Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fără titlu .

#11
Mie îmi place să pictez când e toamnă, peisaje de toamnă am şi motive. Îmi plac şi celelalte anotimpuri, dar şi vara când pot merge la mare, dar căldura mă sufocă şi mă enervează nu pot să sufăr căldura excesivă. De aceia prefer toamna, deşi ăsta e doar unul din motivele pentru care ador toamna. Mai sunt şi altele, neimportante mă rog :p dar şi primăvara e drăguţă.
-

#12
(12-08-2010, 03:47 PM)Lynn A scris: Mie îmi place să pictez când e toamnă, peisaje de toamnă am şi motive. Îmi plac şi celelalte anotimpuri, dar şi vara când pot merge la mare, dar căldura mă sufocă şi mă enervează nu pot să sufăr căldura excesivă. De aceia prefer toamna, deşi ăsta e doar unul din motivele pentru care ador toamna. Mai sunt şi altele, neimportante mă rog :p dar şi primăvara e drăguţă.

Şi mie îmi place să pictez . Primăvara e drăguţă [ cum ai spus şi tu ] . Iarna e marfă 5 . Mai ales când te tăvăleşti prin zăpadă . Totuşi preferata mea rămâne vara .

#13
Tehe şi eu pictez. Chiar dacă de la un timp nu am mai picat mai nimic, să ştii că şi eu pictez. În mare parte îmi place să şi desenez. Pe lângă asta îmi place să şi cânt. Cânţi la vreun instrument ceva ? Chitară ? Pian ceva ? Eu am o chitară clasică, deşi aş vrea o orgă, dar trebuie să aştept până la anu pentru ea : )) Voi începe să îmi fixez mai bine cunoştinţele plus că mă învaţă o foarte bună prietenă de a mea. La pian mă refer.
-

#14
Nici eu nu prea am mai pictat . Nu-mi place cum îmi ies desenele . Prefer să haşurez . Venind vorba de cântat .. nu-mi place pentru că nu am voce
De cântat la un instrument , chiar nu cânt , dar am o orgă care e cam plină de praf . Ţin să menţionez că nu am folosit-o decât de maxim trei ori .

#15
Uuu serios ? Cu câte clape e ? o.o Kyaaaaah eu de abia aştept să-mi iau una, deşi dacă mă voi muta la Bucureşti la facultate poate reuşesc să-mi iau un pian electric. Până atunci pot să îmi iau măcar o chitară electrică. : )) Am o obsesie cu instrumentele muzicale. Voce, da mă descurc cât de cât după mine, deşi prietenii mei spun că am voce. Oricum de ce nu încerci să cânţi ceva ?
-

#16
Serios . Are 22 de clape . Am încercat de vreo trei ori să cânt dar nu prea mi-a plăcut cum a sunat şi am decis să nu mai cânt . N-am ambiţie . Sincer, îmi doream o chitară electrică dar am primit o orgă .

#17
Eu îmi doream o orgă şi am primit o chitară 21 Ce chestie o.o Oricum îmi iau sper eu la anul orgă, deşi chitara acustică nu e chiar genul meu. Eu mai mult sunt cu chitările electrice căci pe ele mă descurc cel mai bine. dar chiar şi aşa nu pot renunţa la instrumentul ăsta. E atât de frumos 8
-

#18
Chiar că " ce chestie " . Mi-am dorit o chitară am primit o orgă , ţi-ai dorit o orgă ai primit o chitară :]] . Sincer , îmi doresc o grămadă de chestii . Nu mă pot hotărî . Dar nu mă las până nu le am pe toate .

#19
Exact aşa fac şi eu 21 Zici că suntem gemene la capitolul ăsta. Vreau o groază de chestii chiar dacă nu le primesc când vreau le primesc în timp, dar nu renunţ până nu le am. Cum zi se par viorile ? Le iubesc. Nu că aş vrea una să cânt, dar îmi plac muzica lor şi îmi place să ascult muzică de vioară. Uite aici un exemplu : http://www.youtube.com/watch?v=-EQ6eHeBrhM Iubesc pur şi simplu piesa asta şi sper să-ţi placă şi ţie. Îţi fac o dedicaţie la topicul cu dedicaţii muzicale de la Muzică : )) pentru că îţi plac instrumentele muzicale ca şi mine în special chitările electrice.

Edit : Uite ÅŸi individu http://www.youtube.com/watch?v=fFf7iq27bic
Cică nu e el cel care a fost cel ce a cântat. Cel ce a cântat e altul, individul doar a postat clipul de iutub. Uite încă o dedicaţie 21
-

#20
Mulţumesc mult pentru dedicaţii . Melodiile sunt superbe . Tipul acela cântă bestial iar cea cu vioara este minunată .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *Prezentare fara titlu* Diana_Alexa 5 2.946 01-12-2013, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Diana_Alexa
  Exista vr'un titlu care sa nu fi fost folosit ? Forever Young 5 3.379 17-11-2012, 12:49 AM
Ultimul răspuns: Aly
  Nu sunt in stare de un titlu bun Reveuse 4 2.589 23-08-2010, 12:57 AM
Ultimul răspuns: ~Light~


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)