Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello : )

#1
Hey, folks! : )

Din cate stiu ma cheama Alexandra si am 14 ani impliniti candva prin ianuarie.
Imi plac intrebarile fara raspuns, bezelele alea verzi in forma de dinozauri, ochelarii de soare rotunzi, Andy Warhol, mirosul de "vara" si o gramada de alte lucruri carora ceilalti nu prea le acorda importanta.
Imi place sa cred ca nu exista lucruri care nu imi plac, ci lucruri pe care nu le inteleg.
Anime-uri... Uhm, m-am uitat la chestii mai "retro" si foarte putin la seriile astea noi. In general ma plictisesc dupa primele cinci episoade. M-am saturat de Naruto (<-overrated) si Bleach (<-same shit), si cred ca as putea sa ma uit la Yu Yu Hakusho si Inuyasha fara oprire.
Si muzica, pai, foarte multe genuri si trupe. Prefer sa nu fac diferente pe baza de gusturi muzicale (dat fiind ca sunt destul de open minded cand vine vorba de asta), dar trebuie sa spun ca muzica house nu imi sta in caracter.
Un om nu poate fi caracterizat in cuvinte : )

Alexandra.
[center]
[Imagine: BeeGees68.jpg]
[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Merenwen!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Pai ai cam dat o palma la un rahat spunand ca te-ai saturat de Naruto si Bleach :d
Toti de pe aici sunt fani Naruto si Bleach. Inclusiv eu la Bleach. Deaia nu cred ca ti-a urat nimeni bun venit.
Oricum bune venit pe site :d :d :d
Sper sa revii totusi cu picioarele pe pamant in legatura cu Bleach :chuu: Cum sa te saturi de el "?

#4
Bun venit!!!

Sper sa te simti bine si sa-ti faci cat mai multi prieteni!!!!


Have fun and happy posting!!

Cum de ai gasit site-ul asta??

Ce fel de hobby-uri ai??


Si vrei sa fim prietene???:X

Nu ii lua in seama!!!Oricum Naruto ..e plictisitor iar Bleach e..Bleah!!!21

Oricum si eu sunt innebunita de Inuyasha!!!A fost primul anime pe care l-am urmarit!!!


DE unde esti?

Ce iti place sa faci in timpul liber??

Iti place Within Temptation??4




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)