Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei.

#1
Ma numesc Alexandra si am 18 ani.Am descoperit acest forum acum cativa ani,dar nu am stat prea mult timp pe el si intre timp mi s-a dus si dragostea pentru animeuri dat fiind ca am luat alte hobby-uri in carca. 21 Mi-au placut animeurile de mica,dar nu pot spune ca am fost obsedata or smth.
Ca genuri de muzica ascult rock,reggae,dubstep,jazz & o groaza de chestii de genul.
Pur si simplu ador pisicile si ursuletii mari de plus. XD Joc WoW,cant la chitara si sper ca intr-un viitor apropiat sa-mi pot permite o camera dslr,chiar ma intereseaza fotografia [I mean,am idei and stuff].A si desigur,scriu pe blog : http://ilitharina.blogspot.com. ^^
Questions?XD[/size]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ilitharina!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Alexandra .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Ce gen de filme iti displac?
3 . Iti place rap`ul? : >
4 . Unde ai fost aseara la ora 23 : 45 ? 19 : ))

Well , that's all ^^' . Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
(31-01-2011, 12:58 PM)Zuza. A scris: Hey Alexandra .

The questions :

1 . De unde esti?
2 . Ce gen de filme iti displac?
3 . Iti place rap`ul? : >
4 . Unde ai fost aseara la ora 23 : 45 ? 19 : ))

Well , that's all ^^' . Welcome here , have fun and happy posting without spam . hug

1 - Bucuresti
2 - Alea in genul The Human Centipede,daca l-ai vazut.EW.
3 - Depinde.
4 - In pat. 21

Thanks de welcome. 4

#5
Hello my dear hug Questions:
1.Iti place ciocolata? 19
2.Anime preferat?
3.Manga preferat?
4.Ai vazut Kuroshitsuji?
5.Personaj anime preferat?
6.Yaoi?Yuri?
Spuneai ca asculti rock...Ce trupe iti plac?(i'm old schooler21 )Mie Metallica,Rammstein, Cargo si multi alti...
Cam atat...Welcome on zup and have fun hug

ZbYe :bye:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#6
(31-01-2011, 01:10 PM)^.^.::Nemo::.^.^ A scris: Hello my dear hug Questions:
1.Iti place ciocolata? 19
2.Anime preferat?
3.Manga preferat?
4.Ai vazut Kuroshitsuji?
5.Personaj anime preferat?
6.Yaoi?Yuri?
Spuneai ca asculti rock...Ce trupe iti plac?(i'm old schooler21 )Mie Metallica,Rammstein, Cargo si multi alti...
Cam atat...Welcome on zup and have fun hug

ZbYe :bye:

1 - Da,in afara de cea alba si cea amaruie.
2 - Elfen Lied
3 - Naruto 21
4 - Nu
5 - Aaa nu am unul preferat. 39
6 - Yaoi 4

Iar ca trupe ...Nirvana,Epica,Alexisonfire,Radiohead si muuuuulte altele.Bag foarte multe subgenuri de rock in aceeasi oala,la modu' ascult foarte multe. 21

#7
(31-01-2011, 08:01 PM)Alya A scris: Hello ! Bun venit e forum . Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni aici .
Any questions :
1. Ce zodie esti ?
2. Iti place sa citesti ?
3. Care este cantaretul preferat ?
4. Ce detesti ?
Atat . Ne mai vedem si spor la postat !
1 - Fecioara 4
2 - Da,dar numai chestii cu morala ca sa zic asa si carti de filosofie.
3 - N-am.
4 - Pe oricine care se incapataneaza sa-mi demonstreze ca ceva e ca el cand stiu ca e ca mine,persoanele insistente in adevaratul sens al cuvantului,cainii [intamplare neplacuta],maneaua,prostia din tara asta,wc-urile de la tara. >_>'

#8
Hey, Alexahug Scuze ca vin atat de tarziu20 S-au cam epuizat intrebarile dar totusi...
Ai citit ficuri? Daca da, ai un favorit?
Cum ai descoperit Zup-ul?5
Ce filme iti plac?
Hobby?:bye:

#9
Hey Alexandra2 ! welcome on AnimeZup! sper sa te simti bine pe aici si sa iti faci prieteni noi.
asa..si acum cateva intrebari..

Iti place sa citesti? daca da, ai vreo carte favorita?
Filme preferate?
Actori preferati?

cam atat...inca o data bine ai venit!
have fun!bye
[Imagine: chocolatepassion-1.jpg]

#10
Salut, bine ai venit pe animezup xD

Îmi place blogul tău, e drăguţ. I'm kind of ... a little bit... blogger addicted, so yeah. Anyways, welcome here and I hope you'll have a nice time around.

Elfen Lied e un anime fain, I've seen a part of it some years ago. Nu mai ai şi altele preferate? By chance, ai văzut Darker than black?

Anyways, I don't have any other questions. Şedere plăcută şi ne mai vedem prin zonă.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)