Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chibi generator

#51
Ochelarii?!

Pai, imi dai te rog un link cu poza lor ?ca sa vad daca sunt complicati sau nu 4
Si mai astept, si alte pers. cu idei marete 4

#52
Okie , uite poza . Sunt numiţi ochelari Aviation [ciudat nume , no ?]
link: http://3.bp.blogspot.com/_N2qVjR4PE5U/Sh...vlgari.jpg

#53
O sa vad ce pot sa fac..

Dar nu pe corpurile astea noi. Deci, sa va luati adios' de la ele, pentru ca flaw o pune pe shiva sa faca altele. Nu imi convine, dar asta este. O sa fac hainele si atat. Si aveam atatea idei.. Sa stiti ca trcourile nu vor fi puse in aplicare. O sa vad ce vrea si flaw si shiva sa desenez pentru noile corpuri.. asa ca micutza, nu stiu daca pot sa fac ochelarii. D:

#54
Aaa...păcat...îmi pare sincer rau . Şi îmi plăceau enorm ale tale 2 Şi plus că te-ai străduit mult 2

#55
Da...
Lasa, sunt sigura ca si corpurile facute de Shiva vor fi frumoase, doar si ea are talent. O sa asteptam si vom vedea. Nu dezbat chestia asta. Voi ati cerut tricouri, si am facut, dar daca nu vrea flaw. nu vrea. Vom astepta.

Dar nu incetati sa veniti cu ideile, ca tot vor fi puse in aplicare mai ales cele cu castile vocaloid 3 4 asa, ca continua Smile

#56
(13-11-2010, 04:34 PM)アーArtist A scris: O sa vad ce pot sa fac..

Dar nu pe corpurile astea noi. Deci, sa va luati adios' de la ele, pentru ca flaw o pune pe shiva sa faca altele. Nu imi convine, dar asta este. O sa fac hainele si atat. Si aveam atatea idei.. Sa stiti ca trcourile nu vor fi puse in aplicare. O sa vad ce vrea si flaw si shiva sa desenez pentru noile corpuri.. asa ca micutza, nu stiu daca pot sa fac ochelarii. D:

1. nu ne luam adio de la ele, acele corpuri, noi, cum le zici tu, sunt plagiate, nu de pe gaiaonline, am cont acolo si stiu sigur ca nu sunt la fel, am verificat prima data cand ti-am vazut corpurile, dau eu intr-o zi de site-ul de unde le-ai luat, pentru ca stiu sigur ca le-am mai vazut undeva.

2. flaw e ocupat, si prin ocupat intelege ocupat, si nu e ocupat doar la tine, e ocupat mai pentru toata lumea, asa ca daca nu-ti raspunde imediat cum vrei tu, invata sa ai rabdare, poate tu ai timp liber berechet dar el nu.

3. nu stii si nu poti face tricourile/ochelarii pentru ca ei iti vor cele modele specifice, nu modele preexistente luate de pe diferite site-uri, rochia aia nu e facuta de tine, un model exista deja pe site-ul original, care mi-l amintii acuma [and everybody laugh when i kept a lot of things in this pc >.< ]

http://www.roliana.com/forums/viewtopic.php?t=174744

va par cunoscute fetele? pai da logic ca da, ca doar draga noastra artist se supara pe noi ca o facem plagiatoare, acuma cu dovada in fata, ce va mai zice, ca aia te-au plagiat fix pe tine? Don`t think so, macar ai bunul simt de a recunoaste ca le-ai plagiat, si nu-l mai acuza pe flaw.

daca nu o faceai pe suparacioasa la noi nu m-as fi pus sa caut site-ul, dar tu ai cautat-o, ah si sa-ti zic o chestie, numele de roliween, care apare in adresa ta de photobucket, daca dai search pe google, te duce fix pe roliana :p

#57
Artist, you suck 21 păpuşă. + geez te crezi prea incredibilă ya know. Frate enervezi lumea cu atitudinea asta de păpuşp Barbie. Nu e nevoie să fi mod, admin sau mai ştiu eu ce culoare să te placă lumea. Sincer am observat că ţi-ai făcut topic imediat la fotografii şi rapid te-ai dus după medalie. Sincer, esti enervantă şi te prea strofoci cu chestii de genul. Be yourself. Sfat prietenesc.

Citat:Deci, sa va luati adios' de la ele, pentru ca flaw o pune pe shiva sa faca altele. Nu imi convine, dar asta este.
Lol că nu - ţi convine. Nu mai poţi să fi în centrul atenţiei. Sorry, dar sunt useri pe forum care valorează mult prea mult atunci când sunt ei însăşi şi nu se dau pe lângă mozi şi admini. Şi nu au culorile curcubeului sau mai ştiu eu ce. Uite că am găsit modalitatea să - ţi spun f2f ce gândesc şi sincer majoritatea de pe aici cred că eşti linguşitoare. Acum, nu ştiu dacă vine Flaw sau Marina să - mi dea în cap, dar sfatul meu personal este să o laşi mai moale că alergi după reputaţii, medalii and so on prea mult. Sunt useri care nu au aceste lucruri şi sunt mult mai respectaţi de useri şi mozi / admini decât cineva care are aşa ceva. Sfatul meu foarte prietenesc este să mai te plimbi pe afară şi s înţelegi că dincolo de zup se ascunde prietenii frumoase, legături care vor dura şi nu e doar un forum unde stai mereu şi mereu şi mereu. Nu contează o reputaşţie sau o medalie ci ce prieteni ise formează dincolo de acest loc. Daia Zup e cel mai prietenos forum anime din România.

În inchiere get a life. + miroase aerul toamnei, bea ceai şi poate la un moment dat vei pricepe şi tu că o reputaţie nu plăteşte nimănui o prăjitură la cofetărie când ieşi în oraş cu un nou prieten cunoscut pe zup. Nu e vorba de ce eşti pe forum e vorba de ce se întâmplă aici.



[ avea dreptate kaşim ._. mulţi i-au sărit în cap bietului ]
-

#58
Da, da bine.

Aly, da stiu alea da le-am luat dar nu am mai continuat cu ele.

#59
Artist, ti-am dat si pm, raspund si aici.
Iti spun sincer ca imi pare ca nu te-am anuntat din timp, imi cer scuze, si te rog sa ma crezi ca pur si simplu am uitat. Am fost cam ocupat de cand a inceput iar facultatea.

Problema care este... acele corpuri de chibi sunt luate de pe un site foarte mare si pot exista probleme legale din cauza asta 4
Si actualele chibis sunt luate tot de pe net dar meh, suntem un site relativ mic din Romania, nu cred ca vor afla prea curand proprietarii lor ce am facut 65

Faza e ca daca tot o sa refac generatorul si o am pe Shiva care poate sa faca un corp nou, as prefera un inceput proaspat, in care sa avem doar materiale originale. Nu te gandi ca va face ceva mult diferit, dar va fi ceva facut de ea. Si odata ce vorbim de ceva original, facut special pentru site-ul asta, putem promova altfel generatorul si chibi-urile.

#60
Lynn, mama, tu chiar nu te puteai abtine, asa-i? Eu zic sa te mai autonalizezi, din cand in cand.

Am o mica intrebare, chiar toate costumele sunt luate de prin alte parti sau a fost doar o chestie ce s-a intamplat o data, de doua ori? Sa stiu daca lauda mea a fost atat de naiva, sau chiar merita putina recunostiinta pentru efort.

Totusi, Artist, daca tot te dai peste cap sa ajuti, ai grija sa nu aluneci de pe bara si sa-ti rupi vreo mana.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi pentru voi! Ryuu 2 3.394 29-12-2011, 05:53 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Question meme generator Mitzuke. 44 20.630 10-09-2010, 10:12 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf
  Rate the Chibi dia_love_gackt 126 45.103 24-05-2009, 04:39 PM
Ultimul răspuns: JavaLeen


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)