Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#81
Nu prea sunt genul cu "haine preferate" (iar aici mă refer mai ales la încălţăminte). Oricum, poate aş fi puţin tristă, şi aşa aş rămâne câteva minute, apoi ar fi bosumflarea - cred că aş ofta pesimistă când s-ar fi rupt. Dar m-as îmbuna, sunt doar încălţăminte, mai există; ăsta nu e motiv de supărare, viaţa e prea frumoasă.
Ce sentiment ai atunci când totul din jurul tău se întoarce împotriva ta?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#82
Pai simt ca toata lumea e impotriva mea iar soarta este extrem de cruda. Ma simt singura si pierduta, simt nevoia sa vorbesc cu cineva si ma cuprinde agonia cand vad ca nu am cu cine. Incep sa ma cert cu toti si nu mai imi intra nimeni pe sub piele.
Ce sentiment ai atunci cand primesti o palma de la un baiat?
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#83
Sa ii dau si eu una 4

Ce sentiment ai atunci cand primesti o palma de la o fata?
[Imagine: 12up.gif]



#84
Sa ii dau si eu una. 21
Next: Ce sentiment ai cand speli vase?
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#85
Simt că apa e udă şi după câteva secunde mă plâng de mâini
Next: Ce sentiment ai când bei vin?
[Imagine: 2d1r7lv.png][Imagine: 2r3l6co.png][Imagine: t05g8o.png]
It shines forever with blue, like my beloved sea.
To protect the future, now I gather power
for the people and places I should be loving.
Glittering azure, I want to protect these pure feelings the way they are now.

#86
O ameteala incredibila. Prima oara sunt confuza de ceea ce fac. Ma uit la pahar, si-l beau. Dupa ce l-am dat pe gat ametesc, rad sunt bucuroasa cu alte cuvinte 2124

Ce sentiment ai atunci cand se termina scoala?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#87
Hm... o stare de relaxare. Poti sa faci mai multe lucruri, sa dormi mai mult, sa te bucuri de plimbari si activitati in aer liber, pe langa distractia impreuna cu prietenii care te mai binedispune. 106 Sunt fericita si totusi... simti ca mai trece un an, incepi sa-ti faci planuri de viitor si sa te desparti incetul ce incetul de colegi si prieteni. T_______________T Trist, dar fericit.
Ce sentiment ai cand cineva sparge seminte langa tine si le arunca pe jos, un necunoscut?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#88
Lol 21 Pai cred ca nu prea imi pasa. Poate sa sparga el cate seminte avrea, atata timp cat nu ma deranjeaza sau se baga in seama asa din senin. Cine stie... poate candva am facut/voi face si eu la fel altei persoane. KARMA RULLZ!

Ce simti cand ramai fara snack-uri?

#89
Mai multe. Cred ca doar o sa-mi fie lene sa ma duc la magazin ca sa iau altele , apoi poate m-as infuria pe mama daca ii zic sa se duca si ea refuza , apoi as fi trista ca trebuie sa merg eu pana la urma dupa snack-uri , iar in final as fi fericita ca am luat ceva de rontait.

Ce simti cand ai fost barfit de cel mai bun prieten?
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#90
Daca m-a barfit inseamna ca nu bbf-ul meu. As fi instristata, m-as intreba "De ce?", as incerca sa vorbesc cu ea, daca ar fi ceva gen "Asa am vrut" o las balta. 78 M-as duce acasa, as asculta muzica sau m-as afunda intr-o carte, m-as plimba, ceva yaoi (65) etc. Doar sa mai treaca timpul. :] Poate le-as povestii altora pe messenger (nu la intamplare), iar ei m-ar consola, sau asa parea lipsita de griji si fericita. ^^ Yeah, multe, multe. XD Oricum, din greseli invat. M-ar durea atunci, cu anii sau zilele, totul s-ar ameniora. Yondaime
Ce sentiment ai cand mananci vata de zahar si ti se lipeste pe fata si maini? :->
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)