Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Din ce oras sunteti?

I LIVEN DER BERLIN UND KREMLIN CAT DE CURAND DATORITA BOLSEVICILOR NT NT NT
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Deva? Anyone? *echooo*
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Eu unul sunt din Bucuresti...si nu stiu decat cativa useri care sunt din acelasi oras 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Si eu tot din Bucuresti! Observ ca ne-nmultim,noi astia din capitala tuturor posibilitatilor4!
Poate facem si un club....ne vedem....ne caftim...ne iubim...si toate alea 21
Ce ziceti de idee?
Moving like the speed of sound
      Feet can`t keep on the ground
                        Can`t stay in one place
                              Keep moving like a bullet train...

Hey, ar fi super sa facem intalniri. Eu sunt din Alba-Iulia, mai este cineva? 5 5
Vad ca sunt multi din Bucuresti

Okokokok, here we go.
ARAD
I wish. Anyone? Arad sau localitati din imprejur. Well, let me know.
Hardgay
[Imagine: ak8THBQ.png]


"E capitala Romaniei, e Bucuresti/ E mai mult decat atat, e sa dovedesti" (Strazile - B.U.G Mafia) Yup, din Bucuresti sunt si eu, dar desi ati crede ca suntem multi cei de aici totusi reusim cu greu sa ne organizam pentru a ne intalni. Trebuie tras de lume nevoie mare sa o scoti din casa, noroc ca sunt un organizator perseverent si nu renunt atat de usor in a-i misca, prin urmare o data la 2 saptamani tot ne intalnim vreo 3-4 in oras si cam la cateva luni se face si o adunare generala de 7-8 persoane de pe zup. Ca veni vorba, chiar azi avem planificata o plimbare in parc, should be fun.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Eu sunt din Brasov.Se pare ca marea majoritate este din Bucuresti. Mai este careva din Brasov activ pe forum?

Dedal. omfg. sunt din Arad si eu owo
*hi 5*


ps. noua-studenta- in Arad, facultate, alea alea
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

Salut eu sunt relativ nou pe aici la voi, sunt din Pitesti dar locuiesc in Bucuresti. M-am decis sa duc o viata de nomad.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)