Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, guyz!

#9
Thx for wellcoming [ nu stiu daca exista cuvantu , dar neah... mi-e prea somn sa mai gandesc 21... sunt racit si azi n-am facut altceva decat sa cant la chitara 21 ] .

Myuu

Well, chiar imi place yaoiul [ poate ti se pare ciudat pentru un baiat 21 ] . Nu stiu de ce imi place ... habar n-am 106 Am citit ficul vostru si mi-a placut . 4 Poate ca imi place si din cauza ca vreo 10 baieti din clasa se dau mari ca ,cica , sunt gay . Si tot timpu in pauze se f*t 21 .
Animeuri yaoi 39 ... am mai vazut cateva pe langa Loveless, ci anume: Okane ga nai [parca asa se numea 39 ] , Enzai , Papa to kiss in the dark si...cam atat, cred. 4

Cred ca la Bleach m-am oprit la episodul 150 sau mai mult 39 . Nu mai stiu sigur. Acu' o luna ma enervasem ca animeul nu se mai termina si de atunci nu m-am mai uitat. 4 Animeul imi place , per total, dar ma cam enerveaza ca nu are final. Inainte imi placea mult, dar interesul a inceput sa scada cand episoadele continuau si actiunea ma cam plictisea. Cred ca din toata seria Bleach cel mai mult mi-a placut al doilea film : Diamond Dust Rebellion.

Nu am cont pe myanimelist , dar daca o sa-mi aduc aminte si nu o sa-mi fie lene [ de necrezut...mie mi-e tot timpu lene 21 ] o sa-mi fac cont 3

Bucurestiul nu-mi prea place . In comparatie cu alte capitale orasul asta e...bleah.. Poate ca totusi simpatizez putin acest oras pentru ca am locuit in el 13 ani si...totusi e casa mea. 4

Studiez [ce termen stiintific 21 ] la scoala Jose Marti , numaru' 56 . E in spatele ProTv-ului. Sau, cum o mai numim noi: Scoala lu' papuc 21

Denny

1. Asculti Cinema Bizarre ? Daca da, care e melodia ta preferata ?

Am inceput sa ascult de cand m-au convins Myuu si Kaname cu ficul lor 3 Nu imi place foarte mult, dar totusi canta bine. Melodia favorita 39 Cred ca ar fi My obsession. Imi plac baladele 4

2. Am vazut ca ai vizionat Code Geass, iti place de Lulu ? <3

Well, I`m a boy and i`m not gay 21 Daca as fi fost fata, probabil mi-ar fi placut , caci toate fetele sunt innebunite dupa el 21 . La Lelouch imi place inteligenta de care da dovada ^^

3. Scrii ficuri ? [Sa nu ma injuri ]

Da , scriu , dar mai mult pentru mine. Poate daca nu imi va fi lene [ lene = cuvant ce ma caracterizeaza 21 ] , o sa pun un fic sau oneshot. 39

4. Daca ai alege un oras in care sa stai [ in afara de Bucuresti] care ar fi acela ? ^-^

Oras din Romania ? Daca ar fi din Romania, cred ca as alege tot Bucurestiul 21 Iar daca ar fi din afara Romaniei , categoric as alege Oxford . Acolea vreau sa invat dupa terminarea clasei a XII-a . Mi-am facut deja planuri 21

5. Ai vazut Blood+ ? Daca da, pe care dintre cele doua o alegi : Diva/Saya ?

Am vazut Blood+ . 4 Diva sau Saya 39 Probabil ca as alege-o pe Saya. Imi plac , in animeuri , fetele cu ochii rosii precum Saya. Si Saya imi pare mai...dulcica decat Diva. Chiar ma gandeam ca ele sunt surori si una are ochii albastri si alta ochii rosii ... formeaza echipa steaua 21 [ nu tin cu nici o echipa de fotbal , da' nu stiu de ce mi-a trecut prin cap asta 21 ]

Ne vedem pe forum si ma bucur sa va cunosc [ partial ] 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 03:15 PM
RE: Hey, guyz! - de ^ToxicK kiD^ - 12-12-2009, 04:33 PM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 05:45 PM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 06:10 PM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 12-12-2009, 07:56 PM
RE: Hey, guyz! - de myuu - 12-12-2009, 11:08 PM
RE: Hey, guyz! - de Denny - 13-12-2009, 12:13 AM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 13-12-2009, 12:51 AM
RE: Hey, guyz! - de myuu - 13-12-2009, 02:34 AM
RE: Hey, guyz! - de Me†al. - 13-12-2009, 01:52 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heya guyz! ~Kira.Kira~ 9 4.372 08-04-2008, 11:50 AM
Ultimul răspuns: Kyo


Utilizatori care citesc acest subiect:
16 Vizitator(i)