Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dedicatie muzicala 2.

Uite asa...Am aterizat din nou aici 105

Pentru fosta Kayla, actuala Dracusor : <3 Seamana si nu prea cu fostul nick 21

Asa...din lipsa de ocupatie :X
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

Pentru Ang., Nightwish - Over the hills and far away , Ensiferum - Lai lai hei ÅŸi The Killers - Read My Mind
Sper să îţi placă, dear. Nu asculta gurile rele, fii tu şi calcă tot în picioare.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Nothing else matters. . .
Dying for an angel

Pentru cei care merită. Pentru cei pe care îi iubesc şi mă iubesc. Pentru cei mai buni prieteni. Nu o să vă enumăr, vă ştiţi. Da, chiar şi tu xD.

My TRUE freinds are the best, f*ck the rest! <3

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Citat:Pentru cei care merită. Pentru cei pe care îi iubesc şi mă iubesc. Pentru cei mai buni prieteni. Nu o să vă enumăr, vă ştiţi. Da, chiar şi tu xD.
Iti dai seama ca prietenii tai adevarati pe care ii iubesti sunt doar masti si pretexte, nu ? Iti dai seama ca peste un numar nu foarte mare de ani nu o sa mai ai nicio legatura cu ei.

Dedicatie:
Mass Of The Fermenting Dregs - エンドロール

Fiindca habar nu am ce inseamna melodia, dar am ascultat-o toata ziua.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

Yeeeeeyyyyyy
Imi dedic si eu si mie niste melodii.

Si am ajuns si aici, acum si azi. Ce zi deprimanta, ce zi urata. A fost un soare foarte frumos dar mai bine ar fi fost ploaie. Ploaie. Asa. Asta imi place. Sa mai incerc odata. Apoi...?
Si apoi, ceva Dubstep. Am zis Dubstep. Asaa. Asta ar fi destul pentru moment. Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


Am revenit.

Pentru scumpa, draga mea Nya, care se pricepe al nabii de bine să îmi ridice moralul când e la pământ. Abia aştept vara. xD Miss Nothing? Hell no! She's miss everything!. Miss I-can-do-it! 21 Rămâi superbă, rămâi perfectă, rămâi geamăna mea.

Aggie, poate îţi trece durerea de cap cu asta. Ang loves you! *hugs* Rămâi superbă, rămâi perfectă, rămâi nepăsătoare.

Valkyrja, enciclopedia muzicală. Ensiferum, ofc. Rămâi superbă, rămâi perfectă, rămâi Valkang.

Sophie, care face urât dacă nu o salut. grr Hellow! Better? Ia o melodie. Rămâi iubită de Ang.

Lynn, ca doză de inspiraţie pentru noul fic, care va fi fic'ul mileniului. Click it!.Rămâi superbulicioasă.

Cherie, am auzit că îţi place, dacă nu e aşa, nu mă bate. 21 Aici! Aici!

Alysu. Măi, din câte am văzut asculţi k-pop. Deci nu are cum să te deranjeze o doză de Big Bang. Rămâi genială.

Snow. Cică îţi place asta. Ok, are nişte versuri foarte interesante ._.

Cum am putut uita de Tine? Şi aşa vrei să înveţi tu să cânţi la chitară, şi ştiu că îţi place. O melodie spunea aşa ~ Darling I'll love you 'till the end of time.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Well am venit cu inca o serie de dedicatii 5

- Pentru Zuzu - Pentru ca te iubeeeeeeesc
- Pentru Soph - Pentru ca ma enervezi. Dar tot te iubesc hug
- Pentru Spirit - Pentru ca suntem niste genii
- Pentru Lynn - Pentru ca m-ai facut sa rad aseara
- Pentru Laura - Pentru ca nu vreau sa o terminam 45
- pentru Haku - Ca esti sora mea mica si te iubesc
- - Si pe tine te iubesc
-[url=http://www.youtube.com/watch?v=X-pWoKPDtW8] Pentru Luna Amara
- Nu am mai vorbit cam de multicel 65
- Pentru Snow - Ahh era sa te uit. Scuze. Si pe tine te iubesc hug

Cam atat. Sper ca nu am uitat pe nimeni
[Imagine: EnvYQ.png]

Ete vin şi eu cu lista ``mea`` mare de dedicaţii 21

For you my dear Nobody hug. Ai trecut prin perioade grele, dar fii puternică love. E cel mai important lucru. Doar ştii că te iubesc hug
[Imagine: Hm757.png]





Vin si eu p'aci, cu o singura dedicatie, pentru o persoana cu care vorbesc in acest moment:
Pentru Turcoaz, fiindca ma enervezi rau cu scrisu' tau gigantic, da' tot te iubesc >:d<
[Imagine: j5atg3.png]


cred ca e timpul sa trec si eu cu o dedicatie pe aici pentru ca va iubesc mult de tot pe toti
in primul rand pentru felina, Kt.Kat, mea mult iubita si rebela ca mine, doua nebune
Kt.Kat
next: my sweet girl, Vero te pupa si te iubeste mami
Vero prima mea fetita
celelalte fetite ale mele Flavia(Tigroaica) and Alle(KittyKat) va iubeste mami
sper sa-ti placa:X new moon
my love nu te-am uitatcum as putea Gaby(✖Hαкu'LεT)
nepotica mea dulce, daca tot ti-a placut acel anime, atunci aceasta melodie ti-o dedic tie, unic pentru tineLarisa
matusica mea scumpa dracusor
pentru surorile mele.. LuNa AmaRa(my twin sys), Larisa(Moon princess), sw33ty and ●ஐAnaஐ●
bunicuta mea, era sa te uit scuze4 sper sa-ti placa, la fel de mult ca si mie Spirit
bombonica mea de zahar Miky Smile
incheiem cu o melodie dedicata pentru toti prieteni mei, defapt toti membri de pe zup va pup si va iubesc
cam atat
[Imagine: h8v.gif]
 



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Dedicatie muzicala hikari marina 368 166.943 19-12-2010, 01:22 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)