Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

Hm, incercam daca vrei15.

Next: [daca tot suntem la partea cu dragostea] Ma iubesti? = ))
[Imagine: YWk6O.jpg]

Daca te-as cunoaste, poate as putea sa-ti raspund la intrebare...intr-un final24
Te uiti seara la stele?
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

Uneori, cand ma plictisesc ma uit la stele. De fapt ma uit la luna, da logic ca observ si stelele, cand sunt pe cer 106

Next: Ti-ar placea sa-ti iei un calculator nou? 4
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

(18-08-2011, 11:31 AM)Ace Alchemist A scris: Uneori, cand ma plictisesc ma uit la stele. De fapt ma uit la luna,da logic ca observ si stelele, cand sunt pe cer 106
Evita cuvantul "da" sau "nu" -fii mai atenta.

Am deja unul, de ce sa vreau inca unul?106 Sunt multumita cu aceasta, si pana la urma, viata reala e mult mai interesanta si frumoasa. Calculatorul e doar ceva... un lucru inutil si neinsemnat la care imi place sa citesc mangauri, fic-uri yaoi, sa vizionez animeuri yaoi, sa citesc alte manga, sa ma plictises prin Ps si sa fac type sau/si sa traduc one-shot-uri, manga -typesetter-, si logic, sa ascult muzica (and so on). xd
Animezup-ul te incanta sau te enerveaza persoanele fitoase, trollerii, de pe el?
[edit][quote='xo.Miky.xo' pid='207347' dateline='1313608875']
I really don't know 106 Am dat'o pe ENGLISH 19[quote]
Chiar daca folosesti engleza, tot trebuie sa fii atenta. Asa oricine ar venii si ar scrie in engleza, apoi next. Fii mai atenta -nu stii cum sa eviti cele doua cuvinte, "da" sau "nu", nu raspunde.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Citat:Ti-ar placea sa-ti iei un calculator nou?

Bineinteles, daca as putea mi l-as lua singura 21

Next: Ai vrea sa poti sa devii invizibil?
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]


E o idee foarte buna, mi-as dori sa fiu invizibila mai ales in acest moment in care ma simt ca un cac*t.

Ce ai raspunde daca te-ar intreba moartea daca vrei sa mori?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Hai pa! Mai am inca muuuult de trait 15 Si muuulte rele de facut....19 Vorba vine 21

Next: Stai?21
[Imagine: 2md5fuh.jpg]
Flowers whisper "Beauty!" to the world, even as they fade, wilt, fall.
[Imagine: 8795829.png] [Imagine: 8795849.png]

Aham. Toooooata ziua stau.

Next: Ai ciocolata ? [mie foameeeee [Imagine: 120.gif] ]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

Stau pe un scaun, ma plictisesc si ma pregatesc sa imi aprind o alta tigara, deci stau.. ce sa fac si eu, mai ascult o muzica21...

Daca as avea numarul tau si te-as suna acum ai raspunde?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Uhm...let`s see...

@Ssakura3: Tocmai mi`am luat o milka (,) cu aroma de caramel, vrei? 15
@mellolo: Pai, eu de obicei raspund si apoi ma uit la numar24 ai pe ce sa notezi ? 21

Next: Ai vrea sa iesi acum la o plimbare sub clar de luna? (eu tocmai m`am intors)
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 417.014 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)