Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce nu ar spune ei niciodata

#11
Naruto : " Hei tu ! Ce tot faci acolo ? Nu il mai necaji pe cel mai bun prieten al meu sau esti mort ! Lasa- l in pace pe Sasuke ! "
Sakura : " Deci Lee , mai ramane valabila oferta ? Mai vrei sa fiu iubita ta ? "
Sasuke : " Sakura , ma vei ierta pentru toate prostiile pe care le-am spus despre tine ? N -am vrut sa zic ca esti enervanta , prostuta , fricoasa ... "
Gaara : " Stie cineva un club de balet prin apropiere ? Mi -as dori sa ma inscriu ! "
Kakashi : " Cine vrea sa guste o prajitura facuta de mine ? Sunt delicioase !!! "
Ino : " Sakura ! Voiam sa te anunt ca am decis sa te numesc cea mai draguta fata din tot satul ! "
Lee : " Kakashi - sensei ? Nu ati vrea sa ma antrenati si pe mine ? Gai -sensei nu e bun de nimic !!! "

Cam atat ! Mai revin cand mai am idei 4 ...

#12
Cul joculetul, o sa incerc si eu.

Hinata: M-am indragostit de Itachi, e asa de dragut. Naruto e un prost.Deabea astept sa ma casatoresc cu Itachi si sa il insel cu Sasuke, e mai atragator. O_O
Sakura: Rock Lee, iubirea mea, ce vrei sa iti gatesc diseara? Si nu uita sa te duci sa iei copii de la gradinita. Suntem o familie asa fericita!
Naruto: M-am indragost de Barbie. O sa ne mutam intr'un castel de cristal si o sa facem 80 de fetite blonde ca mine si Barbie. O sa fiu eu in locul lui Ken.
Tsunade: Gata! Nu mai vreau sa fiu Hokage si nici sa mai locuiesc in Konoha. Ma mut in Los Angeles si devin animatoare O_O. O sa ma numes Pinky Princess Tsundade. 21
Itachi: M-am indragostit de Naruto! Ma vopsesc in blond cu suvite roz! Vreau sa fiu fetita lui mica! Te iubesc, vulpita mea cu noua codite!
Chouji: M-am saturat sa fiu gras. Ma apuc de dieta si ma insor cu Temari. O sa ma duc la sala si o sa arat mai bine ca Brat Pitt.
Sasuke: M-am casatorit cu Sakura si avem 4 copii. Doi baietei bruneti emo si doua fetite cu parul rozaliu timide si simpatice. Dar am inselato cu Angelina Jolie.Si acum sunt in puscarie. De ce? Pentru ca ma luat la bataie Brat si l-am impuscat si normal a murit. -_-
[Imagine: 1190380knoeamhs64.png]
[Imagine: 848731pv3ryocrfi.gif]

#13
Naruto:Gata!Sunt satul de toate maimutarelile astea.Nu mai vreau sa fiu Hokage.Nu mai vreau sa fiu nici macar ninja.Ma duc in SUA,o fac pe Angelina Jolie sa-l paraseasca pe Brad Pitt,ne casatorim si facem inca 3 copii.
Sasuke:Sunt cel mai mare pampalau din lume.mi-am parasit prietenii puntru a ma razbuna pe fratele meu pentru ca a ucis clanul,l-am ucis si abia dupa ce a murit am aflat ca a facut asta pentru Konoha.Acum sunt un criminal cautat de toata lumea,cea care ma iubea ma uraste,cel mai bun prieten vrea sa ma omoare si cred c-am facut pe mine...(plange)
Sakura:E inalt,e puternic,e chipes,e destept,e priceput la toate,e nimeni altul decat Rock Lee.Daa...sigur e ruda cu Bruce Lee.Imi poate da cineva numarul lui de telefon?
Hidan:Gata!Ma fac catolic si nimeni si nimic nu ma va opri.Domnul are nevoie de mine!
Sasori:Ooo,Barbie esti atat de frumoasa!Ce-ai zice sa ne casatorim,sa facem o gramada de copii si sa murim batrani in casa noastra din...aaaa.din...nu avem nici o casa momentan dar o sa gasim noi una.Omoram o baba doua,spargem banci si ne mutam pana la urma.
Ino:Ooo,Doamne,de ce mai facut atat de urata?Seman cu un barbat,Tocmai am vazut pe strada un tip care arata ca mine.Par blond,prins in coada,ochi albastrii,inaltime medie,exact ca mine.Bine ca nu avem nume asemanatoare.Pe mine ma cheama cu ,,i'' pe el cu ,,d'' (Deidara)

#14
Naruto: Mmm... Kakashi-sensei, vreau sa va spun ceva. Eu...adica, sunt indragostit de tine! Da, te-am iubit din prima clipa din care te-am vazut. Da oameni buni, ati auzit bine, sunt gay!!!
Sasuke: Ino, iubirea vietii mele, vrei sa te mariti cu mine? Promit ca te voi face cea mai fericita femeie din lume! 21
Sakura: Ceee??? Sasuke-kun se insoara cu Ino-pig? Eh, lasa-l in puii mei. Acum sunt indragostita de Konohamaru.
Kakashi: Uh, cred ca n-ar mai trebuii sa port masca asta, ma face prea atragator.
Ino: WTF? Eu sa ma marit cu tine? Adica o fata asa de sexy ca mine sa se marite cu un Iceberg ca tine? Nici nu ma gandesc, acum il iubesc pe Choji, mancaciosul meu grasut. I LOVE YOU!!!
Gay: Uh, cred ca ar trebuii sa-mi pun si eu o masca. Poate ca asa voi arata sexy, asa ca si Kakashi 888

Sper ca v-au placut
After a while you learn the difference between holding a hand and falling in love. You begin to learn that kisses don`t always mean something. Promises can be broken just as quickly as they are made and that goodbyes really are forever. . .

#15
Sasuke: Doamneee!! Ce bine imi sta in rochita roz. Vreau sa ma marit, sa am o mie de copii cu Sai, sa port tocuri si palari asortate. Imi iubesc viata, my sweet live.

Naruto: Sunt un D.J meseras, frate. Yo, yo, careh faza manelistule? Vrei sa ne batem? Haide ca de bea m-am incalzit cu o pisicuta.

Sakura: Cat imi plac Bug mafia, e formatia mea preferata.

Ino: Doamne, ce fete fitoase, de ce nu sunt si ele atat de manierate stilate ca mine? Doamnee!! Ala e Bill din T.H trebuie sa o sun pe Sakura sa vina repede cat timp mai e viu!!
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#16
Gaara = >
O iubesc pe Sakura ! Vreau ca in Februarie sa fac nunta ! Dea bea astept sa vad cum imi sta in rochie de mireasa !!

Sasuke = >
Ma iubesc . Sunt atat de smeker ' si frumos .

Ino = >
Imi urasc viata de kk . Vreau sa fiu si eu la fel de frumoasa ca tine , Sakura ! De ce nu pot avea si eu fruntea ta mica ?! Trebuie sa o am eu pe aia mare si lucioasa .

Naruto = >
Cat de bune e marul asta . Nu imi vine sa cred , arat atat de sexy in poza de la parcul emoistilor .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#17
Neji: Doamne cat de slab pot fi! Pana si Sakura ma poate invinge>.>
TenTen: Kakashi!!! Dragul meu, haide, haide sa ne giugiulim [21]
Naruto: Waw, ce bine ii sta lui Ino cu parul scurt! Asteapta-ma dragostea mea. Vin dupa tineeeee!!!
Sasuke: Hah, ce porcarie! M-am antrenat atata timp pentru o razbunare tampita! Sakura, draga mea, vrei sa te casatoresti cu mine?
Sakura: Ceee? Nici gand iceberg-ule!!! Acum sunt indragostita de Lee:X
Lee: Zoinx!!! Pleaca de aici tu, tu... obsedato. Vreau la mamiiiii20
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#18
Itachi: Sunt atatea fete in lumea asta care ma vor. Pe care dintre ele sa aleg? Sau sa le aleg pe toate?

Deidara: Doamne, Sasori, de cand am fost la carnavalul acela, am prins o mare teama de artificii. Sa nu mai vorbesc de chestiile explozibile. Cum pot unii oameni sa se joace cu asa ceva?!

Kakashi: Cineva, odata, mi-a spus ca sunt pervers. Prima data nu am realizat ca spune adevarul, dar pe parcursul acestor zile, am observat ceva ciudat la mine: imi place sa ma holbez la fundurile femeilor.

Naruto: Ce ma enerveaza situatia asta! Daca tot am vulpea asta nenorocita in mine, de ce nu cuceresc lumea? Stau degeaba si mananc scarbosenia de ramen. Plus ca mai apar si satul asta nenorocit.

Tsunade: Frate! Ce aiurea e sa fii hokage! Pur si simplu mi s-a luat. Vreau si eu un barbat bogat, care sa ma intretina, iar eu sa stau degeaba si sa merg la mall.

Orochimaru: Damn! Cat seman cu un inger! Cred ca sunt un inger. Chipul meu, atat de pur, iar pletele acestea negre ca abanosul! Nu exista indoiala, sunt un inger!

Sasuke: Draga jurnalule, azi am descoperit ceva interesant. Fericirea suprema. Orochimaru se pare ca e un inger, care ma face atat de fericit. Tot ce vreau acum e sa fiu de-a pururi alaturi de el.

Sai: Sa fim seriosi. Sunt mult mai frumos decat Sasuke. Uitati-va la el. Si-a schimbat stilul. Nici macar nu e un emo tru. Pana sa plece se imbraca binisor. Dar uitati-va la mine. Am un stil unic. Emo cu buricul la vedere. Plus stiu sa cant foarte bine. Artistul meu preferat e Adam Lambert. Sunt pur si simplu indragostit de el!

#19
Sakura: Mama ce-l urasc pe Sasuke. Daca il mai vad odata ii trag una in mutra aia de gibon de nu stie ce-i cu el.

Naruto: Teorema lui Pitagora spune ca : Ipoteza la patrat= cateta la patrat + cateta la patrat

Sasuke: Fratee da ce idiot sunt, atatia ani l-am cautat pe Itachi cand in tot aceast timp trebuia sa ma fac balerin.

Ino:Ce superficiala sunt, mai bine ma duc la Sakura sa cer indurarea pentru cate i-am facut.

Shikamaru: Trebuie neaparat sa ma apuc de niste exercitii fizice, o sa lucrez si noaptea.Nu osa mai dorm ca sa ma mentin in forma.

Choji: Trebuie sa ma apuc de dieta.
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#20
Am venit si eu cu o idee.

Naruto: De ce tot ma uit dupa fete? Tot ce vreau sa`l iau in pat pe Sasuke105.
Sakura: >.> Sasuke sus jos stanga dreapta chiar si in centru da ce e el?! SuperStar?>.< Eu nu ma iau dupa copii d'astia78 mie`mi plac barbatii15. Ca Orochimaru sau Madara15.
Sasuke: --' Toti ma cred mare si tare>.< Ei habarnau ca's gay ca sunt indragostit de Naruto si ca l'am ucis pe fratimiu' pt ca stia! ca imi place de Naruto si ca`l vreau :-l.
Karin: Sasuke who? >< Din cate stiam sasuke e fata nu baiat T_T OMG SUNT LESBI! *U*
Suigetsu: --' Doamne nu puteam sa fiu un copac ca si Zetsu or somethin' like? .-. Neaparat apa,trebuie sa fiu eu apa! Nici nu stiu sa inot[eu: EPIC24]
Juugo: :L ba animale proaste plecati de pe capu' meu`!
Madara: >.< Pfoa da transpir sub masca asta ar trebuii s`o dau jos22.
Kabuto: e.e NU`MI PLACE DE OROCHIMARU SA FIE CLAR!(wierd sound in the background)
Zetsu: ;A; nu mai suport ba alb ba negru -e-'
Kakuzu: >.> CARE VREA BANI PE GRATIIIS?
Hidan: Eu sunt cuminte33. N`ar trebuii sa injur T_T'
Kisame: @<@ SUNT un liliac.
Itachi: D:< Imi dedic toata viata lui Sasuke care ma iubeste...
Hinata: ...I don't like Naruto..i love Sasuke T_T
Ino: whateva' Sakura's the best.

si intelegeti voi,vroiam sa fac cu toate da m`am plictisit sa scriu tooooooooate personajele (dupa mine le`as fi luat preshipp si shipp e.e)
Live with who i am or leave me alone.
I`m so bad bad but i`m so good good<3.

T.O.P&G-Dragon RULEZ




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? Kuromi 101 50.716 06-07-2013, 08:13 PM
Ultimul răspuns: Sabina-sama


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)