Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

FAZAN

<AR>
ARbitRU

Un ARbitRU tocmai a dat un cartonas rosu.

<RU>

~RU~

RUgaciuNE

Copilul spune o RUgaciuNE invatata de la bunica sa. 106

~NE~

NE>>Nervos
Profesorul este nervos deoarece elevii nu au invatat lectia.

Next: OS
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

<os>...hmmm....Ostatic

Am vazut un film in care cineva a fost luat ca ostatic fara ca infractorul sa-si dea seama cine e el de fapt, si pana la urma se afla ca cel pe care infractorul (care a fost prins si inchis) era defapt cel mai mare traficant de droguri si expert in ale crimelor.

Next: <ic>

P.S..Am spus sa faceti si voi propozitile mai mari ca sa nu mai fie probleme...va e cher asa de greu sa faceti o propotitie in care sa spuneti mai multe pe langa cuvantul care tre sa-l folositi..exemplu la mine. Sau daca nu puneti aceea lista Useri cu F ( care nu o inteleg).
useri cu F:Angel of Kittens, kikyo92, Bubbles, Asadtipu, Milinitza, Dante, ayame_sasuke
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


Icoana
La manastire se afla o minunata icoana, a lui Iisus Hristos pe cruce,cu cerul plumburiu si cateva picaturi de ploaie se aratau,precum lacrimile Mantuitorului.

sper ca a fost detul de lunga propozitia
next : na

si hai sa pun si lista userilor cu F:Angel of Kittens, kikyo92, Bubbles, Asadtipu, Milinitza, Dante, ayame_sasuke





<NA>
NAvAL
Portul NAvAL este intr-o stare degradabila. ^^'''

-AL-

[font=Arial]ALimenT

-->>cel mai sanatos aliment este acel care are cele mai multe vitamine si minerale folositoare organismului uman[posturi unite]
next:nt..sorry de double post........gomenasai
Senzatia e unica, doza de risc e mica.Viciul meu implica doar placere si dependentza psihica…-->>MUziCA<<--
♫No music♫
♫No life♫

MUSIC save my SOUL



oky... A................R

<R> ... Revelion

De revelion mereu am incercat sa stau toata seara treaza dar mereu am adormit fara sa imi dau seama, de revelionul asta sunt hotarata si voi face absolut totul pt a ramane treaza toata noapte.

Next: <on>
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


onorat

M-am simtit foarte onorat atunci cand a venit sa-mi ceara sfatul, tinand cont ca el avea mult mai multa experienta in acest domeniu decat aveam eu..

> "at"
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

at - atmosfera

De craciun este o atmosfera magica, bucuria de a primi cadouri, atunci cand esti imbracisat/a de toata lumea si petreceti momente de neuitat alaturi de rudele indepartate care au venit sa se distreze alaturi de voi in ocazia zilei de 25 Decembrie. Pare ca esti intr-o lume in care zambetul si sentimtele de fericire su bucurie nu dispar niciodata.

Next: <ra>
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fazan cu nume din animeuri Ryuu 58 26.049 21-08-2010, 11:34 PM
Ultimul răspuns: Ekkaterinna


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)