Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

gata am revenit. Sunt nebuna stiu, dar nu pot sta departe de dedicatii71 am cui sa-i ofer si atunci sa-i dam drumul nu mai stam la vorbe.
Haku, my love Doar tu... Pupici Gabypupic
Kimiko My sys..traieste viata ca-i doar una10
new sys.. Rukia JJ sper sa-ti placa
uite ca era sa uit pe cineva foarte important si care nu a mai vorbit cu mine, adica nu am mai vorbit merti cei mai bun buni..DeDal N.
kittyKat acum doresc sa te alint putin21
my twin syspupicpupic Luna Amara mi-ai dat tu melodia, acu eu ti-o dedic10
Doamne era sa uit pe cineva..Larisa sper sa-ti placa melodia
MiKy nepotica mea dulce
in final pentru toate nepotelele mele dulcipupic Va iubesc pe toatehug
Am uitat pe cineva..sper sa ma ierte:cry: matusa mea _Andreea_ iarta-ma ca te-am lasat la final.
Sper ca v-au placut. Bye.
[Imagine: h8v.gif]
 

O micuta atentie pentru surioara mea Venus-Roseta ;D
Pentru ca mi- ai facut si tu, pur si simplu pentru ca esti surioara mea victorie
Click. [spre ca- ti va placea]

[font=Courier]
Am invadat si aceasta zona si am venit cu niste dedicatii pentru persoanele pe care le iubesc cel mai mult <333.

http://www.youtube.com/watch?v=FPShFK0g7qs - pentru Gabytsswh, pentru ca ma asculta, ma intelege, ma sfatuieste, ma suporta... Stiu cat de greu poate fi sa ma suporti si ea totusi o face... Te iubesc! :X

http://www.youtube.com/watch?v=1PUaoAZv2B8 - tot pentru Gabytsswh, and yes, yes you are <3.

http://www.youtube.com/watch?v=NDRKp6A21qE - Pentru Haku, dedicatie in direct si in reluare : )). Acum si un text special: " Fumeie, te omor daca ma mai minti vreodata si ma faci sa plang ca aseara > . < ". f**k! Uitasem ca e 1 aprilie, nu stiu cum de m-am lasat pacalita intr-un asemenea hal > < ". "


http://www.youtube.com/watch?v=6KtMphMuSEI - pentru Iza [ Yaoi Queen ] pentru ca ii ador ficurile si o ador si pe ea <3. Hope ya like it 108.

http://www.youtube.com/watch?v=KUqXzXEXKpE - pentru Manu :X, she knows why ^^.


http://www.youtube.com/watch?v=uGcsIdGOuZY - pentru Kayla, pentru ca ea mereu imi dedica melodii, si eu niciodata nu i-am dedicat ei 9. So, for you, my dear Kayla pupic

Pai, cam astea ar fi imi cer scuze daca am uitat pe cineva ^_^.

Yo, yo, yo, welcome in funhouse :X:X:X... Scuza-ti-ma, am luat-o pe aratura 65. Prea multa cola strica mintea ^.^" Am venit din FunHouse sa dedic niste melodii pentru... persoanele mele sa spun asa65 ... Devil Manu: Fa, esti la filo si beep beep! Angel Manu: Exprimarea lu' peste prajit >.> =_="

Pentru Misses 'no way' ca mereu e funny si citeste ficurile mele si radem, avemmm => Nightwish
Pentru Gabytsswh meu dulce si mumos :X:X:X avemm => Touch & Go
Pentru Alisu capsuna mea dulce ^.^:X:X avemmm => Daniel Iancu
Si pentru restul de sysuri ale mele avemmm => Lacuna Coil
Si ultimul, dar nu cel din urma ii dedic surorii mele Elena sau Ella, melodia ei preferata :X:X si acolo avemm => Pentru ca mortii umbla repedeee
Pentru clasa mea nebuna avemmm => Halloween in fiecare ziii!!!
Ultima si de data asta vorbesc serios, dedic o melodie clasei surori mele, toata fana adevarata Cinema Bizarre!!! Dar aceasta melodie nu numai ei o dedic, ci tuturor fanilor Cinema Bizarre de pe forum!! Avemm => Mereu sa fim asa cum vrem cu adevarat!!
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

Of ca am o groaza de absente... Kaylici de cate ori a facut dedicatii nu m-a uitat 8.
8 Iubirea mea, care este mereu alaturi de mine. Radem, plangem si facem cam tot ce se poate face impreuna. Kayla.
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

Ah, mulţumesc mult draga mea pentru dedicaţie. Da, aşa e, facem cam tot ce se poate face împreună. Îţi dedic şi eu o melodie, sper să-ţi placă:
Fiindcă suntem ca două gemene, semănăm mult de tot. I love you, my dear! 8 *Hugs*
[Imagine: j5atg3.png]


Off: @Cascaval, unde iti este dedicatia (melodia/melodiile)? 23

On: Yeah, for 2 P M (Dya mai bine zis ^^) ii dedic "Because of you". Iti multumesc pentru ce mi-ai zis pe data de 2.04.2011 (seara, intre 7 si 8 seara, in masina). Ti-am zis, te admir, si iti admir puterea de a zambi. Nu-ti face griji, nu esti singura care sufera. Chiar daca uneori am fost geloasa pentru ca tu ai o mama pe care s-o strangi in brate si s-o ajuti, am fost si foarte bucuroasa ca o ai langa tine (cum ti-am zis). Chiar daca se intampla atatea, intotdeauna cineva te va veghea de sus. :] Da... poate de asta esti dura, dar zambetul tau e cel mai minunat si-ti multumesc pentru ca mi-ai aratat ce inseamna verbul "a iubi". Imi pare rau ca s-a intamplat asta intre noi (daca tu regreti), dar eu n-o sa regret in viitor. Iti doresc sa-ti gasesti perechea si ea/el sa te iubeasca cu adevarat si sa nu te faca sa plangi, chiar daca eu s-ar putea sa fiu trista, ma voi bucura pentru tine (ca intotdeauna). hug Hei, nu uita, eu inca traiesc si voi ramane alaturi de tine (oare pana cand? : -?) ca sa te cical si sa-ti tin morala cand stai prea tarziu pe calculator (+ sa ne dam coate si sa ne scoatem ochii cand vedem cate un baiat beton pe strada). Sunt aici ca sa te tin sa nu lesini cand vezi vrun chinezoi sexy si care seamana cu Miku din An Cafe. :]] Nu uita, Dyu si Nyo (bla-bla-bla) te pazesc si... fir-ar... sper sa nu ma mai doara coloana. :]] Pun aici punct pentru ca daca ar fi sa citesti asta n-as vrea sa adormi pana ai termina-o de citit (dar cred ca deja te-ai obisnuit sa vorbesc doar eu cateva ore si sa aberez, sa pierd subiectul, sa spun tampenii, sa vorbesc repede si cu precipitatii, etc. :]] - ma complimentez prea mult, adica ma aduc in slavi prea mult :]]).

ps: Asta-i melodia de care iti ziceam, dar ii uitasem numele. =]] Era logic. 106
Saranghae (yo), nebuno. hug
[edit] As vrea sa-i mai dedic si lui Blforever&Savarina Ali (ce m-as fi facut fara ele in acea zi sau mai bine zis "in acele zile"? 39 xd3 "Billie Jean" (Michael Jackson :[). Stiu ca lui BL ii place (avem cam acelasi gusturi - chiar am ramas uimita cand am vazut asta o.o'), dar lui Ali nu sunt sigura (oricum, gestul conteaza xd) - pacat ca nu-i merg boxele, dar cred ca stie melodia ^^. Nu prea are vrun inteles sa pun aceasta melodia, dar imi place cand zice "B.J. - prescurtare, lenea - nu este iubirea mea" sau asa ceva. ^^ Sa traisca M.J. (muzica lui inca a ramas in inima fanilor, la fel si chipul si zambetul lui care il oferea fanilor impreuna cu cuvintele "Va iubesc").
Pentru Fallen Angel ii dedic... Metallica - ziua ce nu va veni (yeah...) pentru ca asa ma apuca. 39 Oricum, ea merita o dedicatie neaparat, de aceea ma bucur ca i-o pot oferi eu. >d:<
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Oh, yeah! Alta dedicatie pentru o persoana pe care o iubesc mult de tot si o admir, si desi stie asta perfect, vreau sa i-o demonstrez, inca o data asa ca ii dedic melodia asta: Aly,hope ya like it! 108
tot pentru Aly.
Stiu sigur ca iti vor placea melodiile 9, te iubesc! <3

Thank you Missy, lol, haha, Green Day :love:

Anyway, for you too hun ^^

Click it

Vreau sa fac si eu niste dedicatii
Pentru surioara mea draga: Venus-Roseta
Si pt prietena mea draga Sho-Yo
[color=#FF69B4]Cam atat deocamdata
Familia mea:

Sora mea: Venus-Roseta ; Sho-Yo
Nepotica mea: KittyKat


My fic: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=25912 [Fic-ul e facut de mine si Venus-Roseta]



Chibi-ul meu: [Imagine: chibi_8527.gif]
, chibi-ul lui



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 166.932 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
6 Vizitator(i)