Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi!^^

#1
Buna!
Numele meu este Cristiana,sunt din Buzau ,iar anul acesta implinesc 16 ani.Este posibil ca unele persoane sa ma cunoasca de pe forumul Animax(KrystalCrys) sau de pe Anime-Empire(Reyra). 4
Ce pot spune despre mine?Pai...sunt o fire tacuta in preajma necunoscutilor,insa pe de alta parte foarte vorbareata.Imi place sa ascult muzica,sa ma uit la animeuri,sa citesc mult,dar sa si desenez.De asemenea imi place sa fiu mai mereu alaturi de prietenii mei si sa ma distrez,sa rad,sa glumesc.
Cam atat deocamdata.Sper sa ne intelegem bine! 4
[Imagine: jr6ws8.png]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Carroline!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna ! Bine ai venit pe animezup ! Iti urez o sedere placuta.
Sper ca o sa ne intelegem bine ...

I have some questinos ...
- ce anime-uri iti plac ?
- citesti manga ?
- vrei sa fim prietene ?
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















#4
Multumesc pentru primire! Smile

Nanami-chan,acum sa iti raspund la intrebari:
-printre preferatele mele,in materie de animeuri,se afla:Code Geass,Vampire Knight,Nana,Paradise Kiss,Death Note,FMP si lista poate continua
-manga nu citesc momentan,din cauza lipsei de timp 22
-unul dintre scopurile mele este sa imi fac prieteni,deci raspunsul meu este da.
[Imagine: jr6ws8.png]

#5
Bună Carroline, bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi să îţi faci cât mai mulţi ... ăh, prieteni noi . În fine <3 eu's Teh [ am şi eu cont pe anime empire dar nu cred că am dat nas în nas acolo : ) ]
Şi eu ador Nana , Paradise Kiss, VK, DN <3 sunt unele dintre cele mai bune animeuri pe care le-am văzut <3. Enfin, I have somequestions if you dont mind.

~ Ai vreo carte favorită? [ care ? ]
~ Film favorit?
~ Ce părere ai de Takumi [ Nana ] ?

Enfin. That's all. See ya around . Şedere plăcută .

#6
Multumesc pentru primire,Teh!
Pe a-e cred ca am dat o data de tine pe la topicul cu "rate the avatar and signature..." cand mi-ai dat nota 7. 21

Acum sa iti raspund la intrebari:
-Imi place foarte mult "Lorelei" de Ionel Teodoreanu,dar si una dintre ultimele carti pe care le-am citit,"Codul lui da Vinci" de Dan Brown.
-Nu sunt o persoana care uramareste multte filme.Iti pot spune in momentul de fata ca preferatele mele sunt comediile.
-Takumi...39 la inceput,sincer sa spun,ma cam enerva tipul acesta,dar pe parcursul animeului a inceput sa imi placa.E ok.Smile
[Imagine: jr6ws8.png]

#7
Heya ^__^ Bun venit pe la Zuppy , daca nu te`a servit vulpitza pana acum cu ceai , o voi face eu Smile
Am si eu cateva intrebari , pentru ca ma aseaman cat de cat cu descrierea ta te voi intreba :
-Ce zodie esti ?
Si cum Twilight e in top iti voi pune o alta intrebare :
-Ai vazut filmele , sau cartea ?

..cam atat ... si .. inca ceva .. si eu as vrea sa devenim prietene ^^
Ja and have fun with zuppy !
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#8
Buna,Kayura!Nice to meet you,my friend!^^

Fiind nascuta la sfarsitul lunii august,deci sunt fecioara.
Am vazut Twilight si New Moon,insa nu pot spune ca sunt inebunita dupa ele.4
[Imagine: jr6ws8.png]

#9
Imi pare bine ca ai trecut pe aici,Rx~!hug
Cat despre sig si av...chiar aceasta imi era si intentia.4 Observasem ca mai sunt pe aici useri si de pe alte forumuri,iar cum eu mi-am schimbat iar nick-ul...21
[Imagine: jr6ws8.png]

#10
hey..salut..eu sunt noua..de-abia m-am logat..si cred k avem aceleasi firi in unele privinte(tacute in preajma necunoscutilor,si vorbareata in general)...de-abia astept sa mai vb si sa-ti vad postarile(just tell me where there are)..21.bye..




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)