Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune ei niciodata

#21
Kakashi către elevi: hai să vă arăt cu adevărat ce am sub mască, să-mi vedeţi gura.
Shikamaru: am terminat de spălat rufele, tuns peluza, dus gunoiul, făcut toate antrenamentele, lustruit armele, vopsit casa, făcut teme suplimentare, what"s next?
Sakura: Naruto nu putem fi niciodată împreună, îl iubesc pe sasuke, şi deşi e emo şi cam ghey poate, eu tot îl iubesc, aşa că poţi fi bărbatul perfect, şi cel mai puternic ninja, nu-mi pasă, nu mă mai spiona când fac baie!! punch in stomach, sakura style !
Hinata: So naruto wanna sleep with me tonight ?

enough is enough 21
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#22
Sasuke---> Il iubesc la nebunie pe Itachi! Vreau sa ma casatoresc cu el! Ce conteaza ca e fratele meu?!
Deidara---> Art is a...Ehh...Ma las de alrgila. O sa ma duc sa fac ceea ce mi-am dorit toata viata: sa cant! 15
Sasori---> Gata! Imi distrug toate papusile!
Pain---> Te....Teeee....Te iubesc! Na! Uite ca am spus-o!
Naruto---> Ma duc sa distrug Konoha, lasandu-l pe Kyuubi sa ma controleze!
Kakuzu---> O sa-mi ard toti banii pe care i-am strans pana acum!
Kisame---> Ma duc sa pescuiesc rechini apoi am sa-i mananc!
Itachi---> De acum incolo voi purta ochelari si ma voi purta ca un tocilar, stand numai cu nasul in carti!
Danzo---> Nu vreau sa fiu Hokaghe si nu mai vreau sa fiu seful ANBU! Vreau sa ma duc sa ma relaxez.
Hidan---> Nu mai suport!! Vreau sa moooor!
Hinata---> Vreau sa il omor pe Naruto cu sange rece!!
Kakashi--> M-am plictisit de cartea asta! Cred ca o sa o arunc la gunoi.
...Hmmm cam atat am in ca la ora asta! 21 Bye bye! hug
[Imagine: semn.jpg]
Just kiss...

#23
Sasuke: "Ma duc să culeg floricele, sunt sigur că dacă le voi aşeza în vaza mea se vor asorta cu peretele meu roz!"

Sakura: "Naruto, eşti un geniu! Nu credeam că poate fi cineva chiar atât de inteligent."

Naruto: "Tocmai am realizat că nu am şanse să devin hokage."

Ino: "Sunt cea mai urâtă fiinţă de pe lumea asta."

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#24
Naruto: Gata! Nu mai vreau sa fiu Hokage! Puii mei, e prea naspa meseria asta!
Lee: Ia sa nu mai fiu io ca Gai-sensei! Da-o incolo de putere a tineretii! Si costumul asta e cam gay, nu credeti?
Sasuke: Itachi, iubirea mea! Esti atat de frumos! Cu ce sampon te dai ca ai un par super!
Ino: Choji, vrei sa fii sotul meu? Stii, m-am despartit de porcul ala de Sai.
Sakura: Sasuke e nasol! Naruto e de un miliard de ori mai fain si mai destept.
Hinata: Hai, ma, Neji! Da-o-n puii mei de treaba! Ba, si ti-am zis sa te duci la piata si tu ai dormit pana la 12.
Neji: Ba, mi-a cam crescut paru'. Ia sa ma tund io asa, ca Gai-sensei. Poate agat si eu vreo tipa misto.
Kisame: Samehada asta e o porcarie. I-o dau lui Tobi sa se joace cu ea.
Deidara: Frate, nu mi-e dor deloc de Sasori-danna! Tobi e chiar dragut.
Tsunade (catre Orochimaru): Iubitule, arati atat de bine!
Sai: Ce puii mei sunt asa palid?! Iete sa mor io daca nu ma duc la solar! Asa de-al naibii, sa-i fac in ciuda lu' Uchiha. Si ia sa las io desenatul si sa ma duc la sapa!
Hidan: Gata, de azi nu mai injur! Nu l-am mai dracuit pe Kakuzu de 2 zile.
Asuma: Sa dea naiba de nu las tigarile!
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

#25
Sa vedem ce am si eu:
Sasuke: Dupa ce ma uit la desene pe Minimax, ma duc sa-l sarut pe puiutul meu mic, Naruto.
Naruto: Glumesti? Eu, Hokage? Ahahaaa21 Hai ca mor aici de ras. Nu , nu ! Ai inteles gresit. Eu vreau doar sa port roz! Atata tot>.>
Gaara: Am fost crescut in prea mare lux ca sa mai vorbesc cu taranu` de Kankuro.
Kiba: Marsi, javro [ Akamaru ] ! Nu vezi ca ma joc cu pisoiu ?
Hinata: *.* C-cred ca imi place emo stille! Ma duc sa-i cer lui Sasuke niste ponturi. A, da ! Sa nu uit sa-mi iau chilotseii tanga ca cine stie?
Orochimaru: E prea de tot! Sasuke nu ma vrea! Ma intorc in Konoha sa muncesc la o ferma de porcusori!
Sakura: Cred ca am o atractie pentru fete! Mai ales Ino. She'z hottt >3.
Shikamaru: S-stai putin! Am uitat cat face 1+3. Off, greu e si cu clasa intai...te pune sa inveti incontinuu!
Kakashi: Hmm, ma gandesc sa ma pensionez. Imi voi da masca jos in fata tuturor maine la bal !
Neji: Te .. iubesc.. Lee!
Lee: Mi-ai frant inima, sensei! Ma duc la Neji !
Deidara: Ahh! Sasori...Mi-e asa dor de el...Daca nu il omorau, acum am fi avut o familie frumoasa 105
Cam atat ka imi e cam lene sa spun la mai multiSmile
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#26
Sakura:Eu nu il iubesc pe Sasuke eu il iubesc pe Lee si o sa ma casatoresc cu el
Sasuke:Gata cu razbunarea imi iao o vacanta in Hawai si Itachi sa faca ce vrea nu ma mai intereseaza
Gaara:Eu nu mai vreau sa fie kazekage eu vreau sa fiu clown la circ
Ino:Sakura tu esti idolul meu in viata deacum in colo o sa fac totul ca tine si o sa ma imbrac ca tine
Itachi:Eu nu am fost pus de nimeni sa imi omor clanul l-am omorat ca ma plictiseam
Choji:Gata de azi nu mai mananc ma duc la sala sa zlabesc sunt prea gras
Naruto:Ceee????? eu hokage eu nu vreau sa fiu hokage eu vreau sa fiu creator de moda si sa il intrec pe Botezatu
Hinata:Il urasc pe Naruto este prea hiperactiv si enervant
Kakuzu:Gata nu mai imi pasa de bani deloc
Neji:Nu imi pasa de antrenamente acum imi pasa de fete
Orochimaru:Acum nu mai vreau sa distrug Konoha vreau doar sa imi fac manechiura si pedichiura


#27
Lee: " M-am saturat sa il imit pe Gai. Senseiul meu deja e plictisitor, nu ma mai surprinde cu nimic. De azi inainte Killer Bee e noul meu idol"
Tsunade: " Toata viata mea am pierdut-o pe jocuri. Nu se mai poate. Renunt la ele."
Hinata: "Gata cu fata timida si rusinoasa. E timpul pentru o schimbare. De azi inainte tupeul va fi cu mine si gata si cu Naruto. E un prost ca nu se uita la mine"
Kakashi: "Vai nu, voi intarzia la antrenamentele elevilor mei. Sa ma grabesc."
Naruto: " Prea multa munca pentru a fi Hokage, deci renunt. Si asa satul deja stie de ce sunt in stare, deci nu mai are nici un rost si renunt si la Sasuke. Nu merita nici macar privirea mea"

off topic: va rog sa scrieti putin mai mult si sa nu faceti spam ^_^, pentru ca se poate.
[Imagine: h8v.gif]
 

#28
Naruto -> Sasuke esti mai puternic decat mine!Si nu mai vreau sa fiu hokage!
Sasuke -> Itachi esti cel mai bun prieten al meu(in naruto ,nu in shippuden dupa ce afla adev
despre el)
Sakura ->Sasuke e varza de acum vreau sa fiu cu naruto
Hinata -> Naruto te iubesc si ma gandesc in fiecare secunda numai la tine
kakashi -> astazi am ajuns cu 2 minute mai devreme
ino -> shikamaru si choji sunt cei mai draguti din lume
lee -> poarte ar trebui sa invat despre chestia aia numita MODA
Tsunade ->nu vreau sa fac acel pariu
Itachi -> Ma duc sa distrug Konoha si sa imi ucid fratele
Shikamaru ->vreau sa fac ceva!
chouji -> sunt cel mai mare gras de pe planeta

#29
Hinata:
*catre Naruto* Niciodata nu te-am iubit, am avut sentimente doar pentru Sasuke.
Sasuke: Ino, marita-te cu mine si sa fugim departe de Sakura frunte-lata.
Ino: Sasuke, du-te *****.
Kyuubi: Naruto, nu-mi mai folosi chakra cum vrei! *irritated*
Sakura: Shikamaru, ti s-a mai spus vreodata ca ai niste ochi bestiali? ( dafuq =]] )
Gaara: Vreau sa plang.

#30
Shikamaru: Let's DOOOOO This!!!! Hokage is for me
Naruto: f**k Hokage. I'll be a cat breeder
Jiraya: I'm actually in love with Orochimaru
Sasuke: Hug me pleas
Tsunade: Water pleas, I don't drink
Gaara: PEACE AND LOVE!!!

scuze pt engleza dar romana ma face sa ma gandesc la dubul oribil
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? Kuromi 101 50.673 06-07-2013, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Sabina-sama


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)