Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum credeti ca va fi sfarsitul?

#31
Pai.
Cred ca Naruto si Sasuke o sa se bata in Al Patrulea Razboi Ninja,declar de Madara Uchiha -.- .
Sasuke tot il cauta sa se bata cu el,dar nu l-a gasit si acum Naruto se duce cu Killer Bee pe o insula in apropierea Satului Ascuns in Nori pentru al ajuta pe Naruto sa controleze total Vulpea cu noua cozi.
Eu cred ca Anime-ul se va termina dupa ce Naruto v-a muri,cred ca o sa se continue chiar si dupa ce Naruto devine Hokage.

#32
heloooooo

Pai... Sa vedem.... Animeul ar trebui sa se termine cand visurile tuturor se indeplinesc. Asa cred.
Naruto doreste foarte mult ca Sasuke, fratele lui, sa se intoarca, deci acest lucru ar trebui sa se intample, nu mai doar ca sa moara in sat, dar sa se intoarca.
Hinata rea sa se casatoreasca cu Naruto, deci asa ar trebui sa fie, ea il iubeste... el... poate ca da.
Nepotul celui de-al Treilea Hokage, nu mai stiu cum il cheama, trebuie sa devina si el Hikage, deci ultimul episod trebuie sa-l cuprinda obligatoriu.

:bye:

#33
Deci, acum varianta mea21.
Am doua variante, una care as vrea eu sa se intample si a doua cu ce v-a pi mai probabil ca se intampla [voi spune intr-o fraza ideea, nu am chef de povesti]

1. Sasuke sa se bata cu Naruto pe viata si pe moarte, dupa muulta lupta si tot restu, Naruto moare, si Sasuke incepe sa ii macelareasca pe toti aia din sat, reusind sa isi razbune familia, apoi refacand clanul.

2. Sasuke o sa fie omorat de Naruto, el devine Hokage, bunica Tunade se retrage din "meserie" , Sakura ramane cu Naruto, si asa traiesc toti fericiti pana la adanci batranetibla bla [dupa parerea mea acest sfarsit ar dezamagii mult, cel putin pe mine]

[Imagine: YWk6O.jpg]

#34
Eu citesc manga-ul si ma uit si la anime, deci.... Naruto a invatat sa controleze nine tailed fox si sunt sigur ca NU se va transforma in vulpe, totusi eu cred ca vor muri [toata echipa 7] adica, sasuke fiind orb de ura, va ataca satul frunzei si naruto va incepe o lupta cu el..multi vor muri si sakura se baga intre naruto si sasuke, intre timp ce ei se lupta nu vor observa ca sakura a fost omorata de Madara Uciha, iar cei 2 vor lupta contra lui Madara Uciha, il vor omora si Pain fiind reinviat in Manga, o va reinvia pe sakura, asta costand moartea lui din nou. Itachi ii va sharinganul lui naruto. El va deveni hokage si dupa o vreme naruto ii spune sentimentele adevarate sakurei, care realizeaza cata durere i-a cauzat lui naruto si isi va da seama defapt pe cine iubeste adevarat, iar sasuke va deveni seful ANBU in locul lui Danzo. Clanul uciha va fii reinviat, iar hinata se va casatori cu kiba..cam atat [cred

[center] Sometimes Time Just Wont Repair Things..[/center]


#35
Sfarsitul deci...
O sa fie lupt aia idoata intre Naruto si Sasuke si o sa castige Naruto, Sasuke o sa isi dea seama ca a gresit si o sa-l bata pe Madara si o sa se sfarseasca si razboiu ala nenorocit si o sa fie totu roz..(bleah).
Bine asta e cel mai probabil ....(parerea mea)
Ja ne!
[center][Imagine: Naruto.Wallpaper.213636.jpg][/center]
[center] I'll could reach up and hold you star for everytime[/center]
[center] You made me smile...[/center]

#36
Pai, acum imi spun cea mai parere-parere. xD
Deci, am auzit ca va urma un al3lea sezon si deci nu cred ca mi-asi putea imagina ca faimosul anime Naruto sa se termine. xD
:o.
Si chestia e ca nu asi vrea sa se termine9. Adica ce ar fi lumea anime fara Naruto?45. 22
Dar, incerc sa fac post-ul meu cat mai "roz" soo, incerc:
Sasuke sa moara "-.- .. Sakura sa fie c.m.b.p cu Karin, iar Naruto sa o iubeasca odata pe Hinata [zau asa e cam aerian cand vine vorba de dragoste ] . Tiriiii.. si Tsunade sa fie cu Kakashi=]]. Aa,da. Si al4lea razboi ninja sa se termine bine. xD Adica, peste tot umbla vorba ca va incepe cu siguranta, acum nu stiu daca chiar asa va fi.
Terminat. xD
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#37

Pai, vulpea cu noua cozi sa ia controlu corpului lui Naruto si sa o atace pe Sakura. Ä‚sta Sasuke sa-l omoare pe Itachi si sa se intoarca in sat. Dar cand vine sa vada ca Sakura e in pericol si sa o salveze. Ea sa-si spuna sentimentele iar, Sasuke sa-i spuna ca el n-a crezut ca cineva il poate iubi cu adevarat ca intreaga lui viata a fost un esec si Sakura sa il sarute .
Naruto, tot sa nu isi revina si sa vina Hinata si sa se lupte cu el si el sa o raneasca grav iar, ea sa-t sarute si sasi revina .
Dupa care Naruto devine Hokage dupa care toata lumea-i fericita . Happy end. : )
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

#38
Eu cred ca ma veti injura.. 22
Dar Naruto se va sfarsi cam asa:

Naruto se lupta cu Sasuke, nici unul nu se lasa mai prejos si se vor omora reciproc.
Autorul animeului a spus ca va fii un singur cuplu. Eu inca nu imi pot da seama care va fii cuplul, dar a gresit si el undeva caci au fost mau multe cupluri dealulgul animeului.
Kushina si Minato
Hokage[Tsunade] si barbatul care a murit [nu mai tin minte cum il chema]
Asuma si Kurenai
Si ma gandesc ca ultimul cuplu va fii Sikamaru si Temari.

#39
Pai, din ce am vazut pana acuma in manga si anime (sunt la zi cu ambele) Naruto va fi cel mai bun prieten al bestiilor cu cozi, ceea ce ii va aduce putere. El va salva lumea bla bla bla... din cauza lui se va termina razboiul si el va deveni hokage. Dupa vreun an de la punerea in functie satul merge super Ok, el e cel mai bun hokage EVER. El va schimba lumea cumva ca hokage, aduce pacea in lume si devine un fel de Eremitul celor 6 cai, doar al 2-lea.La 2 ani de cand Naruto e hokage vine sasuke mult mai puternic si incepe lupta finala. Oricat de mult mias dori ca naruto sa ramana ok si alive Smile, nu cred ca asta va vrea si kishimoto, naruto trebuie sa aiba dreptate in acea privinta cu "Daca eu mor mori si tu". Cred ca in acea confruntare vor muri amandoi, naruto va muri cu constiinta impacata(cv de genu "vin la tine tata, Jiraia..., asteptatima), porcul de sasuke poate (nu cred) ca o sa ii ceara lui naruto scuze in ultimu moment si va regreta ce a facut apoi sa moara amandoi. Da, plans mult si CE BUN A FOST NARUTO CA HOKAGE. Oricum naruto va ramane in istorie, cat despre Kurama ma intreb ce se va intampla cu el. Poate il jeleste si el pe Naruto, totusi a fost bestia lui cu cozi, nu? Ar fi fain ca dupa moartea lui Naruto oamenii sa traiasca in pace cu bestiile cu cozi, iar naruto sa ramana o legenda pe care parintii sa leo zica copiilor ca "A fost demult...". Nush asta e viziunea mea. Ce parere aveti?
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]

#40
Deci ce cred eu ca se va intampla:
- Naruto nu va muri. Pana la urma el este personajul principal si cel care da numele anime-ului si mi se pare destul de normal sa supravietuiasca. Si in plus, isi va si indeplini visul de a deveni hokage.
- Mai mult ca sigur va fi acea confruntare dintre Naruto si Sasuke, fara ea nu se poate. Eu cred ca Naruto il va face pe Sasuke sa vina de partea lui. Adica a convins blondinul ti pe altii sa-ti schimbe modul de gandire si faptele, si nu va reusi la Sasuke? Nu o cred...
- Tsunade va muri in nu stiu ce confruntare sau ca sa protejeze Konoha si of course ca Naruto va deveni hokage dupa ea
- Cand Sakura il va revedea pe brunet va incepe sa planga si-l va imbratisa, dandu-si seama ca l-a iubit intotdeauna si ca nu e in stare sa-l urasca.
- Prostul de Naruto va fi ranit la inimioara si va realiza si el ca nu va putea fi niciodata cu Sakura. Ii va da o sansa lui Hinata, chiar daca initial nu o place, si cu timpul se indragostesc.
Si asta e happy ending-ul! Dar cum s-a mai zis, face Kishimoto ceva si ne lasa cu gura cascata pe toti. Si ma rog, asta e parerea mea si am mai pus ceva si de pe la imaginatie, pentru ca deh, sunt mult prea romantica
She's wiskey in a teacup.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce credeti despre seria Naruto SD? hero1hero 1 2.745 09-07-2012, 07:29 AM
Ultimul răspuns: Mykoto


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)