Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Linkin Park - Forgotten

O ascult fiindcă sunt fan Linkin Park, pentru că ador versurile, instrumentalul şi vocea lui Chester.E printre melodiile mele preferate şi, ce ar mai trebui să argumentez mai mul de-atât. Try it! :]

Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Far East Movement - Like A G6
Am vazut melodia la Tv si mi-a placut la nebunie . Videoclipul imi place mult . Si o ascult pentru ca imi da o stare de bine si de fericire . Imi plac versurile si refrenul imi place mult .

Metallica-Enter Sandman
Multe chestii legate de melodia asta,dar incerc sa uit de ele si sa ma concentrez doar pe ritmurile antrenante.E chiar interesanta varianta acompaniata de orchestra din San Francisco.Versurile "Exit light/Enter night" le am ca ton de apel din vara si nu cred ca il voi schimba prea curand. :X

"Do you really want me dead or alive/ To torture for my sins? "

Caz inchis, joc terminat, trage-ti fermoarul. Pana si un orb vede asta!
(George Rathbun)

[Imagine: 18m8pl.jpg]

http://www.youtube.com/watch?v=WhBoR_tgX...playnext=1
Dub Fx -Flow
E melodia mea preferata dintre toate cele cantate de el65 Al aflat de cantaret acum un an si am fost impresionata de faptul ca toate zgomotele le face cu gura apoi le face remix...E prea tare australianul21
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Nevermore - A Future Uncertain

Tocmai termin de ascultat The Godless Endeavor, aceasta fiind penultima melodie de pe album. Ar trebui sa ma autoflagelez pentru lenea-mi de-a lua diversele trupe de pe net... in felul asta am asteptat pana acum vreo luna si ceva pana sa-i procur, in ciuda recenziilor foarte bune, concluzia: freaking huge mistake idiot!

Les Elephants Bizarres - Hello! Says The Devil

Era vara trecută o reclamă la Pepsi şi melodia asta era pe fundal. Mi-a plăcut, am căutat-o şi m-am mirat când am văzut că sunt români. Ed estul de drăguţă melodia, îmi place mult instrumentalul şi vocea tipului se potriveşte cu melodia.8 Nici versurile nu's rele 21.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Muse - Exogenesis Symphony Part 3 (Redemption)

Melodia nu sună ca o simfonie, şi nu cred că a atins punctul acela sensibil pe care trebuia şi era plănuit să-l atingă din intro. Sună mai degrabă ca un OST kitch-ish dintr-o dramă. Probabil d-asta a fost folosită în trailer-ul englezesc de la "Never Let Me Go". Nu cred, totuşi, că piesa a fost scrisă pentru Trailer, în special. Nu m-a interesat, oricum asta.
Singura parte care-mi place din intro e rezonanţa cu Sonata Lunii de L. W. Bethoveen.
Brakedown-ul acela face toată melodia cât şi versul final.
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

http://www.youtube.com/watch?v=Kx4YdVmhw...re=related
Jennifer Love Hewitt / Can I go now

tocmai descoperita in timp ce ma plimbam pe iutub. Heh nu stiam ca tipa e si cantareata. O stoi pe Jen` din Ghosts Whisperer chiar nu stiam ca e si cantareata. Anyway canta bine, e hot, imi plac pantalonii ei ii sta marfa pe ea 3 o fac si mai sexy. Piesa e buna, acceptabila. Imi place.
-

P!nk - F**kin' Perfect

Nici nu am cuvinte, melodia asta e aur curat. Versuri, ritm, videoclip, abia am descoperit-o si o iubesc. Pink e bestiala din toate punctele de vedere stiu eu.
E un mesaj pe care toata lumea ar trebui sa il inteleaga.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Bere Gratis - Eu nu am sa te las

de obicei nu imi place muzica romaneasca dar melodia asta o ador poate pentru faptu ca e dedicatie pt o persoana speciala....
[Imagine: futuro_tuto_by_spisun-d34qcvm.png][Imagine: siggy.php?id=22597]<- click



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.843 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)