Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gogoşi pă gratis aci... [My GFX]

#21
pai daca lye nu are ce comenta...

1) (doar sig-ul, n-am obiceiul de a comenta avatare)
Fundalul....si unde e personajul, sau ma rog, chestia care trebuia sa iasa in evidenta din tot sigul? Serios, chiar nu vad altceva decat un fundal pentru un sig, ai pus prea multe efecte peste bietele personaje.
Mergea mai mult contrast. Ai obiceiul de a face sigurile mult prea luminoase si nu arata bine mereu.
Textul...ai umblat la el, dar nici asa nu e bine. Nu inteleg ce legatura are mesajul textului cu restul.

2) ba e, daca potriveai mai bine efectele si nu puneai de doua ori ochiul si cercelul lui shikamaru, chiar era cel mai genial.
Nu ai combinat deloc bine efectele, c4d etc. Trebuie sa le faci sa para mai mult decat miste linii, crecuri si patratele. Apoi, fundalul l-ai pus peste marginea renderului ca si cum n-ai fi avut cum sa-l integrezi in restul sigului.
Nu inteleg ce e cu textul.

3) Iar ai pus de doua ori aceleasi chestii, iar nu se potriveste. E tare dubioasa pozitionarea cercurilor. Pare ca tipa are o pozitie mai ciudat si chestiile alea sunt puse ca sa cenzureze sanii fetei o_o" (nu-i vina mea ca am o minte mai perversa).
Contrastul si culoarea merg ceva mai bine aici, si textul...
C4d-urile din dreptul tipei nu le-ai pus bine.

#22
Well multumesc de comentarii Lye şi Nibles, am să ţin cont. 4

[Imagine: keepmedrowinginyourlove.png] - Cu ăsta am câştigat locul 1 la concursul de GFX de pe nma.

[Imagine: thelastwayoutofhere.png] - ăsta e printre preferatele mele 8

[Imagine: bloodwillcovermypathsig.png] - Comanda pentru mitzuke

[Imagine: protectmefromwhatIwant.png] - Yah textul e fail, îmi pare rau Lye ;___;

[Imagine: REMIX.png] - Ăsta l-am facut după un tutorial bla bla

[Imagine: Whichisyourtruthfromdesireforvirus.png] - ăsta e pentru ViruS 8

[Imagine: jensenackles.png] - O nouă obsesie, Jensen Ackles aka Dean din Supernatural. [da, merci ViruS că l-ai adus în viata mea 8]
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#23
Well.. avand in vedere ca n-am mai facut ceva in photoshop de... poate aproape doua luni.. si pentru ca mi-am gasit si eu putin timp si chef... ee ce mi-a iesit:

Btw.. mi-am cam iesit din mana si imi cam trebuie un alt stil.. deci nu va asteptati la cine stie ce 10

[Imagine: fairytail.png]
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#24
Merci Akasha 21

Well.. after a long time, I'm back [ in black 15 ]

[Imagine: PSD_Pack_2___made_by_Serenity_by_Sadness94Serenity.png]

[Imagine: Serenity_Showcase_III_by_Sadness94Serenity.png]

[Imagine: Showcase_IV_by_me_by_Sadness94Serenity.png]

Cel mai recent

[Imagine: Get_Down_by_Sadness94Serenity.png]

For more check my Deviant Art !
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)