Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Falcon sau Zuppy
Falcon (YA HA!)
24.32%
9 24.32%
Zuppy (miau)
59.46%
22 59.46%
Falcon si Zuppy
16.22%
6 16.22%
Total 37 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Falcon vs Zuppy

#31
The f**k what 24)))) bun deci eu una votez cu falcon..

1. Pentru ca avut demnitatea sa apara in PlayFalcons... de acum incolo cred ca se vor schimba iepurasii in puicute care fac "pui pui pui pui" 24)))

2. El poate fi calcat de o Corolla ^^
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#32
Baaah!! Aveti demnitateee! Bagati poze playboy cu amandoi ca sa avem de unde alege.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#33
Zuppy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vulpea e unul din animalele mele preferate^^ Iar Zuppy este mega cute si le ureaza la toti bun venit^^ Sincer, eu nu stiam de existenta ta, Falcon. Incearca sa faci mai multe pentru site. Fac pariu ca nimeni de pe site nu stia de existenta ta pana la acest thread. Bine, doar adminii. Dar erai cute cand erai pui. Si Zuppy nu e obsedat cum mi-ai parut tu. Mai las-o cu depravarea....... Sper ca m-am exprimat bine.
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

#34
What the...credeam ca era vorba de Falcon, hacker-ul din Bloody Monday 20
Ce m-am pacalit....Anyways votez pentru Falcon....doar pt ca imi aminteste de Haruma Miura :love:
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcSj7w6aX6FleDRwZa9BDCD...RuWhUr5CXA]

#35
Eu una as vota cu Zuppy.M-am uitat putin la celelalte 4 pagini si am ramas masca24
Okey motivul: vulpisoiul *mi s-a zis ca-i un el* mi se pare ca este cute dar stapan pe site si stie sa-si atraga prieteni Smile
Okey sa nu fiu inteleasa gresit si uliul sau ce ai tu acolo e dragutel dar nu-mi inspira incredere sti, i-am ramas datoare lui Zuppy pentru ca m-a primit in casuta lui,hehe
[Imagine: wqymg0.jpg]

#36
Pasărea, FTW!1!!!1
Da, cam târziu, deja a câştigat vulpea, dar whateva', Falcon rules! Aştept primul număr din PlayFalcons. Nu mă dezamăgi, tinere. 15
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zuppy Awards Aly 4 11.247 02-09-2013, 11:01 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Cum mi-a adus Zuppy un 10 Flaw 10 6.983 11-02-2009, 09:57 PM
Ultimul răspuns: Topaz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)