Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

Cum astăzi este o zi aşa de specială, am venit şi cu o dedicaţtie specială pentru o persoană tot la fel de specială. 5

Sophie., la multi ani încă odată, sper să ai o zi magnifică, cu multe amintiri plăcute, şi să nu mă uiţi prea uşor. 21 hug

Åži totuÅŸi . . .

Pentru minunata de Ang., mersi încă odată. hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Sophie. LA MULTI ANI!

Zuza.YOU ARE THE BEST!

Ash. FOREVER ALONE TOTI 3 IMPREUNA.

Vă iubesc. hug

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Special pentru ÃŽngeraÅŸ. Daca tot adori melodia asta de ce sa nu ti-o dedic.
Tot pentru ÃŽngeraÅŸ. Multumesc ca ai fost alaturi de mine mereu, mai ales in ultimele zile cand am avut cea mai mare nevoie de tine si multumesc ca mi-ai deschis ochii in legatura cu faptul ca idiotii aia nu ma merita si nu merita sa plang deloc pentru ei. Multumesc inca o data. Te iubesc ;3
Pentru Layla. Daca tot iti place melodia. Iti multumesc si tie ca mi-ai fost alaturi cand am avut cea mai mare nevoie de tine si multumesc ca nu te-ai suparat pe mine fiindca eu am fost singura nebuna care te-a sunat si te-a trezit la ore din noapte doar pentru a-ti spune ce a patit si pentru a-ti plange la telefon si multumesc enorm ca ai fost mereu alaturi de mine si mi-ai dat putere sa tin capul sus si sa continui indiferent de ce spun ceilalti. Te iubesc, baby ;3
Pentru AnyOne . Els3 !. xO. Multumesc mult Rebeca ca mi-ai fost alaturi cand am avut nevoie de tine si mi-ai aratat ca-ti pasa. Love you pupic
Pentru Briskly aka Soph. La multi ani, scumpete. Sa ai tot ce iti doresti si toate dorintele sa ti se indeplineasca. Si multumesc mult pentru sfaturile de astazi. Love you pupic
Pentru daddy aka Crăci. Te iubesc daddy ;3 si multumesc mult pentru sfatul de astazi. Sunt sigura ca ma va ajuta enorm de mult 8
Pentru Bl forever. Te iubesc mult si multumesc ca mi-ai fost alaturi si mi-ai dat sfaturi la orice ora din zi si noapte. Cred ca suntem singurele nebune care vorbeam la 7 si ceva dimineata iar tu ma ascultai pe mine cum ma plangeam la telefon si apoi imi ziceai ca nu merita ca sunt doar niste idioti si se pare ca ai avut dreptate. Multumesc inca o data pentru tot. Love you pupic
Si chiar daca nu are cont pe site, pentru Ady, fiindca tin la el ca la un frate si e cam singurul dintre ei care ma sprijina si ma ajuta mereu, si ii ador sfaturile, e foarte matur si imi place mult cum gandeste. Love ya, bro pupic
[Imagine: j5atg3.png]


Pentru mine b-).
Kayla este frumoasă foc xD.
Noapte bună Veronico
[Imagine: Jun0xCa.png]


http://www.youtube.com/watch?v=JwC1Ctrj6...re=related
Pentru sotiorul meu duuulce de tooot care imi insenineaza de fiecare data ziua si ma suporta cand o bat la cap cu valul meu de idei si care mi-a fost tot timpul alaturi,chiar daca eu nu am prea fost.
Pentru tine Kayla pupic Loove you very mutch! ^///^

http://www.youtube.com/watch?v=xLYiIBCN9ec&ob=av2e
Pentru partenera mea de yaoi kinjiru si ingerul meu care mi-a ascultat problemele si mi le-a rezolvat cu un zambet.Tipa care imi asculta visele ciudate si intotdeauna gaseste un manga super,imi corecteaza greselile la fic si nu poate comenta(datoare vanduta pe viata...sau 2 vieti) 19 :-\"
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Am revenit pe aici cu o dedicatie speciala pentru BLforever.

http://www.youtube.com/watch?v=1nV_p6cvr2A

Pentru ca mereu imi aduci un zambet pe buze cand vorbesc cu tine si imi inseninezi ziua de dimineata. Multumesc mult pentru ca ai fost alaturi de mine si pentru vorbele minunate pe care mi le-ai spus. Te iubeeeesc! <3 hug pupic
[Imagine: j5atg3.png]


http://www.youtube.com/watch?v=9bxc9hbwkkw
Dedic melodia asta ingerului meu Kayla,care ma face in fiecare zi fericita si este intotdeauna langa mine si nu ma priveste ciudat cand spun unele lucruri,ci accepta ce spun si asta ma face sa ma simt extrem de fericita. Unui sot minunat care ese de 1000 de ori mai bun decat un tip sexy hug
Te iubesc minunat de multpupic
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Pentru toţi cei care mi-au dedicat ceva. ^ ^

Pentru Ang. Desi sunt enervanta si toate acelea, ea ma suporta *ma iubeste* si-mi intelege personalitatea ciudata. I`ll love you forever , sweety hug


[Imagine: iloveyouanimesign.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 166.533 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)