Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Happy Christmas

#1
Deci.. ce vrei sa-ti aduca Mosul?Si ce vrei sa-i aduca mosul userului de deasupra..
As vrea ca mosu sa-mi aduca o vacanta in florida! .. acu voi

#2
asi vrea sa imi aduka ....o viata mai fericta de exmplu

#3
As vrea ca Mosul sa-mi aduca un urs mare,mare de plus, o camera digitala...hmmm...si cam atat
devilnightlove- sper ca mosul sa-ti aduca... o pisica alba si mica
i love cats8





#4
as vrea ca "mosul" sa-mi aduka un notebook k sa-l iau la scoala si sa stau pe mess toata ziuaaaaa...etc ..:X :d
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#5
Simt spam, simt spam #__#
Error, error, this is all spam -_-

Sooo... Puteti scrie si voi mai multe... de exemplu de ce i-ai da acel cadou, cu ce ocazie etc... O_o'' I mean, look ._.
Citat:ce vrei sa-ti aduca Mosul? Si ce vrei sa-i aduca mosul userului de deasupra..
2 useri au scris doar ce vor sa le aduca Mosul... meanies 33 Trebuie sa spuneti si ce vor sa le aduca mosul userului de deasupra -_- Altfel => spam thread ._.

Back on: funkadelic
As vrea sa iti aduca mosul un carton in care sa-ti depoziteze 3 cutii xD Un carton de 180 cm inaltime O.O Ca sa iti arate cat ai fost de rau/ rea *whistle*

Acum... Eu vreau sa-mi aduca nfs-ul pt psp #__# Si, si, si, siiii~ Un net mai bun pentru psp ._. Simplu >-< Nu merge decat cu 50% higher T.T si prind greu atat >_< Vreau sa joc cu toata lumea, tot daca am terminat carbon-ul 21

Hmm... Thx for reading 21

#6
As mai vrea niste.. adidasi, un Xbox , si un smg.. si pt useru de mai sus un castravete

#7
Eu as vrea..sa va zic ca acest topic seamana cu cel numit Cadoul Perfect.Bine,asta e cu tema de Craciun dar ..78


Eu imi doresc ..manga,multa :3 Siii~iiiims 105
Iar userului de deasupra..are de ales intre : un pix fara pasta si fara capac ros de catelusa mea sau un ban .[adica nu euro..ban pe forum 5]
LOLNOPE

#8
SnowSpirit imi doresc sa primesti tot ce iti doresti de Craciun...iar pentru mine imi doresc sa se intample un miracol de sarbatori Smile
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

#9
yo ii doresc userului de deasupra ceea ce vrea si sa fie fericit/fericite... si pentru mine hmmm.... sa vedem... toate ep din shippuuden 21 ca sa nu mai astept altcev nu vreau sau nu imi vine in minte acum... ca nu am cine stie ce pofte24 sa zic asa

#10
as vrea sims 2 pt nintendo ds am auzit k e un joc super as mai vrea un catelus mic si dragutz k sa nu ma plictisesc dar in primul rand sanatate
ja ne
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)