asa ca sa ne cunoastem mai bine, sper ca nu ai nimic impotriva4
Am vazut ca iti place Nana, ce parere ai despre sfarsit? Ai plans la el? [eu da si inca cat21)]
Ce alte anime-uri ai mai vazut?
Am observat ca iti plac limbile straine, japoneza iti place?
Manga citesti?
De unde esti? [aici ma refer la oras71]
Cam atat am avut eu de spus, sper sa ne mai vedem pe forum si nu in ultimul timp welcomepupic
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#4
Nu am plans deloc
Am mai urmarit si anemeurile:Chrono crusade , Kaleido Star ,Detective Conan si Death note
Pai japoneza nu stiu dar ar fi super daca as invata-o .
Citesc manga : naruto , Fairy Taile si altele
Sunt din bistrita nasaud

#5
buna georgiana :X:X sper sa te simti bine ep forum shy sa iti faci multi prieteni printer care shy eu ^^
as avea niste intrebari
^^
1. care este animul tau preferat?
2.ce gen de muzik asc?
3. ai vrea sa imi dai idu tau prin PM ?pupicpupic

#6
Anemeul meu preferat este naruto
Eu ascult tot felul de genuri dar ce; mai mult ii place rockul




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)