Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce sentiment ai când..?

#51
Un sentiment de liniste si pace.Imi place asa de mult ploaia ca as sta ore in sir afara cand ploua.Pacat ca unele ploi dureaza putin...eniuei,m-am cam lungit...trebuie sa pun si intrebarea...uitati ca vine.Gata,imediat:
Ce sentiment ai atunci cand o vezi pe persoana de care esti indragostita?

#52
simt fluturi in stomac, ma pierd, sunt agitata putin si in cel mai rau caz ma rosesc ( nu suport cand se intampla asta) =_= .... si cam atat 106

ce simt atunci cand bei cola ?
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click

#53
Pai, ceva dulce. 21 Imi place sa beau Cola/Pepsi, de obicei asta beau daca am pofta de suc. 21 Oricum, ma face sa ma gandesc la vacanta si libertate, dar nu stiu de ce, pur si simplu imi da o stare altfel. ^^'

Ce sentiment ai cand vezi o pisica dormind? xD

#54
Un sentiment placut,deoarece arata asa de adorabil cand dorm,iar mie imi plac foarte mult pisicile.

Ce sentiment ai cand tatal tau te acuza pe nedrept ca arunci scobitorile pe jos? 22.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#55
Pai...nu mi s`a intamplat asa ceva dar daca s`ar fi intamplat as fi fost foarte suparata pentru ca pur si simplu nu suport cand cineva este acuzat de ceva ce nu a facut ! ;| Oricat de banal ar fi acel lucru, ca in acest exemplu. As fi facut pe dracu`n patru si tot as fi lamurit situatia. :bv:
Ce sentiment ai cand calatoresti cu metroul? XD
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]

#56
Nu am calatorit cu metroul pana acum dar cred ca as avea un sentiment de greata,deoarece mie imi este rau cand merg cu autobuzul sa masina etc.

Next,Ce sentiment ai atunci cand cineva vrea sa te rapeasca?

bye
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#57
Dacă m-ar cunoaşte nu ar mai face-o 21. Lăsăm gluma. Presupun că m-aş speria. 39
Ce sentiment ai cand te-ai duce la şcoală şi abia acolo ţi-ai da seama că eşti în pijamale? 65

#58
Nu mi s-a întâmplat niciodată şi sper să nu mi se întâmple ( sigur nu o să păţesc asta, sunt foarte ordonată şi perfecţionistă ), dar, dacă aş avea ghinionul să merg la şcoală îmbrăcată în pijamale, cred că aş roşi toată şi aş fugi imediat acasă să mă schimb, sperând că nu m-a văzut nimeni în pijamale. Oricum, nu o să păţesc asta vreodată. 21

Next: Ce sentiment ai când te cerţi cu cea mai bună prietenă?
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#59
Un sentiment de nervozitate deoarece dam vina una pe alta pentru lucruri stupide sau fara noima. :nh:

Next: Ce sentiment ai atunci cand un baiat iti spune ca te iubeste in fata tuturor?

bye :bye:
[Imagine: IzayaOrihara2.jpg]

#60
Cel mai idiot sentiment. Ma simt aiurea... in fata tuturor, dar cu ce scop? sa-mi zica cand suntem singuri... asa cel putin as fugi fara sa ma vada si ceilati 21 .

ce sentiment ai cand esti singur in bezna? lipsa de idei.
Mi-e foameee!!!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)