Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concursul de Proza Fantastica - Inscriere

#31
Right, stiam eu ca am uitat ceva. Am uitat sa ma inscriu :D
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#32
Am 3 lucrari momentan si suntem in 24, nu sunt prea fericita de lucrul asta, dar inca sper. Am trimis PM-uri si emailuri si lasat mesaj pe grupul zup de pe fb. Nu stiu ce sa mai fac.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#33
Stai calma ca ai mai multe.

Desi sa speram ca-si mai arata unii interesul pana pe 28 si trimit lucrarile. Nu-i atat de dificil sa scrii ceva de 2500 de cuvinte. Majoritatea referatelor la scoala necesita mai mult de atat.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#34
@Lia, o sa-ti trimit lucrarea azi sau maine seara prin mail. Pana atunci mai trebuie sa o iau la mana de cateva ori si sa vad daca mai trebuie adaugat ceva sau nu, blablabla.

#35
Oh, thank god, thank you to both of ya! S-a anuntat si DiZ asa ca sa vedem cum iese. O sa pun lucrarile pe un reader gen google or something, ca sa fie anonime si usor de citit. E bine asa?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#36
Aham, pare interesant. Ti-am trimis lucrarea, btw.

#37
Curiozitate~ Cate lucrari sunt pana acum?

PS: M-as baga, dar e prima data cand nu am nici macar o idee la un concurs. *poker face*

#38
4 cu a lui D, am primit mailul, 2 zile si stiu ca Cy si DiZ o sa trimita dar ma asteptam la un concurs mai complex cu multi participanti. Cred ca e ok de inceput.

Acum nu imi permit, dar la concursul viitor voi adauga mici premii pentru participanti de asemenea.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#39
Lia, nu trebuie sa te descurajeze prezenta mai slaba pentru concurs. Indiferent de premii, la orice concurs se propune se arata multi entuziasti care in cele din urma dau bir cu fugitii cand realizeaza ca trebuie sa lucreze un pic, mai ales pe internet cu inscrieri si tot asa. Nu promite rasplati pentru cine trimite ca nu se merita in cele din urma, nu vei avea mai multi participanti decat cei care chiar vor sa participe.
Si chiar si-n 6 lucrari vei trage de lume sa vina si sa voteze, poate chiar si de juriu.
Asadar...relax. E ok ca s-au strans 6 in cele din urma. Mai sunt oricum doua zile, poate mai vedem intarziati (eu trimit in ultimul minut mereu, indiferent de concurs hehe).
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#40
28 pica... sambata, nu o sa am timp ca termin la 1 noaptea si duminica incep la 9 dimineata, dar cand ajung acasa o sa pun cele 6 lucrari pe Google Docs si o sa incerc sa dau de juriu, ca pe Paradox nu am vazut-o de mult.

Daca e cineva care vrea sa fie in juriu, PM me
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs - Proza - Original - Discutii generale Lia 49 29.796 30-11-2012, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs de Proza Fantastica - Rezultate Lia 5 4.632 03-10-2012, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concurs de Proza Fantastica- Zuppy Awards - Vot Lia 15 11.346 01-10-2012, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concurs - Proza - Original - Tema Lia 25 13.626 04-06-2012, 11:43 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Proza scurta Storymaker 24 11.778 09-03-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Concursul national de proza Mihail Sadoveanu Jasmine 0 2.247 29-09-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Inscriere pentru echipa de useri a sectiunii de fan fiction Flaw 12 8.090 06-08-2008, 09:16 PM
Ultimul răspuns: Sol


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)