Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Don juan-ul A-Z

#41
Hmmm ... care cum ... ce Don Juan o.O ... ce faceti mah aici *looks angry* !?!FARA MINE!?!
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#42
Fetelor va rog sa ma votati! Ady trebuie detronat!
'Was cool yo? Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#43
o.O Cate voturi ai deja 71 ce ai promis pentru ele , Aline ? Cum le vei plati ?

Ah, sa nu uit votul meu merge la tine o.O
[Imagine: aaaakip.jpg]

#44
auch daca ai ajuns la milogit e clar o.O ... get youreself together man ...
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#45
Dupa isistentele lui.. nu pot sa-l refuz.. nu pot sa-l fac sa planga, asa ca AlinuÅŸ de pluÅŸ primeste si votul meu ^^ Haii~~ cine are ochi mai frumosi ca ai lui? o.o ok~~ AlinuÅŸ, tu stii ca te iubesc, nu? 5 hug
I'm not insulting you. I'm describing you.

#46
Mai cum sa nu-l alegi pe cel mai modest Don juan din lume.combinatia dinte
Chuck Norris-Dumnezeu-Tocilar-Gigolo-Obsedat de calculator-Cea mai sociabila persoana din lume PERFECT ce alta!
N-ar trebui sa-l votez caci m-a refuzat ca sotie,uf....45
Dar totusi n-am putut sa-i rezist farmecului lui:->8
Un adevarat Don juan m-a fermecat in 3 minute,hai ca merita 39


#47
@Clau cu u: asta se numeste caterinca, mate

Asa fetelor, votati, votati! Votati sa scoatem tara din criza! Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#48
o.O nu m-am prins saracu de mine ... trebuia sa mai beau lapte 4 ... in fine, zici ca ai caterinca? ... daca nu e cu budinca, e degeaba ... si ce concurs e pana la urma ... cel mai milog dintre milogi ?
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#49
Citat:Mai cum sa nu-l alegi pe cel mai modest Don juan din lume.combinatia dinte
Chuck Norris-Dumnezeu-Tocilar-Gigolo-Obsedat de calculator-Cea mai sociabila persoana din lume PERFECT ce alta!
wtf ?! este plictisitor 22
[Imagine: aaaakip.jpg]

#50
(21-11-2010, 12:00 AM)Clau cu u A scris: o.O nu m-am prins saracu de mine ... trebuia sa mai beau lapte 4 ... in fine, zici ca ai caterinca? ... daca nu e cu budinca, e degeaba ... si ce concurs e pana la urma ... cel mai milog dintre milogi ?

Da. Care for a little race? 15
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)