Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fără titlu .

#1
Hei ! Păi aici trebuie să mă prezint , right ? So .. sunt cineva , mai pe scurt Naty . Vârsta nu are importanţă ,cred . Lenea e principalul defect . Nu mă consider o persoană perfectă pentru că nici nu sunt . Fiecare greşeşte . Nu-mi place rozul e prea de fetiţe , prinţese Barbie . Albastrul , verdele şi movul sunt mai cul .
Cam atât . Întrebări ?

[ Se pare că în sfârşit mi-am învins lenea . ]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Godziilaa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ou, nu se încumetă nimeni pe aici. Don't worry, e încă dimineață, nu toată lumea e matinală ca mine :]]

Bun, dear Godzilla, some questions:
^^Ce cărț citești? Vreuna preferată? Sau mai multe?
^^Ce muzici ai prin playlist?
^^Ce dulciuri îți plac? xD

Um, și îți place verdeleee hug
Acestea fiind zise, have fun pe aici îți doresc pe aici.

#4
(11-08-2010, 10:09 AM)Dorothy A scris: Ou, nu se încumetă nimeni pe aici. Don't worry, e încă dimineață, nu toată lumea e matinală ca mine :]]

Bun, dear Godzilla, some questions:
^^Ce cărț citești? Vreuna preferată? Sau mai multe?
^^Ce muzici ai prin playlist?
^^Ce dulciuri îți plac? xD

Um, și îți place verdeleee hug
Acestea fiind zise, have fun pe aici îți doresc pe aici.

Thank you .
Răspunsuri :
¤ Păi citesc mai multe . Însă cel mai mult îmi plac cele de aventură . Sunt foarte multe preferate .
¤ Mai multe .
¤ Cam toate dulciurile .

Mulţumesc încă odată .

#5
Heeeeeeeeeeeeeey~ bunaSmile. Imi pllace sa intampin oameni\:d/. Sper sa te distrezi si sa fim frieeendsss<3. Bcz i lav them Dx.

o3o. Habarnam ce sa mai spun TuT;
Ready for the bad part? ^o^

[Imagine: chibi_5276.gif]
, chibi-ul lui Annaaaaa
<- Chibiul lui Anna,care nu seamana cu ea O3O;.

http://deedhyicequeen.deviantart.com/ My DeviantART.
http://twitter.com/DeedhyxD My Twitter.
http://www.facebook.com/home.php?#!/Deedness My Facebook.
http://www.youtube.com/user/Deeeedlicious My Youtube.
L.o.v.e. or..i`ll kill yah.

#6
(11-08-2010, 12:58 PM)AnnAhD. A scris: Heeeeeeeeeeeeeey~ bunaSmile. Imi pllace sa intampin oameni\:d/. Sper sa te distrezi si sa fim frieeendsss<3. Bcz i lav them Dx.

o3o. Habarnam ce sa mai spun TuT;

Mulţumesc . O să mă distrez . Mulţumesc încă odată .

#7
Hellău Naty, bine venişi pe forum şi sper să ai parte de distracţie aici dacă tot ţi-ai învins acea lene. Ştiu cum e : )) şi eu trec prin aşa ceva zi de zi :-'' Oricum cărţi citeşti ? Dacă da, ai vreo carte favorită ? Vreo manga favorită ? Te-ai uitat la Umineko naku koro ni ? dar Kuroshitsuji ? neh, ai încercat ? Îţi recomand dacă nu le-ai văzut. Sunt geniale : )) Neh şi mie îmi place movul şi verdele. Chiar culorile mele favorite. En fin, bine ai venit pe forum încă o dată şi să fii activă.

Ne mai citim !
-

#8
(12-08-2010, 02:42 PM)Lynn A scris: Hellău Naty, bine venişi pe forum şi sper să ai parte de distracţie aici dacă tot ţi-ai învins acea lene. Ştiu cum e : )) şi eu trec prin aşa ceva zi de zi :-'' Oricum cărţi citeşti ? Dacă da, ai vreo carte favorită ? Vreo manga favorită ? Te-ai uitat la Umineko naku koro ni ? dar Kuroshitsuji ? neh, ai încercat ? Îţi recomand dacă nu le-ai văzut. Sunt geniale : )) Neh şi mie îmi place movul şi verdele. Chiar culorile mele favorite. En fin, bine ai venit pe forum încă o dată şi să fii activă.

Ne mai citim !

Thank you , Lynn .
Răspunsuri :

1. Da , citesc , am mai multe cărţi preferate 5 .
2 . Nu am citit manga .
3 . Nu m-am uitat nici la Umineko naku koro ni nici la Kuroshitsuji .

Mulţumesc înca o dată Lynn , şi sper că o să îmi înving lenea .

#9
Citat:Multumesc inca o data Lynn , si sper ca o sa imi mai inving lenea si o sa fiu mai activa
Sunt în situaţia ta. Îmi e lene să merg la farmacie să iau nişte pastile pentru gât că mă doare gâtul : )) dar pe căldura asta nici nu mă gândesc să ies din casă. Apropo de căldură, ce anotimp îţi place. Mie toamna 15 O ador.
-

#10
(12-08-2010, 02:58 PM)Lynn A scris:
Citat:Multumesc inca o data Lynn , si sper ca o sa imi mai inving lenea si o sa fiu mai activa
Sunt în situaţia ta. Îmi e lene să merg la farmacie să iau nişte pastile pentru gât că mă doare gâtul : )) dar pe căldura asta nici nu mă gândesc să ies din casă. Apropo de căldură, ce anotimp îţi place. Mie toamna 15 O ador.

Tuturor le e lene . Păi vara . Mi se pare mai frumos acest anotimp . Nu pentru că luăm vacanţă sau altceva dar e plăcut . Totuşi nu suport căldura. Şi toamna e frumoasă . Mai ales când stai să te uiţi la copaci :] .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *Prezentare fara titlu* Diana_Alexa 5 2.946 01-12-2013, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Diana_Alexa
  Exista vr'un titlu care sa nu fi fost folosit ? Forever Young 5 3.379 17-11-2012, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Nu sunt in stare de un titlu bun Reveuse 4 2.589 23-08-2010, 12:57 AM
Ultimul răspuns: ~Light~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)